Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 8:15:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 19. Mar 2024 13:26:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
aha oni maju aj taketo upravy? to je super a robia to akoze na vsetky ich produkty, myslim aj vana aj do sprchacu ta vanicka ?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 20. Mar 2024 11:46:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
tak horibilna suma je asi diskutabilna vec :D niekto sysli a setri na vsetkom kde je to mozne :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 21. Mar 2024 11:01:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
na niektorych veciach mas ale lepsie nesetrit... to ma uz cas a skusenosti naucili... skoda, ze tie vlastne, ze clovek sa musi ucit na cudzich chybam... keby to tak islo, ze ti postacia aj tie cudzie :D ale tak si zober, ze vanu budes ako casto kupovat?... predpokladam, ze proste raz a dost... ak nebudes robit nejaku vyraznu prerabku...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 21. Mar 2024 15:32:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
No ved jasne, ked raz kupim vanu tak uz ju planujem kupit tak aby mi aj cosi vydrzala nie aby som ju za dva roky menil ako kolega, ktory kupil vanu od poliaka este aj v akcii a za dva roky bola z perletovej bielej pieskovo zlta :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 22. Mar 2024 13:00:41 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
Tak tomu sa hovori teda riadna kvalita (ironicky). Neviem si predstavit ze by sa mi taketo nieco stalo to potom co da sa to nejako vyreklamovat alebo je na to nejaka zaruka ?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 25. Mar 2024 12:38:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Jún 2018 9:44:25
Príspevky: 20
... no prepáč, ale to si podľa mňa pýtalo, že tej vani sa musí niečo udiať :D .... veď to sú také podmienky na kúpu, že až... ešte povedz, že to kupoval niekde na trhu, vôbec by ma to neprekvapilo haha... veď ako potom budeš aj nejakú záruku riešiť?... tam toho už asi veľa nenariešiš...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 27. Mar 2024 11:11:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 11. Okt 2017 8:57:10
Príspevky: 51
Bydlisko: Trnava
ako ono to nie je az take jednoduche vybrat si dobru kvalitnu vanu a tak aby sa clovek este aj do nejakej sumy zmestil ked je toho tolko v ponuke a navyse ani nevravim ked nejako tlaci cas.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 27. Mar 2024 18:23:41 
okoloidúci

Registrovaný: Sob 16. Mar 2024 17:51:39
Príspevky: 2
Ahojte, no ja keď som sa s manželkou sťahoval do nášho prvého spoločného bytu, nemyslel som si, že toto bude téma, pri ktorej sa naše názory tak rozídu. Ja som bol totiž vždy za sprchu, najmä preto, že to je rýchle. Manželka zas asi ako každá žena, tá je milovníčka dlhých, relaxačných kúpeľov, takže mi nekompromisne povedala, že tá vaňa jednoducho v byte musí byť.. Prvýkrát, keď sme sa o tomto bavili, som si myslel, že to bude jednoduchá diskusia. Sprcha je jednoducho praktická, takže som si nemyslel, že to bude až taký problém . No, ukázalo sa, že som sa mýlil heh. Manželka prišla so všetkými argumentmi a to od relaxačných výhod až po estetickú stránku celej kúpeľne. A musím priznať, v určitých veciach mala pravdu. Ako inak by človek mohol stráviť hodinu čítaním knihy v pene, obklopený sviečkami a vôňou? Stáli sme pred dilemou, no nakoniec sme našli kompromis v podobe veľkej sprchovacej kabíny s možnosťou tropického dažďa, ktorá ponúka aj priestor na sedenie. A áno, vaňu sme tiež nainštalovali. V malom byte? Presne tak. Zistil som, že kúpanie sa vo vani nie je až také zlé. Ale nezastavilo sa to len pri vaňa verzus sprcha. V partnerstve to už tak chodí no :D , ale myslím si, že obe formy majú svoje prínosy. :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 02. Apr 2024 10:02:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
je to presne tak ako hovoris. ono zakazdym, ked stoji clovek pred nejakych rozhodnutim a ma si vybrat z dvoch moznosti, tak si treba zvazit to pre a proti. zase o to tazsie je to rozhodovanie, ked uz sa rozhoduju dvaja, to ma kazdy svoju pravdu a tie pre od druhej strany ho az tak nezaujimaju :D ale vybrali ste, vedeli ste sa zhodnut a to je podstatne. ono tym ludom, co byvaju v domoch a maju niekolko kupelni, tak sa machruje, tam je to rozhodovanie isto jednoduchsie, nez ked okrem ineho ta limituje aj priestor.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 03. Apr 2024 9:19:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
my sme toto dosť riešili cez vizualizácie, že čo ako by mohlo byť, čo by bolo praktickejšie, čo by vyzeralo lepšie. ale nedávali sme si ich nikomu robiť, lebo to by nás vyšlo pekne draho. sme si to sami na stránke kaldewei vyskladali, viacero verzií a zadarmo.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt