Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 18:38:07


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 719 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 72  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 29. Máj 2018 10:05:13 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
Carol samozrejme, uz ho ani nemam, neboj nic! 8-) :D Presne! A je to tak so vsetkym! Netreba proste vymyslat!! Okey, tak sa teda zatial maj a pekne tu rad ostatnym aj nadalej :) ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 30. Máj 2018 8:08:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
Kymbosa: to sa nevraví, koľko má človek rokov ale úplne v pohode mi môžeš tykať..osobne si myslím, že budeme skoro rovnako starí - totižto mám taký ciťák :lol: :lol: ...aj do bytu si dali rolety do prekladu??..to sa im ešte dalo?..o tom počujem prvý krát!..nevedel som, že ľudia v byte riešia aj takto tienenie :shock: :shock:
Romoprady: budem sa tu ľudom venovať, toho sa nemusíš báť ;) :) ..maj sa dobre!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 31. Máj 2018 13:44:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
Automatické rolety??? :shock: :shock: Máte ich niekto?? Ak áno, vedeli by ste sa mi ozvať, mala by som na Vás pár otázok. Ďakujem ;) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 06. Jún 2018 13:50:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Dec 2017 9:53:27
Príspevky: 38
Bydlisko: Poprad
Kymbosa! Aha, no dobre teda. Tak snad sa to od neho dozvies a potom ked si das spravit cenove ponuky, tak budes moct porovnavat. Daj mi potom vediet, ako ste sa rozhodli. Som zvedavy :) ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 07. Jún 2018 11:19:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Jún 2018 8:59:48
Príspevky: 10
Bydlisko: Malacky
fraterina píše:
Automatické rolety??? :shock: :shock: Máte ich niekto?? Ak áno, vedeli by ste sa mi ozvať, mala by som na Vás pár otázok. Ďakujem ;) :)


My mame automaticke rolety:) Co potrebujes vediet? Kludne sa pytaj, rada ti poradim;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 11. Jún 2018 11:45:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Jún 2018 9:44:25
Príspevky: 20
...ahojte, pekný deň všetkým:-)..smiem sa spýtať, máte tu niekto takéto žalúzie? viď. link: http://www.isotra.sk/variabilna-okenna- ... -25..konkrétne rozmýšľam na tými, ktoré sa montujú medzi sklá a majú otočný ovládač na naklápanie lamiel..ako vám vyhovujú?..mňa najviac oslovilo to, že by som ich nemusela nikdy umývať...len zase na druhej strane sa bojím, čo v tom prípade, že sa na nich niečo pokazí?...tak prosím napíšete mi vaše postrehy a rady..ďakujem:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 15. Jún 2018 8:27:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
carol píše:
Kymbosa: to sa nevraví, koľko má človek rokov ale úplne v pohode mi môžeš tykať..osobne si myslím, že budeme skoro rovnako starí - totižto mám taký ciťák :lol: :lol: ...aj do bytu si dali rolety do prekladu??..to sa im ešte dalo?..o tom počujem prvý krát!..nevedel som, že ľudia v byte riešia aj takto tienenie :shock: :shock:
Romoprady: budem sa tu ľudom venovať, toho sa nemusíš báť ;) :) ..maj sa dobre!


To je pravda, že to nie je slušné sa pýtať na vek ale myslela som si, že tu je to normálne:-)

Som rada, že ti môžem tykať:-) Áno, ževraj s tým nebol žiadny problém. Aj ja som si spočiatku myslela, že to sa dáva iba pri novostavbe ale vidíš, očividne sa to dá a dodatočne. Koľko toho už museli búrať to ale neviem:-/

Sakko už sa rozhodujeme iba medzi dvomi a keď som finálne rozhodneme, tak ti napíšem, oki?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 26. Jún 2018 9:57:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Dec 2017 9:53:27
Príspevky: 38
Bydlisko: Poprad
Kymbosa! To sa ako dlho rozhodujete, ci im dlho trva, pokial vam poslu cenove ponuky? My sme to takto dlho neriesili ale je pravda, ze my sme hned od zaciatku vedeli co chceme a od koho chceme!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 26. Jún 2018 22:10:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 13. Dec 2015 12:03:13
Príspevky: 69
v podstate an neviem, či su lepšie rolety, alebo žaluzie. Osobne sa mi viac pačia žaluzie, rolety som z vonkajšej strany ani nevidel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 27. Jún 2018 15:15:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
Kymbosa: máš pravdu, tu je normálne si hneď začať tykať, takže sa nemusíš ani pýtať a hneď jednoducho človeku s ktorým si začneš písať tak mu tykás :) ...to ťa už zaujímať nemusí, koľko mali s tým roboty..hlavné, že to už máte hotové! ;) :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 719 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 72  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt