Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 2:46:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 15. Mar 2018 6:40:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
moncita píše:
Snáď ma nebudete hrešiť za to, keď sa v tejto téme trochu povyzvedám aj o japonských stenách. Videla som, že tu spomínate jednu firmu, ktorú som si včera akurát prezerala a našla som tam tieto japonské steny a jedna sa mi strašne zapáčila. No chcela by som vedieť skúsenosti, máte to niekto doma? Je to praktické?


preco by sme ta za to mali hresit?..ved o tom je forum, aby sa ludia pytali a zase opacne, aby im aj radili...ja som sa rozhodla, ze ti poradim, kedze japonske steny v dome mame..osobne moja skusenost je dobra..nic zle nemozem povedat..vytvara to skvely dizajn..a ty mas na mysli vyrobcu Isotra?...lebo ich tu spominali, len si to chcem este ujasnit, ci som dobre pochopila..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 26. Mar 2018 12:33:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Jan 2018 8:16:12
Príspevky: 29
Bydlisko: Senica
Áno, ich som myslela, keďže som si čítala celú diskusiu a boli tu viac krát spomenutý. A mohla by si mi napísať ešte nejaké informácie, čo sa týka ovládania takýchto stien? Oni sú na retiazku, alebo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 29. Mar 2018 12:35:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
moncita píše:
Áno, ich som myslela, keďže som si čítala celú diskusiu a boli tu viac krát spomenutý. A mohla by si mi napísať ešte nejaké informácie, čo sa týka ovládania takýchto stien? Oni sú na retiazku, alebo?


mozem, jasne:-)...no japonske steny mozes ovladat bud manualne alebo aj elektricky...manualne bud snurkou, tycou alebo tahom za latku a elektricky dialkovym ovladacom (samozrejme, ze elektricky to bude drahsie ako manualne)...co ta este zaujima?..pytaj sa aby som ti zbytocne nepisala veci, ktore uz vies:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 30. Mar 2018 9:37:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Jan 2018 8:16:12
Príspevky: 29
Bydlisko: Senica
A náhodou nevieš aký je cenový rozdiel medzi manuálnym a elektrickým ovládanim, že? Ešte by ma zaujímalo ako veľké môžu byť tie japonské steny? Majú aj nejakú predvolenú šírku a výšku alebo si môžem sama rozkázať, ako veľké potrebujem?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 04. Apr 2018 15:19:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 34
Bydlisko: Zvolen
Moncita mozes pocitat, ze na elektricke ovladanie to bude jednoznacne drahsie...My sme kupovali rolety v Profimonte ale dodavatel je Isotra a oni nam zistovali cenu aj manualneho ovladania aj elektrickeho a to elektricke bolo asi o cca 200€ drahsie a to neprehanam!...Takze mozes pocitat tak nejako..No daj si cenove ponuky spravit a budes mudrejsia...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 04. Apr 2018 22:34:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Aug 2017 14:10:08
Príspevky: 51
Bydlisko: Skalica
Zdravím vás, rád by som sa s vami poradil ohľadne tieniacej techniky. Staviame dom a z obývačky máme veľké terasové dvere a okná na celú stenu. Samozrejme celý dom máme nasmerovaný tak aby do tejto časti domu svietilo slnko čo najväčšiu časť dňa. V zime je to samozrejme na osoh ale v lete bude potrebné sem tam zastrieť, hlavne pri pozeraní televízora a večer keďže máme dosť blízko susedov. Čo by ste nám poradili? Nejaké rolety alebo žalúzie? Sú aj iné možnosti?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 05. Apr 2018 7:26:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 13:01:54
Príspevky: 60
hlavak píše:
Zdravím vás, rád by som sa s vami poradil ohľadne tieniacej techniky. Staviame dom a z obývačky máme veľké terasové dvere a okná na celú stenu. Samozrejme celý dom máme nasmerovaný tak aby do tejto časti domu svietilo slnko čo najväčšiu časť dňa. V zime je to samozrejme na osoh ale v lete bude potrebné sem tam zastrieť, hlavne pri pozeraní televízora a večer keďže máme dosť blízko susedov. Čo by ste nám poradili? Nejaké rolety alebo žalúzie? Sú aj iné možnosti?


to chcete mat nieco take na zastretie aj na tych dverach na terasu? to asi nemate prilis vela na vyber ak chcete aby sa vam dali aj normalne otvarat...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 05. Apr 2018 7:38:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 10. Sep 2017 22:32:39
Príspevky: 58
Bydlisko: Banská Bystrica
@hlavak mne napadlo, že by bolo celkom fajn keby ste si dali napríklad nad terasu markízu aby vám tam tak neplešťalo, to by ste cez deň nemuseli tieniť skoro vôbec a na okná potom klasické žalúzie aby ste si mohli zastrieť večer ale neviem to budete mať s tými dverami. ako sa budú otvárať?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 05. Apr 2018 7:58:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
@hlavak čau :D skús pozrieť stránku veluxu, je viacero možností ako to vyriešiť. napíš im tam ako to budete mať riešené a oni by mali vedieť poradiť čo by bude pre vás najefektívnejšie. my máme síce od nich iba klasické žalúzie ale viem, že toho majú v ponuke viac


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 05. Apr 2018 9:43:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
hlavak píše:
Zdravím vás, rád by som sa s vami poradil ohľadne tieniacej techniky. Staviame dom a z obývačky máme veľké terasové dvere a okná na celú stenu. Samozrejme celý dom máme nasmerovaný tak aby do tejto časti domu svietilo slnko čo najväčšiu časť dňa. V zime je to samozrejme na osoh ale v lete bude potrebné sem tam zastrieť, hlavne pri pozeraní televízora a večer keďže máme dosť blízko susedov. Čo by ste nám poradili? Nejaké rolety alebo žalúzie? Sú aj iné možnosti?


Servus :D do rodinneho domu by som skor volil rolety a kedze este len staviate, tak by si mohol porozmyslat aj o roletach rovno zabudovanych do prekladu, ci to nechces, hm?..my sme to tak vyriesili a je to super..taktiez mame velke francuzske okna z obyvacky a na juhu takze slnko tiez furt svieti...znacka roliet je Isotra a sme spokojny s nimi...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt