Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 15:50:12


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 25. Sep 2017 7:24:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Pre každého je to v podstate inak. Ja som za vaničku v sprchovom kúte jednoznačne a bez debaty. Nechcel by som mať sprchový kút bez vaničky, je to z môjho pohľadu ani nie pekné, ani nie praktické a povedal by som, že taktiež to nie je najbezpečnejšie. Vanička plní viaceré funkcie, ktoré sú veľmi podstatné pri užívaní ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 26. Sep 2017 6:54:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :evil2: :evil2: - nestraš ma. Myslím, teda dúfam, že takéto dilemy nebudeme musieť riešiť, snáď sa to nejako samo a spontánne vyrieši. Ja som za oba. Nechcem len jedno. Vaňu alebo sprchu. Buď obe alebo nič :lol:. Ja som po pravde naklonený pre vaničku. Len stále si nechávam to také otvorené, že čo teda aké má kto skúsenosti.

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 26. Sep 2017 10:45:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 24. Aug 2017 9:08:43
Príspevky: 13
u sprchového kúta záleží či si v dome alebo v byte, ak si v byte tak môže byť problém s vykopaním odtokového kanálika ktory má mať určitú hĺbku v byte s tým môže byť problém, ja osobne mám v byte vaničku z keramiky a nedám na to dopustiť, inštalácia je trošku náročnejšia a teda aj drahšia ale stojí to za to pretože je to pevné a nestráca to farbu toľko čo akrylát :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 27. Sep 2017 17:45:01 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Vanička v sprchovom kúte má veľmi veľa výhod. Pre mňa je toto otázka, na ktorú je odpoveď jasná. Íst do toho. Mať vaničku je fajn, je to praktické, bezpečné, ľahko sa udržiava, vydrží dlhé roky. Niekoľko výhod som ti popísal, ale je ich omnoho viac prečo som o tom presvedčený ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 28. Sep 2017 7:05:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 66
Máme keramickú vaničku v sprchovom kúte a považujem to za najlepšie rozhodnutie, ktoré sme v tomto smere mohli urobiť. Keramika je odolná voči zmenám teplôt, poškriabaniu a aj rôznej chémii, čo je pri dnešných čistiacich prostriedkoch veľmi podstatné. Nemá na ňu nič taký vplyv, že by napríklad zmenila štruktúru alebo tvar, čo je veľmi podstatné ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 03. Okt 2017 6:52:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :) :) - keď vaničku tak akú? Keramika je fajn? Nejaké iné typy, druhy vaničiek, respektíve materiálu máte tiež vyskúšané, či keramika, je tak najčastejšie používaná?

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 04. Okt 2017 7:53:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Mar 2017 8:12:41
Príspevky: 44
Znamy ma tiez keramiku a tu si velmi pochvaluje, aj celkovo jej udrzbu, moznosti je viacero, ale od neho som aj ja pocul, ze keramika je v tomto smere velmi dobrou volbou, aj ked osobne si myslim, ze nie je to len o samotnom materiali, ale ze je za tym toho viacero nad cim treba porozmyslat ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 05. Okt 2017 9:59:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 24. Aug 2017 9:08:43
Príspevky: 13
V súčasnosti by som určite išiel do keramiky,najbezpečnejšia a tak isto aj najestetickejšia voľba :) ale ako som písal stojí viac ako napríklad akrylát


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 06. Okt 2017 6:23:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
My máme vaničku v sprchovom kúte z liateho mramoru, tiež som zvažoval či keramickú alebo liaty mramor, ale kamarát ma prehovoril na liaty mramor a neľutujem to. Vybrali sme si vaničku, ktorú posielam aj na fotke, je to vanička od Jiky, jej výška je len 3cm, čo veľmi pekne ukáže v kúpeľni. Až tak ladne, to zapadne. Čo sa týka liateho mramoru, tak super je to, že sa veľmi ľahko udržuje :)

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 09. Okt 2017 7:01:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Cyclon vyzera dobre, to je 90? Vyzera tak.
Ma to svoje vyhody, ze je taka nizka, clovek potom aj vo vyssom veku, nema problem napriklad s tym, ze zdvihnut nohu alebo nieco, ked vchadza do sprchoveho kutu :)

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt