Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 8:26:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 425 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 19. Mar 2024 9:41:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Apr 2018 7:50:03
Príspevky: 38
na to nemusim ale citat nejake clanky, aby som vedel, ze na bielych zaluziach bude skor vidno prach, pel alebo co vsetko dalsie nez na nejakych sedych, antracitovych, hnedych alebo podobne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 20. Mar 2024 11:42:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
myslím si, že toto nebolo jediné, čo sa tam písalo :D ale isto tam bolo toho zahrnutého viacej. sú podobné články zamerané trebárs aj na porovnanie vonkajších žalúzií a roliet. vieš tam nájsť kadečo, takže netreba odsudzovať hneď, keď ani nevieš o čo vlastne presne ide ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 22. Mar 2024 13:27:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Apr 2018 7:50:03
Príspevky: 38
tak uprimne, ked ti poviem, tak neviem, co sa tam pisalo, lebo som to necital. mne vyhovuje to tienenie co mam, nepotrebujem si uz teraz nic dalsie zistovat. dost to casu zabralo predtym, takze pokial nemusim, budem to obchadzat, ak nevadi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 25. Mar 2024 11:21:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 21. Máj 2017 10:46:33
Príspevky: 33
Bydlisko: Banská Bystrica
Tak potom je aj zbytočné sa k tomu vôbec vyjadrovať, nie? :D Pre ľudí, ktorí prídu do diskusie, aby sa niečo dozvedeli, načerpali nejaké inšpirácie, poradili sa. Takže takéto niečo je úplne na mieste, keď niekto spomenie. To, že tebe to nepomôže, no tak smolka, čo ti poviem :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 03. Apr 2024 10:18:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 82
Niekto sa rozhode sam bez zavahania a bez cudzieho nazoru. Pre niekoho je prave ten cudzi druhy nazor dolezity a pomoze mu pri rozhodovani. Kazdy sme iny a riesime veci inak. Podla mna tiez normalna vec. Vsak co sa tyka tienenia, tak to je lepsie nechat si poradit. Zvlast pri vonkajsom. Lebo okej, si povies, ze das si vonkajsie zaluzie. Ale ktore? Aka velkost? Ake lamely? Ake ovladanie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 05. Apr 2024 6:58:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Dunajská Streda
Ked je niekto sikovny, tak si vyberie aj bez toho. Ale to by sme takto mohli tocit dokola a dokola vsakze. Kazdy nech si spravi, ako to jemu vyhovuje. Hlavne, nech je to tienenie dobre, kvalitne a roky mu sluzi ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 08. Apr 2024 11:37:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 68
To už potom skôr takto riešiť montáž, že osobne a tak ďalej. Ale čo som videl, tak nie raz radili ľudia nejaké montážne videá a návody. Že pri takom jednoduchšom tienení si človek aj sám poradí. A pri tých druhoch, čo sa len na rám okná nejak upevňujú, že ani nevŕtaš, tak to ozaj nemôže byť komplikované.

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 09. Apr 2024 7:10:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 48
Pozeral som ten navod pri plisse. Este dokonca tu montaz robila zena. Neviem, asi aby dokazali, ze je to jednoducha zalezitost? Bohvie. Ale akoze ozaj to bolo jednoduche. Len si treba vybrat z tych sposobov montaze, ktory je pre teba naj. Akoze v tomto pripade. Uplne pri vsetkych druhoch to asi nebude platit, ze by sa dali namontovat viacerymi sposobmi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 10. Apr 2024 6:15:08 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
Mám pocit, že sme potom videli rovnaký návod. Nebolo to na webe Isotry? Sestra si objednala plisse a bedákala, že ako to ona nahodí, no tak ako zodpovedný starší brat som ju v tom samozrejme nemohol nechať a činil som sa. Ale aby som sa tam zase nemusel zbytočne zdržiavať, aby si nestihla nájsť ešte aj niečo ďalšie, čo treba urobiť, tak som prišiel pripravený a nabombený vedomosťami :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 11. Apr 2024 6:24:23 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 106
Ktorý spôsob si si teda ty zvolil? Alebo teda sestra? Ten čo sa to len uchytí? Až hej, tak by ma zaujímalo, či to tam drží ozaj tak dobre, ako keď sa to spraví napevno.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 425 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt