Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 20:49:31


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 03. Feb 2022 11:11:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Chcel by som sa poradit ohladom volnostojacej vane, no takej bez noziciek. Mate niekto taku doma? Je to dobre riesenie, ako miesto na nu mame a ta moja mi s nou uz tak pili usi


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 04. Feb 2022 11:32:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Liam121 tak dobre riesenie to je, ale zalezi, ze co od toho ocakavas samozrejme. Hlavne vybrat v tomto pripade najlepsie smaltovanu. Tam ti aj voda vydrzi dlhsie teplejsia. Ako by ste mali rieseny odtok a vodu? Hlavne toto by som bral do uvahy pri takejto vani.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Ned 06. Feb 2022 20:14:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Tak po pravde by som v takom to pripade nad akrylatovou ani nepremyslal. Nemal a nemam na nu dobry nazor ani ked je klasicky vsadena do muru. Vana ny bola na takom vyvysenom mieste takze odtok bude zakryty


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 07. Feb 2022 12:57:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Nov 2017 14:22:22
Príspevky: 70
Takze prakticky predpripravu na takuto vanu uz teda mate hotovu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 09. Feb 2022 10:34:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Liam my sme takuto kupovali od Kaldewei. Viem, ze nie je volnestojaca, ako si pisal, ze taku by ste chceli vy kupovat, ale maju v ponuke dost podobnu tejto nasej. Neviem, ze ci si predstavujes skor takuto s oblejsimi hranami alebo s takymi ostrymi. Toto sme boli vybrat v Siku, reku ak by ste sa zasli pozriet na ponuku, tak lepsie by sa vam rozhodovalo, alebo teda aspon by ste nejaku inspiraciu nacerpali.

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 09. Feb 2022 12:12:01 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Sakxia tak to ma mrzi, musela som prehliadnut, ked si to spominala. Vyskusam pozriet teda starsie veci, co sme sa bavili. Tak to ste si pekne dopriali, ked vsetko ste to takto menili. Ale zase dobre, budete mat aspon na dlhsie pokoj. Vsak tieto smaltovane vane a umyvadla, to vydrzi asi dlhsie, nez tie take obycajne.
Liam121 tak to dufam potom pridas nejaku foto, ako ste to spravili. Isto to bude zaujimavo vyzerat, take nieco netradicne by som povedala na tuto dobu. Nevidat casto tieto volnestojace vane bezne doma.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 09. Feb 2022 15:23:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Netradičné? Práve že ja by som povedala, že teraz sú tie voľno stojace vane celkom v kurze. My máme tiež takú doma a nemenila by som ju za nič. Ja som taký kúpač, hrozne rada si napustím vaňu a len tak leňoším


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 10. Feb 2022 11:31:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Nicolletka nejak ti tá fotka neprešla alebo čo sa s tým stalo. Vyskúšaj to ešte raz nahrať nejak. Alebo keď tak link skús pohľadať, že by si aspoň takto odkaz na vaňu pridala.
Lokma tak to je asi vec vkusu by som povedal a aj priestoru, koľko má k tom dispozícií. Hlavne teda v bytoch si ľudia nenavyberajú a musia sa prispôsobiť tomu, čo sa zmestí do kúpeľne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 10. Feb 2022 18:40:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
Či taká alebo taká, základ je aby bola kvalitná a nech si vraví kto chce čo chce, tak u mňa kvalita znamená smalt. Predsa len komu by sa chcelo vaňu vymieňať po nejakej tej krátkej dobe


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Ned 13. Feb 2022 20:04:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 9:23:24
Príspevky: 57
Veru ono niektore veci su najlepsie ako na zaciatku. Kvalitna smaltova vana lahko cloveka aj prezije


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt