Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 5:46:45


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 128 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Štv 16. Dec 2021 10:09:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Čo sa týka kotla, tak by sa mal radšej vybrať nejaký silnejší ktorý utiahne vykúriť dom aj keď sú vonku fakt že veľké mrazy alebo teda mínusové teploty?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Pia 17. Dec 2021 7:11:32 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Kamrino a mas velky dom? Lebo na to treba tiez prihliadat, ze aby ti to dany kotol utiahol vykurit. Su rozne druhy, ktore by si si vedel vybrat, ale teda toto by som uz potom riesil s firmou, ze ako je to pri konkretnych typoch pri velkych mrazoch. A ty byvas aj v takej oblasti niekde napriklad na severe krajiny, kde je chladnejsie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Pon 20. Dec 2021 10:50:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Tak neviem čo pre teba znamená veľký. Aha takže potom radšej odkomunikovať s firmou, že aký by mi vedeli poradiť hej? No ja sa to pýtam všeobecne, lebo niekedy tie mrazy vedia potrápiť a bol by som nerád keby mi kvôli tomu kotol vypovedal funkciu. A ty máš tiež kotol?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Uto 21. Dec 2021 8:11:23 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
kamrino no tak to jedine len prisposobit ten vyber podmienkam v akych byvas. a to uz su take zimy ze sa obavas ako by ti to kotol vykuril? to hadam v tejto dobe nie je taky problem a pokial sa spravne nastavi a bude ti pravidelne temperovat teplotu, tak zimu v dome mat nebudes, si myslim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Uto 04. Jan 2022 8:22:33 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Kamrino hej myslim, ze to budes mat fajn. Ked tak si skus pozriet nejake ponuky na nete, co sa ti tak pozdava, parametre cena, vykon a podobne a potom sa kontaktuj na firmu, nech ti daju nejaku ponuku. Ako co viac, budes to mat aspon od odbornikov, vies ked sa do toho clovek nerozumie, tak co budes spekulovat. Jedine ze by si mal znamych, ktory maju nejaky kotol a ten konkretny sa ti aj pozdava.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Uto 11. Jan 2022 11:18:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 80
A ono vlastne ked si dam kotol tak to mi pri zapajani niekto nastavi nejake to temperovanie a kedy ma zacat kurit, alebo si to budem ja ovladat? Lebo aby som to nahodou nejako tie nastavenia nepoprehadzoval alebo co chapete.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Uto 18. Jan 2022 10:37:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 27. Okt 2017 10:32:18
Príspevky: 25
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
@mossi vies co tak ked ti idu zapajat kotol odbornici je na mieste aby ti vsetko povysvetlovali, to je take bezne zaskolovanie, aby si vedel co na co sluzi, a presne aj to temperovanie, da sa nastavit, pri akej teplote ma zacat kurit, pripadne v akej hodine a podobne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Pon 24. Jan 2022 9:51:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Máj 2019 12:19:37
Príspevky: 46
Bydlisko: Pezinok
No my sme to nedomysleli pri stavbe domu a teraz to chcem riesit, rozhodli sme sa pre kotol. Zaujima ma aky typ je dobre zvolit, kedze viem zhruba ake su na trhu, ci peletovy, plynovy atd. Potom co sa tyka nejakej obsluhy, vykonu a tak. Po com ste sa pozerali vy, ake mate skusenosti?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Uto 25. Jan 2022 8:05:44 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Suklo5469 podla mna zalezi aj na tom co by si preferoval. Niekomu vyhovuje mat peletovy, inemu zase plynovy. No a potom sa to uz len vykonovo rozlisuje, a ci potrebujes aj na vykurovanie aj na ohrev vody a podobne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Str 26. Jan 2022 8:41:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
taka som rada, ze my uz otazku kotla mame poriesenu a ze to teda netreba riesit :) je to vsetko o tom si dobre vybrat, ked vam to zapoja a ukazu vam co a ako co sa tyka ovladania a vsetko okolo toho, tak je to bezproblemove fungovanie.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 128 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt