Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 2:27:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 145 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Str 29. Júl 2020 22:31:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
....tak to je asi jedno, na jedno aj na druhe asi treba rovnake veci nie?... ja by som si to ale normalne dal cele spravit firme, ze si to nebude robit sami....mozno v byte to ide v pohode ked chces len jednu miestnost alebo len kupelnu a vies to zapojit ale v dome to ptorebujem mat spravene odbornikom..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Uto 11. Aug 2020 10:13:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 01. Apr 2019 8:03:59
Príspevky: 29
Bydlisko: Nováky
ak o tom nic neviete tak to bude najlepsie si dat takto spravit. ja sa uz na to strasne tesim ako to budeme mat vsade. v zime ked stupim v kupelni na tu podlahu tak to je uzasne, vobec mi nie je zima. niekedy dokonca ked mi zima vecer tak si tam idem na chvilu sadnut na vanu a hrejem si tam nohy :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Str 12. Aug 2020 19:51:44 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Už aj viete koľko vás také kúrenie v byte výjde? A keď to už budete mať spravené tak nebudete kúriť nijako inak len týmto podlahovým? Nebude to príliš drahé?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Štv 13. Aug 2020 10:44:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
Aha to uz ja presne neviem ved ale ked si napises do firmy, ze co na to potrebuju tak ti hadam poslu nejaky zoznam alebo co. Moznoze ma aj kazda trosku ine kriteria, ktore na vypocet potrebuje a tak je najlepsie ist na to takto individualne si myslim :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Pon 17. Aug 2020 13:07:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 01. Apr 2019 8:03:59
Príspevky: 29
Bydlisko: Nováky
jasne ved to sme si vyratali podla toho kolko bude treba tych rohozi, to si vies vyratat potom podla plochy, kde vsade to chces a podla velkosti rohozi, to nie je take tazke. nie je to take zlozite ako pri klasickom podlahovom kureni alebo napriklad pri tej grafenovej folii, tam to uz musia vo firme vyratat. ale keby si potreboval tak aj s tymto ti isto radi pomozu. ja som sa tam viackrat uz informovala o viacerych veciach


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Štv 20. Aug 2020 9:16:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
vedeli by ste poradit aj dobre podlahove kurenie do domu? tak aby neboli mesacne naklady v zime moc vysoke vdaka


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Štv 20. Aug 2020 12:18:18 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Ako to myslíš, že dobré podlahové kúrenie? Myslíš akože firmu, ktorá to spraví dobre alebo aký druh podlahové kúrenia?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Pia 21. Aug 2020 8:44:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 67
my chceme tiež do domu podlahové ale čo som sa bavil s viacerými ľuďmi čo si ho dali tak by si sa mal pripraviť na to, že náklady na elektrinu budú vďaka tomu o niečo vyššie. ale vraj sa to oplatí a hlavne takýmto kúrením sa oveľa ľahšie potom udržiava teplota v dome. ale samozrejme záleží aj na tom aké podlahové kúrenie si vyberieš

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Pon 24. Aug 2020 7:38:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
prakticky asi vsetko. chceme stavat dom logicky, nasli sme konecne pozemok u nas v meste ale je to vlastne na polovicu este sa dalsimi majitelmi takze nie je moc velky ale na nejaky dom, garaz, terasu a kusok pozemok je to akurat. nic ine nam v podstate ani netreba. ja nemam moc cas sa starat o zahradu takze ked sem tam pokosim budem mat toho aj dost. neriesil som ale zatial vobec ani prerabky ani stavby domu takze by som potreboval poradit co sa tyka tohto vo vsetkom. firmy ak mate nejake dobre skusenosti a aj typ podlahoveho kurenia aj ked som nevedel, ze ich je nejako vela :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Uto 25. Aug 2020 14:25:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
Jaj tak to gratulujem, ze ste si konecne nasli svoje miestecko a mozete si postavit domcek. Zelam vam vela stastia, nech vam to ide ako po masle :) Teraz ste v akom stadiu? Riesite projekt este len asi ked sa pytas na kurenie vsak?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 145 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt