Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 6:15:09


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pia 03. Feb 2023 11:45:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 71
Bydlisko: Bratislava
Bratislava, Sereď, Lemešany. Nemáte zač :D Ale pozerám na nete akurát, že tam majú aj možnosť akože aj 3D predajňa, tak možno takto aspoň pozrieť, ak by to niekto nemal, že vyslovene blízko. Tam sa dá pozrieť ako tie svetlá vyzerajú vlastne aj reálne, keďže sú nafotené v predajni. To je také lepšie, ako len tie vizualizácie v eshope. Dá sa rôznymi spôsobmi k tomu dostať veru.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2023 10:02:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
v mojom prípade trochu od ruky. tak sa chcem opýtať, či sa dá spoľahnúť aj na ten eshop.... či všetko príde tak ako má a kedy má. lebo čo som pozeral, tak by som vedel, čo kúpiť, ale tak zase nebudem kvôli pár svietidlám teraz v tomto počasí jazdiť hore dole.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Uto 07. Feb 2023 10:37:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Okt 2018 9:34:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Bratislava
prečo by si sa nemohol spoľahnúť na nejaký eshop? ja toto už akože nejak neriešim, keď ma niečo zaujme, keď nájdem niečo, čo by som chcel objednať, tak proste objednám. ak nepoznám obchod, tak akurát rozdiel je v tom, ako dám zaplatiť, že aspoň taká poistka trošku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 08. Feb 2023 13:22:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Jan 2018 16:13:16
Príspevky: 23
presne mi napadlo, ze to je aspon taka poistka, ze nezaplatis dopredu, ale az pri prevzati. to si vies zasielku aj rozbalit a skontrolovat, keby si mal taku potrebu. ked to pri kurierovi otvoris, tak to mas aj svedka, ze keby nieco bolo poskodene alebo co. ale tak podla skusenosti tu pritomnych si myslim, ze sa niet coho bat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Štv 09. Feb 2023 12:06:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
co ste davali do garaze? ake svetla? mam tam v podstate len take provizorne nieco, ale chcem to tam dat do pucu najblizsie, aj to omalovat, nove police spravit, tak aj nove svetla by som dal uz nejake poriadne. nech to tam nejak vyzera a nie je to len skladisko.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pon 13. Feb 2023 11:50:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 12. Jan 2018 11:25:27
Príspevky: 26
Bydlisko: Trnava
akoze ja nie som sice odbornik na taketo technicke zalezitosti, ze by som vedela poradit, co by tam bolo najlepsie, ale ked na to idem tak, ze aby to bolo aj prakticke, kedze je to garaz, asi tam budes chciet aj nieco porobit a tak, tak by som pozerala take tie nastenne a stropne svetla, aby nezasahovali nejak do priestoru extremne. neviem, ci tam budes mat aj nejake pracovisko, ak ano, tak tam nejaku malu lampu trebars, ale tak to je cisto taky moj zensky pohlad na vec.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Uto 14. Feb 2023 10:38:07 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Na to, že sa tomu nerozumieš by som povedal, že si toto dosť dobre napísala. Ale tak na niektoré veci nepotrebuješ mať vzdelanie, alebo mať čo čo naštudované, stačí proste zdravý sedliacky rozum. To je mnoho krát nápomocnejšie ako prečítať nejaké prospekty, brožúry, návody. Ešte mi prípadne napadli také tie svetelné lišty, že máš vlastne na jednej lište viacero svetiel, ktorá sa dajú aj natáčať. To je tiež celkom šikovné.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 15. Feb 2023 10:22:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
do garaze podla mna idealne riesenie, hlavne je to prakticke. lebo tak v garazi asi nepotrebujes, aby to nejak dobre vyzeralo. to som napisal zase tak, ze to nevyzera dobre, to som tak nemyslel :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 15. Feb 2023 11:11:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
taketo nieco mam ja v garazi https://www.eglo.sk/produkt/93359-vilanova/
malo by to byt asi ono, o com sa bavite.
netreba mi ani ziadne dalsie osvetlenie, kedze garaz nevyuzivam inak ako na parkovanie auta.
a tie drobnosti, co tam spravim, tak specialne svetlo fakt na to nepotrebujem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pia 03. Mar 2023 8:53:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 04. Nov 2016 11:55:38
Príspevky: 49
Ked ste riesili svetlo do kupelne, tak ste brali do uvahy aj to, aby bolo odolne voci vode a pare a teplu vyssiemu, ci ste len tak hocijake davali? Neviem, ze ci to zbytocne prezivam s tym vyberom, ale ozaj si treba dat zalezat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt