Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 18:17:40


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 719 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 72  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 30. Aug 2022 7:29:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Erikmo rozdiel je napríklad aj v tom koľko máš miesta na kastlíky. Logicky tie väčšie žalúzie a ich lamely budú zaberať viacej miesta, tak záleží aj na tom, že či si v tomto ohľade nejak limitovaný alebo je to v podstate jedno.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 05. Sep 2022 11:39:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
@simranka mate ich doma uz nejak dlhsie?... ze to vies aj z takehoto hladiska posudit?.. to som si uz pozerala, ze tych farieb, motivov a celkovo latok je tolko na vyber, ze to bude este pekne tazke vybrat si nieco... som rozhodnuta tak na 90 percent pre tie plisse, len teda este vybrat...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 06. Sep 2022 9:11:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Galadriel neviem ani, ci spomenul, ze ci to chce davat ako skryte alebo priznane. To nevies? Ak by boli priznane, tak v tom pripade by som asi dost prihliadal na to, ako bude ten kastlik, nech nezaberie teda vela z toho okna. Akoze tak ci tak sa oplatia tie zaluzie dat, ci uz take alebo ona, je to dobra vec. Svokrovci tiez davali tento rok, tiez priznane a paradne to je.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 07. Sep 2022 7:35:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Nie som si istý, či ten kastlík aj keď je väčší nábal, že uberá viacej z priestoru. Či to nie je len tak, že je proste taký oblejší, tlstejší alebo ako by som to nazval. Vieš, že čo sa týka toho aký je na výšku, že to vychádza cca rovnako.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 08. Sep 2022 11:48:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Okt 2018 11:12:27
Príspevky: 31
@karin89 jeeeej moja, no my ich uz mame celkom dlho. teda je to relativne samozrejme, pre kazdeho je dlho ina doma, ale tak zo pat rokov ich uz mame. a poviem ti, ze sama som v dobrom prekvapena, ze stale vyzeraju velmi pekne, ze ani ta farba nie je vytahana od slnka, nemaju ziadne poskodenia. ono asi fakt spravi vela dobry vyber, ze od koho kupujes. v tom mas pravdu, ze je toho vela na vyber, ale tak sprav si nejaky vyber z tych farieb a potom postupne zuzuj ten vyber a najdes vitaza :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 7:50:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Ako sa o to staras prosim ta? Som citala, ze to sa moze normalne dat dolu a tak zlahka preprat. Najskor som myslela, ze normalne sa to da do pracky na nejake rucne pranie, ked som citala o prani, ale to neviem, ci by som riskovala. Ci zvyknes aj tak robit?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 5:59:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
Samiska to máš pravdu, že sa to takto uvádza a teda je to aj možné. Však inak to asi nedávali rovno do návodu o starostlivosť. Ale to si zase nepredstavuj, že budeš tie rolety každú chvíľu nejak prať. Sesternica si ich dávala, už mi má dlhšie a prať ich neprala. Že keď sa jej vidia také nejaké, že ich tým malým ručným vysávačom prebehne. Lebo však prach sa ti všade usadí. Alebo že aj takou vlhkou handrou keď ich pretrieš, že aj to ešte zvykne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 8:19:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
... simranka... zaujimalo by ma, ze ci sa to ovladanie za ten cas nejak neposkodilo... v tom zmysle, ze kedze sa oni len vlastne posuvaju hore dolu, tak ci sa to nejak nezasekava alebo naopak, ci tienenie nepada, ci dobre drzi...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 15. Sep 2022 19:15:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
bojkotak ono ked si dobre vyberies, ze ozaj kvalitne to tienenie, tak sa s tym nema co stat ani po rokoch, ze by bolo nieco vybledlo alebo prestalo fungovat. my sme napriklad tienenie davali robit od Isotry, to je myslim dobry vyrobca, taktiez nemame s nimi ziadne problemy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 16. Sep 2022 11:11:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Môžem potvrdiť, je to nejakých päť šesť rokov, čo sme dávali exteriérové tienenie a nemali sme s ním ani najmenší problém doteraz. Klopem si a verím, že tak odstane aj po ďalšie roky. Aj sme kúpili za dobrú cenu, dokonca sme vtedy dostali 15% z ceny dolu, to sme ušetrili niekoľko eur.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 719 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 72  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt