Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 15:55:43


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 719 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 72  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 12. Máj 2023 8:49:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Júl 2018 12:53:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Poprad
takto som bola s babkou pozerat v obchode, lebo si chcela kupit nove, ze jej kamaratka povedala, ze tam a tam maju pekne. tak sme to isli pozriet. ale akoze ta kvalita nula bodov. to som jej nedovolila ani kupit, radsej sme objednali take normalne na mieru.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 19. Máj 2023 9:30:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 44
Bydlisko: Ružomberok
Tak to máš ešte super babku potom, lebo tá moja, tá by zase trvala na tom, že však to kúpme rovno, nech nemáme starosti a že to sa nejak dopasuje atď. No tak ale radšej objednám na mieru, nemusím dopasovávať, nervovať sa pri tom. Radšej počkám pár dní na dodanie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 23. Máj 2023 9:47:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
hej no a potom by hovorila aj tak, ze radsej mohla pockat tyzden a mohla mat presne take. vsak aj vybrat sa takto da farba potom a ich je aj viacej druhov aj tohto konkretneho tienenia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 07. Jún 2023 10:44:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
O ktorom tieneni je tu rec?
Viem, ze ich je vela druhov, vsak to sa aj spomina, ale nezachytil som to nejak, alebo som proste ignorant a nejak som to prehliadol.
Ale o vonkajsich asi nie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 16. Jún 2023 9:22:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Máj 2017 9:16:36
Príspevky: 71
ak myslis kvoli tomu, ze sa spomina, ze je robene na mieru, alebo ze vies vybrat z kadejakych farieb, tak to moze byt hocijake tienenie... cize ak hladas nejake konkretne, tak sa musis asi konkretnejsie pytat... lebo tieto kriteria sa daju uplatnit pri kazdom jednom ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 19. Jún 2023 9:05:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
ahojte my mame vonkajsie rolety. ale chcem dat nieco aj dnu na okna. chcem zrusit zaclony a vymysliet nieco praktickejsie. ked mame rolety vonku, tak rozmyslam, ze dnu by bolo asi lepsie dat zaluzie, ci? necham si rada poradit. ja som si aj pozerala nejake tienenia, co su na vyber, ale tak dajte zene nieco vybrat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 27. Jún 2023 11:29:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 16. Júl 2018 19:38:38
Príspevky: 34
Bydlisko: Devínska Nová Ves
"karin89" - mne sa také tie klasické žalúzie interiérové osobne moc nepáčia. rolety skôr, ale nie také, že len jednofarebné, že ich zatiahneš a nič viac sa s nimi nedá. také nejaké farebné, napríklad plissé vyzerajú pekne, alebo aj deň a noc, tam si vieš tie farby aj rôzne skombinovať. ale je toho viacej, treba popozerať, čo ťa zaujme. toto sú také dve hlavné, ktoré si ja pamätám.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 04. Júl 2023 11:14:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Jún 2018 9:44:25
Príspevky: 20
... čo som si všimla, tak tie plissé sú teraz aj dosť v kurze... veľa ľudí si to dáva... ale zase ani sa nečudujem... po tej dobe, čo boli k dostatiu žalúzie v podstate, sem tam nejaké iné rolety, tak je to dosť zmena... a keď je ešte taký výber aj pri samotnom plissé, tak nie je o čom...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 06. Júl 2023 10:10:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Apr 2018 8:33:38
Príspevky: 41
inak pri nich je aj montaz dobra. nemusi sa nic navrtavat, daju sa upevnit aj bez toho, mozno aj to je take lakadlo. ze aj ked sa potom po case rozhodnes ich vymenit za nieco ine, tak nemusis kamuflovat tie dierky, ktore ti ostanu napriklad po klasickych zaluziach.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 10. Júl 2023 11:27:30 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
musel som to pohladat normalne, mi to nedalo. akoze vedel som aj predtym, ze je viacero sposobov. ale netusil som ake presne. tak tu je to, ak by niekomu pomohla tato informacia. ja som sa nieco nove dozvedel a priucil. a daju sa aj videa pozriet.
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 719 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 72  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt