Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 0:56:32


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 8:04:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
neviem, ci sa to bezne takto robi, ale niekde na nete, neviem na ktorom eshope takom tom ohladne kupelni a veci okolo toho som videla v popise, ze boli spomenute obe tie povrchove upravy. ale si myslim, ze nech si das hociktoru, tak stale lepsie ako ziadna. proste je to vyhoda len tak oproti tomu, ked mas obycajnu vanu. ono aj toto co je ta protismykova, tak to je na tom povrchu ta uprava a ono to je jemne vidno ako take stvorceky alebo kruzky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 13:39:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 26. Jún 2017 8:03:20
Príspevky: 53
Bydlisko: Žilina
Ahaaa a ak by som ta mohla poprosit napisala by si mi tu stranku, kde by som sa mohla dozvediet viac?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 13:48:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
tiez som zvedavy... tiez by som sa viacej rad dozvedel... da sa to dat aj na sprchovu vanicku taka nejaka uprava?... lebo co ste spominali, tak to skor vane, ked som to tak prebehol... len vana u nas nejak neprichadza do uvahy, aj keby sa cela kupelka prerobila... ani nas to nejak nelaka, si myslim, ze by sa u nas natolko nevyuzila...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 08. Dec 2022 12:03:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 81
Bydlisko: Bratislava
To mas podla mna jedno, ci ide o vanu alebo o vanicku. Ak vyrobca robi oboje, tak si myslim, ze automaticky sa pocita s tym, ze si mozes dat tie upravy aj na obe tieto varianty. Napriklad som videl aj take, ze bola vana, vanicka a dokonca aj umyvadlo rovnako ladene, ze to bol vlastne ten isty model a takto sa to vyuzilo na vsetko, ze si to vies zakupit potom ako taky set vlastne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 08. Dec 2022 13:27:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
Na všetkom by sa to bolo zišlo. Naznášam napríklad ak ostane špinavé umývadlo. Jasné, pri deťom sa to niekedy nedá úplne mať všetko tip top na poriadku, ale aspoň trocha


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 12. Dec 2022 11:56:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
patula samozrejme, som to popozerala, ze kde som to vlastne nasla a malo byt to na Kaldewei. tam sa skus popreklikavat, pomotkat a najdes k tomu viacej informacii. alebo sa kludne skus opytat, ak nebudem vediet ja, tak sa isto niekto najde, kto poradi a pomoze ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 12. Dec 2022 13:35:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
akurat som minule o nich cital niekde clakom, ze vlastne ich vane, vanicky a umyvadla su teda vyrabane s udrzatelnych materialov a prakticky su na 100€ recyklovatelne a ako jediny nemaju ziadnu primes pastov. co si myslim, ze je super


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 13. Dec 2022 12:03:05 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 106
Je to tak, ich vane a tie ostatné produkty sú všetko smaltované, čiže kombinácia ocele a skla. Vďaka tomu dosahujú vlastne všetky tie fajn vlastnosti. Dokonca, čo som sa nedávno dozvedel, tak nie nielenže si sami všetko vyrábajú, že nemajú proste nejakých dodávateľov na hotové veci, ale poctivo už roky sa tomuto venujú a dokonca aj ten smalt si robia oni vlastný.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 13. Dec 2022 13:36:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
hej hej vravia tomu, ze maju na to vlastnu DNA


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 14. Dec 2022 12:58:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Dunajská Streda
Akurat si prezeram ich stranku a veru maju tam ohladne toho v celku dost popisane. Ale uz len pri takejto stranke podla mna clovek vidi, ze ide o poriadnu firmu


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt