Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 15:12:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 78  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2022 9:53:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 37
Bydlisko: Hlohovec
pozerám, že u nich sa dá aj navrhnúť kúpelňa a takéto kadejaké ďalšie možnosti tam majú na webe v ponuke. mi bol známy ten názov, že som ho už niekde zachytil, ale nevedel som sa v tom nejak zorienťovať, tak som si to musel pozrieť. akože vaní, vaničiek od výmyslu sveta, je z čoho vyberať.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2022 18:02:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Nooo tak to teda hej, pockaj budes este banovat, ze kolko ich maju na vyber xixi


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2022 7:09:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
My sme dopredu napriklad nepozerali nejak na nete, ze co kde maju v ponuke. Sme isli rovno do Sika a tam sme pozreli, co mali, z toho sme si vybrali. A myslim, ze dobre sme spravili, lebo takto sme si mohli tie vane pozriet aj nazivo. To je podla mna lepsie, lebo tak je ine pozriet si len obrazok a takto normalne, ked vidis, ako ta vana vyzera a mozes si ju pripadne aj vyskusat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2022 19:08:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 65
aj to je moznost, niekto rad vidi veci priamo a realne a su potom ludia, ktorym staci ci uz nejaka ta vizualizacia alebo obrazok. heh a vyskusali ste si nejaku? xixi

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2022 9:12:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 72
bez mucenia sa priznavam, ze ja som si vanu aj skusil. ked uz ju mam kupovat, tak nech aspon mam istotu, ze sa tam v pohode zmestim, keby si tam chcem aj polezat a oddychnut. a ako inak to lepsie zistit :D prva, co som skusal vyzerala velka, aj bola, ale ten priestor, kde sa uvelebis uz taky velky nebol. tak sme potom vybrali uplne inu, kde tie rozmery aj pasovali tak ako pisali, oboje som skusal smaltovane, ale rozne znacky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 17. Okt 2022 7:36:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
vsak na tom podla mna nic nie je. presne ako si povedal, vyskusas si aj sedacky, tak preco nie aj vanu. aj koberec, ked sme kupovali, tak som kazdy jeden skusala, ci je prijemny na dotyk. neviem, preco to s tou vanou sa kazdemu javi ako divne nieco haha. aky ste vybrali teda rozmer nakoniec?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 19. Okt 2022 9:05:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 21. Máj 2017 10:46:33
Príspevky: 33
Bydlisko: Banská Bystrica
Ak môžem napísať moju skúsenosť, tak my sme vlani kupovali vaňu a vybrali sme rozmer 170 x 75. Pozerali sme aj 180, ale tá by sa nám už nebola zmestila a prišla mi aj o dosť väčšia tak na pohľad. To by som ani nebola povedala, že 10 cm vie toľko spraviť. Ale tak tie rozmery sú akože fakt kadejaké, že isto si vieš vybrať niečo, čo by ti pasovalo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2022 9:51:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
to ste aku kupovali? myslim tak, ze ci samostojacu alebo taku klasicku, z akeho materialu, ci aj povrchove upravy a tak a ze na kolko vysla. to by bolo asi tak vsetko, co ma zaujima heh.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2022 14:15:12 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
takisto som za to, ze aj vanu si treba jednoznacne vyskusat:) niekto by sa mozno hanbil, ja s tym veru problem nemam. vsak ju budes predsa pouzivat kazdy den, to mas uplne to iste ako napriklad sedacku, tiez si nekupis nejaku, ktora ti nebude vyhovovat a nebude sa ti zdat pohodlna, no nie?:)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 02. Nov 2022 11:23:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
tak my sme napriklad kupovali samostojacu. to sme vedeli hned na zaciatku, ze taketo nieco budeme pozerat a hladat. na tom sme sa v podstate hned zhodli. inak by bola ta kupelna nevyuzita a takto to aj dobre vyzera a vana sluzi fajn. len tiez treba dat bacha na to, ze co za vanu vyberat, ked takuto samostojacu. pri tom treba podla mna obzvlast dat pozor. my sme sa rozhodli pre smaltovanu a kupovali sme od firmy Kaldewei. to je znacka vane, nie predajne, dostat ich je vo viacerych predajniach a kupelnovych studiach.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 78  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt