Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 08. Máj 2024 7:57:23


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 426 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 16. Feb 2024 11:24:49 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
A si si isty, ze ked si davas robit tienenie na mieru, ze to tiez takto funguje? Ze len zavolas predajcovi, nadiktujes miery a tym to hasne? Nemyslis, ze treba aj nejaku zalohu aspon zaplatit alebo nieco? Kde on bude mat istotu, ze nevola nejaky troll, ale skutocny zakaznik?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 19. Feb 2024 10:56:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Máj 2018 9:48:47
Príspevky: 40
Bydlisko: Kráľová pri Senci
či to nadiktuješ osobne alebo cez telefón alebo mail, tak to môže byť podľa mňa úplne jedno. a zaplatiť vieš tiež dopredu, však dostaneš faktúru, ktorú musíš uhradiť. asi málokto rovno na mieste platí tie zálohy. akože v hotovosti, tak myslím.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 20. Feb 2024 8:55:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Apr 2018 7:50:03
Príspevky: 38
tak som to aj myslel, ze by sa to tak dalo spravit. akoze trebars aj keby to dorazilo potom k nejakemu predajcovi, ze tam by to prislo potom a uz by som si to zbehol vziat, tak budis. ale proste naco behat niekam hore dolu, ked netreba.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 04. Mar 2024 12:56:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Mar 2017 12:56:17
Príspevky: 22
Tak to uz hadam by som si dala dorucit vsetko domov, nie? Naco by som chodila hore dolu, ked nemusim. Ved nevies to ty vsetko vyriesit aj bez predajcu? Teraz akoze bokom tie reci, ze komu je co ako lepsie. Ale proste, ze priamo s niekym z firmy budes komunikovat cez stranku, cez maily, dopytovace, chaty a neviem co dalsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 07. Mar 2024 11:58:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
Tiež si myslím, však je to tak jednoduchšie. Keby aj montáž si riešila cez niekoho, že ti to prídu nejakí namontovať, tak môžeš mať všetko doma už nachystané a potom sa už len dorieši montáž.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 08. Mar 2024 8:35:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@dvoranka Práveže je lepšie si rovno s tienením zajednať aj robotníkov, ak tak. Lebo ono tiež nie sú všetci voľný hneď, tak aby ti to potom zbytočne doma nestálo, tak radšej takto. Nám sa takýto postup osvedčil. A nie len teda pri tienení.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 11. Mar 2024 10:29:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 10. Jan 2017 18:56:53
Príspevky: 60
... teraz možno ešte aj hej, teraz nie je ešte taká rozbehnutá sezóna... pomaly sa začína ešte len... už som videl o tri ulice ďalej začali základy robiť, kus ďalej zase strechu riešia... väčšina ale asi čaká ešte na počasie, kým bude prajnejšie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 12. Mar 2024 10:49:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
no vcera to nebolo bohvieco, ale dnes fajn slnecny den, aspon u nas teda, ako stvoreny na to, aby clovek zacal nieco uz robit konecne. len uz vidim, ako pride vikend a pocasie zase pojde do haja. to uz taka klasika asi :D ale jasne, ze uz sa da v pohode. ked sa uz zacalo vysadzat, tak preco by sa nemohli aj ine roboty zacat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 14. Mar 2024 9:01:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
som zbadal v nazve temy, ze okna, to som si spojil s tym peknym pocasim a hned mi z toho vyslo, ze zena zase bude chciet okna umyvat :D neprijemna predstava, esteze tohto sa zucastnujem len okrajovo, ked treba obriadit tienenie na oknach.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 15. Mar 2024 11:01:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Apr 2017 11:30:07
Príspevky: 32
Ani nehovor, to je to najhoršie z tých všetkých prác, čo existujú. To budem robiť radšej čokoľvek iné, než okná umývať :D Ale tak pokiaľ človek chce, aby to u neho nejak vyzeralo, tak niekedy nemá na výber. Ale tak čítala som na Isotre na blogu, že ktoré farby pri vonkajšom tienení je lepšie zvoliť, že na tom nie je zase hneď vidieť špinu.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 426 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt