Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 3:30:00


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 145 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Str 26. Aug 2020 8:41:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
dakujem, nebolo to jednoduche. hlavne kvoli tomu, ze bolo hrozne malo pozemkov takze tym padom aj tie co boli mali nenormalne ceny. trvalo to dlho ale nastastie sa nam podarilo nakoniec nejaky najst. ano riesime projekt. neviem rozmyslali sme aj nad krbom ako nejakym doplnkom ku kureniu ale nie som si isty ci sa to moze kombinovat s podlahovym. s tym nemate skusenosti?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Str 26. Aug 2020 10:22:18 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Už chápem. Chcel som si to len overiť, že teda aké informácie zháňaš. Ak by som mal poradiť niečo podľa vlastnej skúsenosti tak my sme si dali spraviť podlahové kúrenie cez grafénovú fóliu. Neviem či si už o tom niečo počul, ak nie tak veľmi dobre to je vysvetlené aj na stránke tej firmy, ktorá nám to robila, Interclima a z toho som to vlastne ja pochopil na prvý krát. V podstate to ani nie je nič zložité, vlastne aj realizácia vďaka tomu netrvá nejako dlho, úplne sa tam vyhneš tým klasickým káblikom po zemi ako to máš pri klasickom podlahovom kúrení. A potom keď už je to celé hotové a zapojené tak normálne spravia aj skúšku a termo kamerou kontrolujú či všetko funguje tak ako má. Ja som nemohol byť vtedy na stavbe lebo som bol odcestovaný a tak som ich poprosil aby mi poslali fotky toho ako to prebiehalo tak ti sem jeden hodím ako ukážku, nech to vidíš ak by si mal záujem o to Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Štv 27. Aug 2020 9:13:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
@milanjediny na to sa da hned aj pokladat podlaha? aka na to mozee ist?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Pia 28. Aug 2020 11:00:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
to je super. aspon ma clovek istotu, ze to funguje. kontrolovali to takto v celom dome? skusim im napisat ci by nam vedeli spravit cenovu ponuku. ci potrebuju na to uz hotovy projekt aby to vedeli spravit?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Pia 28. Aug 2020 15:50:46 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
bartas Jasné, môže ísť na to ako na klasické podlahové kúrenie. My máme väčšinou dlažbu v dome. Myslím, že to je aj nám na dotyk také naj príjemnejšie a koberce si žena dala len také malé dekoračné normálne.
kogen Áno v celom dome, veď mám z každej miestnosti takú fotku ale tak to je zbytočne sem dávať vieš ako. To som ti chcel akože len na ukážku. Jasné napíš im, no ono sú tam nejaké informácie, ktoré oni potrebujú vedieť aby ti to vedeli vyrátať čo najpresnejšie. Majú to všetko na stránke


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Štv 03. Sep 2020 22:20:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
a prisli vam to oni cele instalovat? vsetko priniesli?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Pia 04. Sep 2020 12:14:43 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Áno oni si priniesli všetko čo potrebovali, veď oni ti vlastne povedia v akom stave by už teda mal byť dom alebo byt aby to mohli normálne tak namontovať ako treba aby na to mohla ísť už vlastne podlaha takže sa nemusíš báť. Chcete tiež také podlahové kúrenie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Pon 07. Sep 2020 13:09:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
kedy si s nimi zacala ohladom toho komunikovat? este ked ste mali len projekt alebo az ked ste uz zacali stavat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Str 09. Sep 2020 13:08:36 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Kurenie si treba riesit uz pocas toho ako robis projekt. Ak by bolo treba spravit napriklad nejaku miestnost navyse kvoli kotlu, aby ste vedleli ako ma ist elektrina, proste treba to riesit uz vtedy a najlepsie je teda si uz najst konkretne firmu a potom uz ich vlastne kontaktujete len vtedy ked uz bude dom v stave kedy mozu prist kurenie namontovat, nech uz je akekolvek


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Štv 10. Sep 2020 20:42:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
dakujem za odpoved! budem rad ked to vlastne vybavime co najskor aby sme mali uz potom toho menej ale je to tazke vybrat co bude pre nas vlastne najvyhodnejsie


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 145 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt