Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:29:35


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 78  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Sob 26. Nov 2022 20:00:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
Mali akrylatovu vanu? Pocul som ze tie su o dost smyklavejsie, no aj nestabilnejsie ako tie plastove. Ako sa prosim ta vola ta protismykova uprava a ak je ich teda viacej, mam aj v nich hladat nejake rozdiely, alebo su teda rovnake?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 30. Nov 2022 9:00:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 57
tak plastova vana, to uz na pocutie neznie podla mna prave nejak odolne. keby som hladal nejaku odolnu a pevnu vanu, tak by som vyberal nieco z tych smaltovanych. to je taka istota si myslim, ze aj vydrzi ta vana omnoho viacej a aj dlhsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 30. Nov 2022 16:30:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Ved prave. Plast nie je sice zlym materialom, no aj podla mna nie je vhodny pre kazde pouzitie. Vana ma byt pevna a tak isto plast je smyklavejsi nez smalt a tym padom je to aj nebezpecnejsie. Neviem, co na tych akrylatovych vaniach ludia vidia


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 01. Dec 2022 16:49:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 78
Bydlisko: Senica
lokma píše:
Ved prave. Plast nie je sice zlym materialom, no aj podla mna nie je vhodny pre kazde pouzitie. Vana ma byt pevna a tak isto plast je smyklavejsi nez smalt a tym padom je to aj nebezpecnejsie. Neviem, co na tych akrylatovych vaniach ludia vidia

Presne si to vystihla. Niektore veci by s plastu vobec nemali byt


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 02. Dec 2022 11:58:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
ono ten smalt ma aj dalsie vyhody okrem toho, ze je odolnejsi a pevnejsi ako plast. odolnejsia je takato vana napriklad aj v tom zmysle, ze sa nejak neposkriabe, aj keby ti nieco bolo padlo, tak sa v podstate nema ako poskodit. odolnejsia je aj voci nejakym chemikaliam a podobne. nemusis sa bat, ze si by si zvola nejaky nie vhodny cistiaci prostriedok. napriklad aj to myslim, ze by mohlo patrit do tejto kategorie, to isto budu poznat viacere zeny, ze ked si farbia vlasy, tak niekedy zvyknu ostavat vo vani nejake flaky od tej farby, ale smaltovana sa tiez nedofarbi. mohol by som takto pokracovat este dalej, ale tak na upresnenie myslim staci aj takto na zaciatok.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Ned 04. Dec 2022 11:39:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
pravda, do smaltu sa zazerie toho menej ako do prastu. nie je to taky poorovity material a lepsie sa udrziava. mozes kludne pouzit tekuty prach a krasne vanu dokazes ocistit prakticky od vsetkeho


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 05. Dec 2022 12:41:24 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
keby si si chcela to cistenie a umyvanie ulahcit, tak sa da (neviem ale ci u kazdeho vyrobcu) zvolit aj taka moznost, ze si pridas na tu vanu povrchovu upravu, ktora zabezpecuje to, ze ti voda steka po povrchu pekne az dolu do odtoku. cize sa tym padom vyhnes tomu, aby ti usychala voda a tvorili sa take tie flaky od vodneho kamena.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 05. Dec 2022 16:53:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Aaaa vies mi aj povedat, ako sa ta povrchova uprava vola? Potom ak ma teda taky smyklavy povrch, nie je aj nebezpecnejsia, teda aby sa v nej clovek lahsie nesmykol som myslela


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 06. Dec 2022 13:02:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Nám núkal predajca takúto povrchovú úpravu. Tuším, že táto, čo spomínate sa volá Perlefekt a potom je ešte jedna, tá by sa mala volať Antislip. Tá druhá to by mala byť taká kvázi protišmyková, že nemusíš dávať tie otrasné podložky do vane alebo do sprchy. Dúfam, že to je takto, ako som napísala, že som ich nepoplietla.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 06. Dec 2022 13:55:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 26. Jún 2017 8:03:20
Príspevky: 52
Bydlisko: Žilina
A daju sa tieto povrchove upravy spojit. Vies ze by som chcela mat aj to aj to, ci to uz nie? Hej hej to mas pravdu, tie protismykove podlozky, tak to je moja smrt. Aj tak by som povedala, ze vobec nedrzia tak ako maju a este po chvili aj tak tak zajdu a nedaju sa ocistit, ze to vyzera hrozne


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 78  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt