Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 15:20:29


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 85  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 04. Mar 2019 9:11:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
marrrek vyskusaj si pozriet napriklad timbermax, to su dosky, o ktorych si ja myslim, ze su vhodne a najma kvalitne, cize su fajn na terasu, aspon z mojho pohladu, co som porovnaval a teda ti poviem, ze toho casu nad tym som nestravil zrovna malo, ale venoval som sa tomu pravidelne a porovnaval som si ako kvalitu, tak aj moznosti vyberu odtiena napriklad, pretoze niektore dosky nie je mozne zohnat vo viacerych prevedeniach, vo viacerych farbach, mozno v dvoch troch, ale to je tak vsetko a pri tychto si vies vybrat zo sirsej ponuky ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 06. Mar 2019 8:45:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
To som rad, ze si stravil nad tym tolko casu, aspon viem, ze teda je to fajn :D Aj ked je pravdou, ze to, co sa tebe pozdava sa mne nemusi, ale sak uvidim sam. Idem si to najst tuto znacku, tie dosky, o ktorych si mi pisal a som zvedavy.
Myslis, ze viac odtienov hej? Len niekedy cim viac je toho tak tym horsie :D :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 06. Mar 2019 13:19:44 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
Podľa mňa úplne stačí nejaká varianta hnedej, hlavne aby sa tá podlaha na terase čo najviac približovala drevu, no nie?
Veď drevo vyzerá veľmi dobre ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 07. Mar 2019 11:17:23 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Mosvlad len nie kazdy musi chciet zrovna taku farbu, predsa kazdemu sa paci nieco ine a je celkom fajn si myslim, ak je moznost vyberu. Ze sa ozaj da vybrat z viacerych farieb.
Ceny sa aj nejako lisia od farby, ci to nema vplyv na ceny?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 11. Mar 2019 10:46:08 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
denislav sice skusenost nemam cize toto ti s istotou povedat neviem, ale podla mojho nazoru by ta cena mala byt rovnaka, ze by sa nejako nemala menit, ale je mozne ze sa mylim :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 11. Mar 2019 12:30:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
denislav nevidim dovod na to aby mal odtien vplyv na cenu, nema, cena je jednotna za dosky, nech by si si vybral akykolvek odtien, aky si vyberies taky budes mat, je to len o tom, co ty preferujes, co sa ti bude viac pacit, potom k cene tych dosiek sa prida cena prace a mas finalnu sumu, za ktoru ti to urobia komplet na kluc aby si to mal bez starosti ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 12. Mar 2019 8:20:43 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Mozete mi napisat niekto, kto mate skusenost, ze teda realne o akych cenach sa bavime? Aby som mal lepsiu predstavu? Aby som sa v tom vedel zorientovat, lepsie si to predstavit??
Je podla vas podstatne aby montaz zabezpecovala firma? Ved keby to nerobi firma tak sa daju aj nejake tie peniaze usetrit, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 12. Mar 2019 12:35:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Nasiel som si web s tymi doskami, nasiel som, aj ze maju showroom, len neviem, ze ci je lepsie sa s nimi vopred dohodnut, ze by som tam chcel prist alebo kedykolvek ked maju otvorene tak tam mozem zajst sa pzriet a poradit, co je podla teba lepsie??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 13. Mar 2019 10:04:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
..ak maju zverejnene otvaracie hodiny..ze su tam tak myslim, ze to je uplne jedno kedy tam pojdes, kedy tam zajdes..tiez sa mi to zda lepsie, ze vidiet tie dosky a na zaklade toho sa potom rozhodnut..
..tym clovek podla mna nema co stratit..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 14. Mar 2019 7:25:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Vdaka za tvoj nazor, no premyslal som nad tym a urobim to tak, ze si tam najskor zavolam, opytam sa ci tie otvaracie hodiny su aktualne a ci by som sa mohol zastavit, lebo by som sa raz s nimi pozhovarat a tiez popytal na niektore veci, aby som mal este jasnejsie v tom.
Len som premyslal nad tym, ze asi bude lepsie keby som tam zasiel nie tak navecer ale skor cez den, aby som videl za denneho svetla tie dosky, tie odtiene :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 85  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 26 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt