Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 20:24:43


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 27. Jún 2022 12:35:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
aha takze sa dali dat obe naraz. to je celkom fajn, ze si si nemusela medzi jednotlivymi vyberat. no ved tak je to fajn, ked ani ta cena nie je nejak extremne poremrstena, ale zas aj v ramci kvalitiy to za nieco teda stoji


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 01. Júl 2022 9:48:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Máj 2018 9:48:47
Príspevky: 40
Bydlisko: Kráľová pri Senci
@driver556 vedel by si mi povedať, že v akých cenových reláciách sa pohybujú také vane aj s tými úpravami? mne sa páči tá, že netreba potom tak moc čistiť tú vaňu. akože hej, tá protišmyková je dosť praktická, to nepopieram. mňa práveže ale tá prvá skôr oslovila :oops:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 04. Júl 2022 7:58:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
nie nie, nie je to tak, ze by ma niekto odhovaral od smaltovanej vane, to vobec nie. len cisto zo zaujmu a zvedavosti som sa na to pytal. ja som praveze nakloneny tejto moznosti, ale tak ako pri vsetkom, este musim pospekulovat, kym ozaj sa do toho pustim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 07. Júl 2022 12:44:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
ceresna najviac sa to odvija od toho, ze pre aku vanu sa rozhodnes. myslim akoze nejaku konkretnu, lebo tak tie cenove relacie su rozne. su aj lacnejsie aj drahsie vane, vsak v podstate ako je to pri vsetkom. takze zalezi od tohto. ked tam chces tie upravy, to uz nie je taka vyrazna polozka by som povedal. jedna vana, co som tak narychlo pozrel, co mala obe tie upravy, tak vychadzala nejak okolo 350 eur, co je podla dost v pohode cena na to, ze co vsetko za nu dostanes.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 07. Júl 2022 19:40:03 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
tak ale treba si uvedomit, ze vanu hadam nebudes menit kazdym rokom, takze takato investicia sa oplati. cakal som, ze zarubes vyssiu cenu a toto sa mi zda byt viac nez v pohode


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 08. Júl 2022 11:01:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
vies kupit aj za vyssiu cenu, su kadejake vychytavky, zalezi uz od teba, ze kolko si ochotny do toho investovat. ale tiez myslim, ze toto je dost prijatelna cena, ked si zoberies, ze mas na to este 30 rokov zaruku. investicia ako vinko toto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Ned 10. Júl 2022 20:39:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Dunajská Streda
Tak to sa ale primarne len tak nevidi, aby i dal niekto takto na taketo veci taku zaruku. Potom nie je ocom pri samotnom vybere, kupis a mas pokoj a ziadne pripadne starosti


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 11. Júl 2022 13:56:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
Tá záruka nie je jednou výhodou týchto smaltovaných vaní @hemela. My ju máme doma a môžem povedať, že aj pri tom používaní sa dajú pozorovať rozdiely oproti iným vaniam, predtým sme mali takú tú akrylátovú, tak to viem porovnať. Napríklad v tejto smaltovanej mi vydrží omnoho dlhšie teplejšia voda, keď si napúšťam vaňu. To si myslím, že ocení nejeden milovník kúpeľov, akým som aj ja :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 13. Júl 2022 7:20:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Emma tiež sme kupovali smaltovanú vaňu. Mňa prekvapilo, že tie ceny boli fakt prijateľné, že žiadne prestrelené alebo tak. Lebo to nás svokra plašila, že však počkajte, to toľko budete musieť dať za vaňu, že už som mala také v hlave, že to hádam pomaly aby sme si ju na splátky vzali. Ale akože vôbec, prijateľné ceny úplne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 18:19:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Dunajská Streda
Tak ale plast sam o sebe nie je nejak kvalitky a to sa netyka len toho, ze sa lahko zlomi. Malo kto si uvedomi, ze plast sa aj velmi lahko zafarbi a nasledne to nejde dole


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt