Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 16:18:28


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 78  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 25. Aug 2022 8:49:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
najbeznejsia je podla mna taka tak panelakova a bytovkova velkost vani. lebo tam aj ked chces prerabat a menit vanu, tak nemas zase neobmedzeny vyber. ale rozmerovo su tie vane fakt kadejake. to si vies vybrat tusim este aj od mensej dlzky ako 1500 a az po vyse dvojmetrove. zalezi aj akej ste postavy, ak ste doma vyssi a chceli by ste tu mensiu vanu vyuzivat na kupanie, tak to realne moc asi nebude, potom by som skor z toho praktickeho hladiska zvolil asi radsej sprchovy kut ako vanu. ak sa mas vo vani len sprchovat, tak potom to straca nejaky ten zmysel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 01. Sep 2022 7:02:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
To je inak pravda. A ako skor ani nie ze zbytocne ale nebezpecne, kedze v sprche sa podla mna lahsie vies smyknut, ako v tom sprchovom kute


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 02. Sep 2022 11:25:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Apr 2017 11:30:07
Príspevky: 32
Liam čo ti ja viem, však aj na vaňu aj na vaničku do sprchového kúta si vieš dať protišmykovú povrchovú úpravu, takže z tohto hľadiska neviem, či je dobré to posudzovať :) Samozrejme záleží asi, že od akého výrobcu by si kupoval, neviem, že či každý jeden ponúka takéto úpravy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 02. Sep 2022 20:03:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Jasne, viem ze existuju take upravy, no myslela som to skor tak vseobecne, kedze nie kazdy ma taku upravu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 05. Sep 2022 7:41:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
ako všeobecne? však to je na tebe, na každom, či sa rozhodne pre nejakú z tých povrchových úprav. ono pozri, na škodu to isto nie je, keď to tak mám povedať, tak tú vaňu to nijak nešpatí, keď si to porovnáš s takými tými gumovými podložkami, čo sa dávajú, aby sa nešmýkalo. aj udržiavanie a čistenie je jednoduchšie ako pri tej podložke.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 05. Sep 2022 13:15:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
No tak ze vo vani sa vies lahsie smyknut ako v sprche a preto su podla mna sprchove kuty tak nejak v tejto dobe oblubenejsie ako samotne vane. Aj ked sa musim priznat, ze my napriklad mame oboje a mas pravdu v starom byte sme mali vanu s tymi gumickami protismykovymi a neustale boli zanesene. Zena uz nemal sil to neustale drhnut


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 06. Sep 2022 10:21:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 17. Dec 2017 13:56:30
Príspevky: 29
Bydlisko: Považská Bystrica
To mi ani nespomínajte, raz som to kúpila a nemala som na to nervy. Preto, keď sme prerábali jadro v byte, tak som povedala, že chcem takú vaňu, ktorá už bude mať tú úpravu, že sa nebude v nej šmýkať, aby som sa presne tomuto vyhla. Uvažovala som aj nad sprchovým, ale to by mi chýbali kúpele.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 06. Sep 2022 12:25:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
Ak si zvyknutá sa kúpať vo vani, tak to áno, to by sa ti ťažko prechádzalo len na sprchový kút. My máme aj aj. No ale vaňu ako nejak často nepoužívame, ale aj tak som rada, že ju máme doma


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 07. Sep 2022 7:44:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Pekarka tak si si dávala aj nejakú väčšiu vaňu alebo rohovú alebo s tými tryskami alebo takúto nejakú lepšiu? Keď hovoríš, že máš rada kúpele. To už by som takú nejakú lepšiu asi vyberal, nech to stojí za to. My sme kupovali Kaldewei, oni robia smaltované vane a rozmery, tvary kadejaké. Síce my sme žiaden extrém nevyberali, my sme ostali verní takej klasike.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 10:47:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Jan 2018 17:03:33
Príspevky: 26
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Vieš čo, ja som napríklad dlho vyberala, že akú vaňu. Nakoniec som kupovala takú klasickú, že ani rohovú ani s tryskami. Chcela som takú fakt veľkú a to rohové vtedy neboli také, ako som chcela a tie s tryskami, že tie trysky vedia zblbnúť. Tak som si len takú obyčajnú, veľkú, smaltovanú. Ti poviem, že to je kúpanie :oops: Dlho mi tam aj teplá voda vydrží, nie ako predtým, keď som mala takú plastovú.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 78  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt