Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 13:17:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 9:28:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Co za svetla ste objednavali? A odkial? Take nejake na styl lustrov alebo bodovky, lampy? Mame normalne porobene stropne bodove, ale rozmyslam, ci by sa dali vymenit za take tie, co vycnievaju, neviem, aky to ma presny nazov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Uto 27. Sep 2022 6:06:08 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
eliot pravdu si mal, aj som nieco nasla, co by sa mi pacilo aj by to malo fungovat s tou aplikaciou, len teda musi by to doma este prejst schvalovanim hihi. ale tak uz ratam tak, ze by to bolo akoze na vianoce a taaak, tak dufam, ze to prejde. ale objednat by som chcela tak ci tak radsej uz teraz, nech je doma, nech si to skontrolujem a aj keby sa to namontovalo az neskor, to by mi nevadilo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 28. Sep 2022 6:59:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 84
To mas vyhliadnute ake svetlo? Myslim tak, ze ci nejaky luster, lampu alebo nieco ine. Mi napada, ze to aj vonkajsie aj vnutorne osvetlenie by sa malo takto dat spravit, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Štv 29. Sep 2022 6:51:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Tak by som povedal, ze z kazdeho nieco sme kupovali. Kupovalo sa jedno take zavesne, dve tiez stropne, ale nie visiace. Potom jedna velka a dve male lampy. Tak hadam bude na nejaky cas zase aspon s tymto klud doma. Objednavali sme z Egla, pisali ludia, ze co sa da pozriet u nich na stranke, tak to zodpoveda aj skutocnosti, ze ako tie svetla vyzeraju, tak sme takto objednali. Popravde sa nam nechcelo nejak cestovat a behat po predajni a takto vyberat. Ale tak toto je kazdeho vec, ake nakupy preferuje.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pon 03. Okt 2022 9:55:50 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Tak to ste slušnú objednávku robili. Ozaj sa dá teda spoľahnúť na to, že tie svetlá budú vyzerať tak ako sú vyobrazené na eshope?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 7:07:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Okt 2016 10:31:54
Príspevky: 57
Livianito koľko ešte potrebuješ potvrdení, že to príde? Kvôli tebe som si dal tú námahu a pozrel si aj staršie príspevky. Keby si to spravil sám, tak hneď zistíš, či sa dá spoľahnúť aj na eshop alebo sa viacej oplatí zájsť do predajne. Akože nič v zlom kamarát, ale však stačí aj čítať trošku ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 17:04:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 10:30:34
Príspevky: 24
Pistinko juuuj ale ved nebud neprijemny... Vsak radsej sa opytat aj trikrat, nech ma clovek istotu... Tiez som odtial objednavala jednu lampu a prisla v pohode... Ale tak tiez, ked som eshop nepoznala a tak celkovo som prvy raz nieco od nich kupovala, tak som mala mierne obavy... To je u mna zakazdym tak, ked kupujem z novej stranky.. Ale dobre vsetko dopadlo, aj lampa prisla rychlejsie, ako som cakala..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Štv 06. Okt 2022 7:31:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@sylwiara aby som nemusel všetko preklikávať, tak sa ťa opýtam takto priamo. ako sa tam pohybujú ceny? oplatí sa to v porovnaní s inými predajňami?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pon 10. Okt 2022 10:34:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Okt 2017 8:42:50
Príspevky: 21
Bydlisko: Bratislava
tak ono všade nájdeš aj lacné aj drahšie, týmto by som sa asi nejak neriadil. podstatné je aj to, či máš stanovený nejaký badget, do ktorého sa potrebuješ zmestiť, alebo ti je jedno, koľko bude to svetlo stáť. ale tak keby sa neoplatilo, tak by asi ľudia odtiaľ nekupovali 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2022 11:47:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava
Ono aj ťažko nejak povedať, že čo je vyslovene to drahšie, lebo každý máme iné vnímanie, čo sa týka financií. Niekto radšej zainvestuje do toho, druhý do iného. Takže najlepšie je proste otvoriť si ten eshop, alebo navštíviť predajňu a normálne si to pozrieť a vybrať si podľa svojich preferencií a kritérií.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt