Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 19:31:00


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 06. Apr 2018 7:46:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Aug 2017 14:10:08
Príspevky: 51
Bydlisko: Skalica
@vakil Dvere sa budú otvárať klasicky ako to býva, že sa odsúvajú do jednej strany a vytláčajú sa von :) No ani tá markíza by nemusela byť zlý nápad ale to už by som skôr šiel do takej lepšie čo sa bude dať aj sťahovať na zimu
@luis Dik pozriem si to :D
@benqo No okná aj s dverami sú už nahodené tak to by sa už asi nedalo, či? A dali by sa tie rolety použiť aj v tej časti kde máme tie dvere na terasu? Môžeš mi hodiť link na tie čo máte vy?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 10. Apr 2018 7:13:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 10. Sep 2017 22:32:39
Príspevky: 58
Bydlisko: Banská Bystrica
@hlavak to je podľa mňa samozrejmosť, že by sa dala tá markíza sťahovať, neviem či vôbec niekto robí aj také markízy, ktoré sa nedajú. tam podľa mňa už skôr pôjde o to či si ju budeš sťahovať ručne alebo sa to bude dať automaticky. nad tým si nerozmýšlal?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 10. Apr 2018 11:57:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
hlavak píše:
@vakil Dvere sa budú otvárať klasicky ako to býva, že sa odsúvajú do jednej strany a vytláčajú sa von :) No ani tá markíza by nemusela byť zlý nápad ale to už by som skôr šiel do takej lepšie čo sa bude dať aj sťahovať na zimu
@luis Dik pozriem si to :D
@benqo No okná aj s dverami sú už nahodené tak to by sa už asi nedalo, či? A dali by sa tie rolety použiť aj v tej časti kde máme tie dvere na terasu? Môžeš mi hodiť link na tie čo máte vy?


Ahaaa, takze vy ho uz mate cely postaveny, hej?...myslel som, ze este len staviate...no dalo by sa to aj dodatocne ale bolo by to narocnejsie...na kazde okno aj otvarave sa daju dat taketo rolety (prikladam foto, aby si videl ako to vyzera)...
Obrázok
...a my mame od tohto vyrobcu: http://www.isotra.sk/roleta-do-prekladu-heluz.. no dodavala nam ich ina firma, s ktorou oni spolupracuju, kedze oni su len vyrobcovia ale to isto vies...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 11. Apr 2018 9:22:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Aug 2017 14:10:08
Príspevky: 51
Bydlisko: Skalica
@vakil Nerozmýšľal som nad tým doteraz ale tak asi normálne automaticky aby to bolo, keď nebudem doma aby to mohla žena zatiahnuť aj bezo mňa, lebo ručne to ide veľmi ťažko, aspoň teda na tých markízach, ktoré som doteraz mal možnosť vidieť
@benqo Áno, teraz už prakticky riešime iba také veci ako podlahy, malovku a postupne zariadenie začneme kupovať. Dik, pozriem si to. Takže táto firma to vyrába a dodávateľ je kto? Keby sme to chceli riešiť tak sa máme, na ktorého z nich obrátiť?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 11. Apr 2018 12:50:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
@luis a ty si so zaluziami od nich spokojny? Lebo co mam kamarata, tak sa nechal nahovorit na tieto zaluzie a nie je veru nadseny z nich. Kazia sa mu neustale. A preto ked sme my vyberali do nasho domu rolety, tak som sa aj jeho pytal, lebo som bol rozhodnuty od nich brat, no on ma od nich odhovoril a poradil mi vyrobcu Isotra. A mozem povedat, ze s nimi sme nadmieru spokojny. Su velmi dobre a hlavne kvalitne!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 12. Apr 2018 10:31:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
hlavak píše:
@vakil Nerozmýšľal som nad tým doteraz ale tak asi normálne automaticky aby to bolo, keď nebudem doma aby to mohla žena zatiahnuť aj bezo mňa, lebo ručne to ide veľmi ťažko, aspoň teda na tých markízach, ktoré som doteraz mal možnosť vidieť
@benqo Áno, teraz už prakticky riešime iba také veci ako podlahy, malovku a postupne zariadenie začneme kupovať. Dik, pozriem si to. Takže táto firma to vyrába a dodávateľ je kto? Keby sme to chceli riešiť tak sa máme, na ktorého z nich obrátiť?


Tak pekne, vy ste sikovni teda :) :D ...kedy ste zacali so stavbou domu, minuly rok ci este v roku 2016?...siet predajcov tejto znacky maju vypisanych na ich stranke - kukni si to tam...mas to podla kraju a uz tam si zvolis, kde to budes mat najblizsie...no je to napriklad Profimont, Audom, Lynia a ine...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Ned 15. Apr 2018 13:55:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Dec 2015 15:23:42
Príspevky: 87
automatické žaluzie, to máš na mysli tie vonkajšie na dialkové ovládanie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 16. Apr 2018 11:39:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Jan 2018 8:16:12
Príspevky: 29
Bydlisko: Senica
Sonja koho sa pýtaš? Mala by si označovať ľudí, lebo potom nevieme, komu tvoja správa patrí. Či to všeobecne si napísala? Vonkajšie nie všetky musia byť na diaľkové ovládanie. Sú aj na mechanické ovládanie!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 17. Apr 2018 8:19:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
@krischko vieš čo raz sme mali problém na jednom okne ale prišli nám to opraviť, ešte aj zadarmo a všetko v pohodičke odvtedy, ja to neľutujem, že máme od nich žalúzie


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 17. Apr 2018 11:56:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
@luis ved pokial ich mas v zarucnej lehote, tak ti ich musia prist opravit. No mna by to skor odradilo, keby sa mi za dva roky co mam zaluzie alebo nejaku inu tieniacu techniku namontovanu nieco dokazilo. To svedci o "kvalite". Ale pokial tebe vyhovuju, tak okey... To je najdolezitejsie!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt