Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 10:12:39


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 28. Jún 2018 11:26:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Branislav píše:
v podstate an neviem, či su lepšie rolety, alebo žaluzie. Osobne sa mi viac pačia žaluzie, rolety som z vonkajšej strany ani nevidel.


To mi chces povedat, ze si exterierove rolety na ziadnom dome este nevidel?? :shock: :shock: Ved si to zadaj do googlu a tam najdes kopu fotiek, kde take rolety na domoch su. Ved to vyzera brutalne! O vela lepsie ako zaluzie..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 29. Jún 2018 12:25:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
@kraska36 Ahoj, vďaka za to, že si napísala :) ;) Chcela by som vedieť, ako automatické rolety fungujú, aká je ich montáž a ako to cenovo vychádza? Je to o moc drahšie oproti manuálnemu riadeniu??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 03. Júl 2018 11:40:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Jún 2018 8:16:25
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
Ľudkovia moji zlatí, viete mi poradiť, kedy sa vyberá tieniaca technika na okná? Nás sa už architekt pýtal, ako budeme tieniť, lenže moja odpoveď nebola jednoznačná. Ešte ani teraz neviem, čo dám na okná a to už sme začali kopať základy. Vy ste v tom mali hneď jasno?? Hneď ste vedeli, čo chcete mať, či žalúzie alebo rolety? Ja som tak strašne nerozhodná :/ :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 06. Júl 2018 8:59:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Ahoj pauliara, poradil som ti aj v inej teme a vidim, ze potrebujes aj tu, tak snad ti budem vediet aspon cosi poradit:) Z toho si nic nerob, architekti by chceli hned na zaciatku vsetko vediet ale to vobec neznamena, ze to tak musi aj byt. On chcel vediet asi len z toho dovodu, ze keby ste chceli exterierove rolety tak tie sa montuju do prekladu a aby to vedel do projektu zakreslit, nie je tak? Nespominal vam cosi taketo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 10. Júl 2018 10:51:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 22. Jún 2018 8:32:53
Príspevky: 20
Bydlisko: Komárno
julchio píše:
Ahoj pauliara, poradil som ti aj v inej teme a vidim, ze potrebujes aj tu, tak snad ti budem vediet aspon cosi poradit:) Z toho si nic nerob, architekti by chceli hned na zaciatku vsetko vediet ale to vobec neznamena, ze to tak musi aj byt. On chcel vediet asi len z toho dovodu, ze keby ste chceli exterierove rolety tak tie sa montuju do prekladu a aby to vedel do projektu zakreslit, nie je tak? Nespominal vam cosi taketo?


o tomto mi aj sestra hovorila, že pomaly ohľadom všetkého sa museli rozhodnúť už pri projekte. oni majú tie vonkajšie rolety a chcel to vedieť presne pre toto, čo si sem napísal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 11. Júl 2018 14:26:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Jún 2018 8:16:25
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
Julchio...Áno, ty si super človek, že mi takto ochotne radíš vo viacerých veciach, vážim si to!...Hej, presne niečo takéto spomínal...To len kvôli tomu potreboval vedieť?...Veď to sa aj neskôr môžem s robotníkmi dohodnúť, že tam majú byť namontované také rolety, či??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Ned 15. Júl 2018 21:21:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 18. Dec 2015 10:51:42
Príspevky: 75
ja som skor na predokenne žaluzie a rolety, než na tie klasické. Samozrejme tie vonkajšie su na dialkove ovladanie, inak to nejde


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 18. Júl 2018 11:26:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Mirsa preto ti to povedala, lebo je to tak. Treba sa uz vacsinou pri zdriadovani projektu rozhodnut, co clovek chce mat v dome, aby sa to vedelo vsetko prisposobit tomu a tak. Vsetko proste nadvazuje na seba a preto architekti to uz potrebuju dopredu vediet. Keby chcela ale len klasicke zaluzie, tak tie nemusi vopred hlasit. No vonkajsie treba!
Pauliara ano, je pravda, ze sa vies dohodnut ale takto ked to uz budes mat v projekte zakreslene, bude to lahsie aj pre majstrov. Takze ak chcete take rolety, tak ich nahlaste a ked sa rozhodnete ze nie, tak je najmenej to oznamit robotnikom.
Martula suhlasim s tebou!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 19. Júl 2018 7:48:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Júl 2018 17:56:22
Príspevky: 33
Bydlisko: Svätý Jur
Martula píše:
ja som skor na predokenne žaluzie a rolety, než na tie klasické. Samozrejme tie vonkajšie su na dialkove ovladanie, inak to nejde


Presne, aj ja som bola vzdy na exterierove rolety a konecne sa mi to aj splnilo. Prerabame si teraz dom a ideme si dat exterierove rolety. Konecne si budeme moct niecim tienit lebo doteraz sme tam mali len zaclony a to nebolo bohvie co :/ Uz sa toho neviem dockat!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 19. Júl 2018 12:54:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Jún 2018 8:16:25
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
Julchio...Vidíš, to máš pravdu!...Nenapadlo ma to, že majstri to tam musia vidieť aby vedeli ako čo spraviť...Lebo to ide do prekladov a musia to tam prispôsobiť, že?..Už som zase o niečo múdrejšia..Tak mu to poviem, že sme sa rozhodli pre také rolety..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt