Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 9:00:23


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 17. Aug 2022 12:10:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Otazocka priatelia, viem, ze sa tu dopytovalo po interierovom svetle alebo teda svietidlach. Ale moja otazka znie, ci sa nenajde medzi vami niekto, kto kupoval v nedavnej dobe osvetlenie k bazenu. Je toho celkom dost a kedze by to nemali byt len take nejake obycajne svetla, tak som chcel, ze ci by mi vedel niekto poradit v tomto ohlade. Nech nekupim nahodou nieco, co budem musiet potom menit alebo take nieco.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Štv 18. Aug 2022 9:23:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
@tonak to by asi mohlo byt ono, ak nahodou nie, tak je tam minimalne toho dost na vyber, co som si tak narychlo prebehol, dikes. este musim vycihat, ci sa tam neda vymysliet nejaka zlava alebo ci neprebieha nejaka akcia, to ja rad taketo veci :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Štv 18. Aug 2022 13:09:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Nie si nejaky narocny? Ceny maju dobre a tebe by sa este akcie pytali. Ale potesim ta, lebo do nedele maju zlavu 12 percent. Na co vsetko sa vztahuje, to ti uz povedat neviem, nemal som viacej casu, aby som to nejak blizsie skumal. Pozri si, este stihas objednat, keby si sa tak rozhodol.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Uto 23. Aug 2022 9:37:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
just som sa pozrel, ze ozaj skoncila ta zlava, lebo niekedy len napisu datum a pritom akcia pokracuje dalej. tak teraz je tiez, ale uz nie 12 ale 10. ale tak potesi aj tak si myslim. aj to vie spravit dost vo vyslednej sume.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 24. Aug 2022 7:32:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
Majcich pozri kúsok dozadu, ja som písala, že odkiaľ som kupovala a tak pozri, tam to majú rozdelené na viacero kategórii, aj vonkajšie aj vnútorné osvetlenie. To by si chcel aké? Také tie solárne, alebo ako sa volajú, či normálne to napojiť na elektrinu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 24. Aug 2022 9:50:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Ejula no radsej by som asi objednal nieco, nech nemusime behat kade tade a zhanat. Vsak co su tam fotky alebo teda tie vizualizacie jednotlivych svetiel, tak da sa na to spolahnut, ze tak vyzeraju aj v skutocnosti, ano? Lebo pozerali sme uz nieco a vedeli by sme si vybrat. Ale radsej sa opytam este dopredu, lebo by sme robili vacsiu objednavku, aj za viacej penazi, tak aby som mal istotu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Štv 25. Aug 2022 7:31:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
Ejula ja som si to pozerala a to by mi ani len nenapadlo, že pri pozeraní svetiel zabijem toľko času. Tak to myslím, že je toho riadne veľa, kadejaké druhy a aj také moderné aj klasické. Akože dala som si aj do košíka niečo, len to si ešte musím doma obhájiť, že potrebujeme to svetlo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pia 02. Sep 2022 8:40:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Apr 2018 8:33:38
Príspevky: 41
podla mna normalna vec, ze svetla vyberas dlho. vsak proste chces, aby ti to pasovalo k ostatnym veciam, a este ked je vela na vyber, tak potom to logicky aj trva dlhsie. ak teda nevies, ze co presne chces. ale zase aj to moze zabrat nejaky cas, kym najdes to tvoje vysnivane. takze proste, vybrat svetla nie je tak jednoduche, ako by sa mohlo zdat hah.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pon 05. Sep 2022 10:38:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
ono sa to nezda, ale aj vyber vhodneho osvetlenia nie je zase taky jednoduchy. nie je to cele len o tom, ze co sa mi paci a co nie. ale treba brat do uvahy aj to, aku plochu ma to svetlo osvetlit, ci chces silne alebo skor nejake tlmene svetlo. ako zase nehovorim, ze ta vizualna stranka nie je dolezita, to rozhodne ano, pretoze dnes uz tie svietidla skutocne vyzeraju ako doplnky, ktore dotvaraju taky ten celkovy dojem. len chcem teda povedat, ze netreba zabudat ani na ine veci pri vybere.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Uto 06. Sep 2022 7:12:57 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
by som prijala praveze nieco take medzi tym, co si pisal, ani silne ani tlmene, ale proste aby sa dala nastavit ta intenzita osvetlenia. neviem ale, ze ci to mam hladat konkretne take svetlo alebo ziarovku len taku nejaku inaksiu alebo podla coho to pozerat. kludne ak mate taketo svetlo doma niekto, tak si necham poradit a inspirovat sa.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt