Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:52:06


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 78  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 18. Júl 2022 10:50:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Hej, toto nám aj predajca hovoril, že aj napríklad je tá vaňa alebo vanička odolnejšia, keď si napríklad ženy vlasy farbia, tak niektoré tie farby sú aj dosť agresívne, aj keď sa to možno nezdá. No a to, že to zafarbí kadečo, to je druhá vec. To takto moja sestra, keď bola mladšia a ešte sme bývali u našich, tak tá robila kadejaké experimenty s vlasmi a veruže to na tej plastovej vani bolo poznať, keď si dávala nejakú červenú, fialovú a takéto divoké farby.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 19. Júl 2022 12:28:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
pridam aj ja teda, co je za mna vyhoda smaltovanej vanicky v sprchovom kute. mame doma psy, vsak ako isto nie sme jedini. a treba ich aj umyvat, kedze su prevazne vovnutri. takze aj z tohto dovodu sme my vyberali tak, aby sa ta vanicka neposkriabala hned alebo proste tie pazure, aby ju neposkodili nejak.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 20. Júl 2022 8:43:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
toto by som mala ukazat tym znamym nasim, ktori nas odhovarali od smaltovanej sanity. im vyhovuje vsetko akrylatove, takze to je podla nich naj a vsetko ostatne nie je dobre. ale tak mne bolo jasne, ze ten plast nebude to najlepsie, co sa da zohnat. my sme aj kupili potom smaltovane, ale normalne mam chut im toto odfotit a poslat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 12:02:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Máj 2017 9:16:36
Príspevky: 71
každý máme iné preferencie, ale tak to, aby som začal uprednostňovať plastovú vaňu pred smaltovanou, tak to nehrozí... teraz máme smaltovanú a aj do nového budeme dávať isto potom to isté... a myslím, že aj tú istú značku, keď táto nám fakt už roky vyhovuje...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 02. Aug 2022 11:18:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
Radko preco si prisiel k takemuto rozhodnutiu? Zisteniu? Mas skusenost akoze aj s jednym aj s druhym materialom? Lebo podla mna len na zaklade toho by si to vedel objektivne posudit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 03. Aug 2022 11:02:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
vsak skus ist niekam do predajne a tam sa na to opytat, ze co by ti ten predajca odporucil a preco :) ale tak to podla mna hadam kazdy vie, ze smalt je taky odolnejsi a pevnejsi ako plast... to uz ked ja takuto vec viem... ale tak ked im pasuje to, co maju teraz, tak tym sa da riadit aj pri vybavovani noveho domu alebo bytu... naco menit nieco, co vyhovuje, no nie?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 10. Aug 2022 8:00:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 01. Mar 2019 12:16:11
Príspevky: 32
- to podľa čoho viete, že čo je odolnejšie a lepšie?
- pre mňa všetky tie vane vyzerajú rovnako na prvý pohľad.
- akože hej, že niektorá je väčšia, menšia, hentaký taký tvar, ale tak myslela som si, že proste vaňa ako vaňa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 10. Aug 2022 13:01:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
Tak len predajca ti zase moze cokolvek odporucit. To treba si to objektivne zvazit. Dobre je znamych sa popytat a tak. Kto co, s cim ma skusenosti.
Inak za posledne dva roky isli ceny aj tohto hore??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 10. Aug 2022 21:30:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 26. Jún 2017 8:03:20
Príspevky: 52
Bydlisko: Žilina
Mna by zaujimalo ako ste vyberali sprchovu vanicku. Vanu nechceme, deti su uz velke a nam staci sprchovy kut. Len neviem ci dat vanicku alebo nie. Nevieme sa s muzom na tom vobec zhodnut.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 11. Aug 2022 10:53:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
ako myslis, ci dat vanicku alebo nie? akoze ci mate davat hlboku? podla mna netreba, ked hovoris, ze deti su velke, takze uz nenarobia kopec vody, ked sa umyvaju a aj do buducna budes mat lepsie, ked to bude nizsie, nebudes musiet nic prekracovat. vyskusaj pozriet https://www.kaldewei.cz/vyrobky/sprchove-vanicky/ tam su aj tvary tych vaniciek rozne na vyber.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 78  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt