Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 12:09:09


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 78  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 09. Okt 2017 10:13:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 24. Aug 2017 9:08:43
Príspevky: 13
ja by som do liateho mramoru určite nešiel, nemôžeš ho umývať tak jednoducho ako keramiku bez toho aby nestratil lesk alebo aby si ho nezničil, veľmi nepohodlné na údržbu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 10. Okt 2017 6:15:57 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Je to všetko uhol pohľadu. Myslím, že niekomu vyhovuje keramika, niekomu liaty mramor, treba si zistiť nejaké tie informácie ohľadne údržby a starostlivosti o tieto materiály a myslím, že potom sa človek omnoho rýchlejšie rozhodne, akým smerom sa vybrať a bude mať jasno aj v tom, že prečo ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 10. Okt 2017 9:34:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 24. Aug 2017 9:08:43
Príspevky: 13
to áno, ja som to skôr myslel že na ten mramor treba dávať väčší pozor a určite ho neumývať nejakými lacnými prostriedkami


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 11. Okt 2017 17:37:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 05. Nov 2016 7:36:55
Príspevky: 35
juraj72 píše:
to áno, ja som to skôr myslel že na ten mramor treba dávať väčší pozor a určite ho neumývať nejakými lacnými prostriedkami


Myslim, ze ziadny material nie je vhodne umyvat lacnymi prostriedkami..O kazdy material je potrebne starat sa dobre..Ak teda ma vydrzat nejake tie roky a bez poskodenia..Aspon teda moja zena si potrpi na tomto..Aby aj prostriedky ktore pouziva nejako nenarusili povrch vane alebo sprchoveho kuta..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 11. Okt 2017 17:37:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 05. Nov 2016 7:36:55
Príspevky: 35
juraj72 píše:
to áno, ja som to skôr myslel že na ten mramor treba dávať väčší pozor a určite ho neumývať nejakými lacnými prostriedkami


Myslim, ze ziadny material nie je vhodne umyvat lacnymi prostriedkami..O kazdy material je potrebne starat sa dobre..Ak teda ma vydrzat nejake tie roky a bez poskodenia..Aspon teda moja zena si potrpi na tomto..Aby aj prostriedky ktore pouziva nejako nenarusili povrch vane alebo sprchoveho kuta..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 12. Okt 2017 10:14:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :| :| - vidím, že skúseností je tu viacero. Ale asi sa viacerí ak dobre pozerám zhodnete na keramike, takže je tá údržba jednoduchšia? Táto vanička z liateho mramoru, čo je tu fotka, tak vyzerá dobre takto. Áno, to že nie je vysoká, to by bolo tiež aj pre mňa takým plusom.

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Sob 14. Okt 2017 6:03:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Júl 2017 9:47:29
Príspevky: 26
Bydlisko: Bratislava
Ani keramické vaničky nevyzerajú zle - taktiež sú rôzne typy, veľkosti prevedenia, stačí, ak si pozrieš ponuku, napríklad Jiky na ich stránke a uvidíš, že ozaj je z čoho vyberať. Každý si myslím, že máme to svoje, čo nám vyhovuje. Osobne tiež som za keramiku.
Nie je v tom nič osobné, no proste vybrala som si keramickú sprchovú vaničku na prvý šup. Povedala by som, že to bola láska na prvý pohľad aj keď samozrejme, že nevyberali sme ju len takýmto štýlom :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 17. Okt 2017 7:44:42 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Katrine ešte, že si dodala, že nie len takým štýlom. Ja som viac vecí chcela vybaviť tak, že láska na prvý pohľad, ale ešteže mám polovičku, ktorá ma vedela v tomto smere usmerniť a poradiť, lebo keby toto všetko bolo na mojich pleciach tak sa skôr riadim srdcom a nie moc rozumom a tým, čo by bolo po praktickej stránke pre nás vhodné :o


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 18. Okt 2017 6:08:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
nakoniec je to aj tak tvoje rozhodnutie, tvoja volba pre nas je tiez toto este otazne, najskor sme mali plan, ze dame rohovu vanu, v priebehu mesiaca sa vsak mnohe zmenilo, kedze som sa rozpraval s viacerymi znamymi co mi odporucali ist do klasickej vane a sprchoveho kuta poviem ti, ze tiez v tom jasno este nemam a to ani len zdaleka :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 19. Okt 2017 11:01:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :) :) - vyzerá to tak, že predsa len pôjdeme do keramiky, pozeral som ponuku značky, ktorá tu zaznela. Vyzerá, že je z čoho vyberať, takže niečo by sme mohli. Len ešte budeme musieť veľkosť a tvar doma prekonzultovať, že čo by bolo také najvhodnejšie.

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 78  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt