Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 3:03:21


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 78  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 15. Feb 2022 12:32:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Prepacte, mrzi ma to, ze mi nakoniec nezobrazuje fotku. Ked som ju pridala, este som to kontrolovala a bola tam. No nevadi, idem vyskusat este raz a ak by to zase neslo, tak potom pohladam ten link a ten by som pridala.

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 15. Feb 2022 14:20:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 9:23:24
Príspevky: 55
To nevadi, nakoniec sa ti to podarilo :) Vyzera moc pekne, to je prosim ta aky rozmer. A moc chvalim za tu ciernu bateriu - vyzera uzasne


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 16. Feb 2022 12:48:28 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
Vaňa vyzerá veľmi dobre a páči sa mi aj tá sklenená zástena. Neznášam keď je v kúpeľni všade veľa vody


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 16. Feb 2022 13:02:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Podarilo, len dufam, ze zase nezmizne ta fotka, ako sa to stalo, ked som ju pridavala prvy raz. Dakujem vam velmi pekne za pochvaly. Vsak ono aj trvalo, kym sme vybrali nieco, co sa vsetkym pacilo a zhodli sme sa na niecom. Ta bateria je vlastne ladena k tej umyvadlovej skrinke, trosku je to tam vidno dole v rozku. Tu zastenu si neviem vynachvalit. Proti nej som bola najskor ja, to priznavam, ale dobre to ukaze a je to aj prakticke. Lepsie nez tie zavesy, co sa davaju na vane. Len teda treba ju pravidelne cistit, nech nie je zafrkana, lebo to ozaj nepekne ukaze, ked tam uschnu kvapky vody. Na vanu sme dali taku upravu, aby voda stekala z nech dolu. Keby sa to dalo dat aj na zastenu, by som nebola proti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Ned 27. Feb 2022 11:14:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Môžem sa ťa opýtať priamo na tú úpravu? Potom sa ti na vani asi nedrží ani ten povlak, neviem, ako by som to presne nazvala, či to je vodný kameň alebo čo


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 02. Mar 2022 8:44:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Lokma no však to je presne zmyslom tej povrchovej úpravy. Teda konkrétne tejto čo odpudzuje vodu. Tým, že sa na vaňu alebo teda vaničku aplikuje, tak zamedzuje tomu aby voda stála a usychala na povrchu. Bude stekať dolu a tým pádom bude brať so sebou aj nejaký prach a drobné smietky, čo by mohli byť na vani usadené. A tým pádom, keďže tam neuschne, nevytvorí ani vodný kameň, také tie malé fľaky, čo zvyknú ostávať, tak ti stačí zobrať len nejakú handru a pretrieť vaňu, netreba používať na čistenie ani nejaké prostriedky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 02. Mar 2022 13:44:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
A nevieš či to takto funguje napríklad aj pri čiernych vaniach? Ako či ani tam nie je vidno napríklad ten vodný kameň?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 03. Mar 2022 12:48:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
Noo to je dobra otazka @lokma, pri nich by sa taka uprava asi uzvila tak nejak najviac, kedze na ciernej je proste vidno vsetko a este aj z dialky :)

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 04. Mar 2022 12:03:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Lokma tak ja nevidim dovod, ze preco by to na tych ciernych nefungovalo. Nemyslim, ze by sa to rozlisovalo podla farby, ze na ktoru vanu moze ist ta uprava a na ktoru nie. Ale ak by ta to moc zaujimalo, tak to je najmenej pozriet si to na stranke Kaldewei, pripadne im napisal mail, aby ti to nejak upresnili. Ale ako hovorim, nemyslim, ze pri ciernych vaniach by bola prave nejaka vynimka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 07. Mar 2022 12:07:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Lokma to si myslela tak, že aj keby sa dá tá úprava na čiernu vaňu, že či by aj tak ostávali tie fľaky? Lebo neviem presne, že ako si to myslela. Ale dosť dobre sa už vyjadril Majcich k tomu.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 78  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt