Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 19:15:31


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 85  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 13. Okt 2020 16:52:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 65
cajomo toto mas pravdu, ze by to nemalo byt, to musi byt pevny material, ktory sa lahko neposkriabe a ktory nenasiakne to su dve veci, ktore by mali byt pri tomto pomaly samozrejmostou 8-)

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Sob 17. Okt 2020 19:10:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Bohro a toto je dobrá vec a ešte je dobré, že pri tejto značke, čo si písal nie je záruka na farebnú stálosť, že to nevybledne len dva roky, ale je super, že je to dlhšie. Predsa len je to fest rozdiel 25 rokov záruka a dva roky, prípadne päť som ešte videl pri nejakých iných značkách, ale to je nič oproti desiatkam rokov.
A predsa len keď si urobíš raz terasu, tak očakávaš, že aj vydrží, že ju nebudeš meniť tak ľahko, sú to výdavky a tiež to stojí aj čas aj energiu, tak nech je to raz urobené a dobre :-) Pri terase šetriť sa nevypláca.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 22. Okt 2020 21:01:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Bohro najlepsie je ked drevoplast vybledne a majitel sa tvari, ze ale to tak ma byt :D :D Lebo uz aj takeho cloveka som stretol a teda bolo mi to do smiechu. Ked niekto nevie, ze nevyberal nieco podobne, neporovnaval si kvality drevoplastov tak nevie ci je to normalne ci nie ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 23. Okt 2020 15:59:51 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
kozo ale tak to je tak naivne a teda neni to normalne podla mna sa tak tvarit, ja napriklad nemam problem si priznat, ked sa v niecom zle rozhodnem, ale snazim sa to samozrejme, co najskor dat na poriadok, nech je vsetko dobre :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 26. Okt 2020 18:09:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Kozo veľa prípadov vyblednutých terás je len v mojom okolí, nieto ešte na celom Slovensku :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 26. Okt 2020 20:24:12 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Zenor vieš ako sa hovorí, že každý robíme ako najlepšie vieme. Môj otec tiež dlho proste bol v tom, že len on má pravdu. Len to čo on vymyslí je správne a dobré až narazila kosa na kameň, keď si brat dal od neho poradiť a nakoniec bol z toho prúser, nejaké problémy na dome vznikli. Vtedy pochopil, že nemusí vedieť a rozumieť všetkému, teda tváriť sa tak, lebo to nespeje vôbec k ničomu. Sú veci, ktoré treba nechať tým ľuďom čo s tým robia a rozumejú tomu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 29. Okt 2020 15:14:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
livianito to mas pravdu, netreba sa hrabat do vsetkeho poviem ti, ze ja napriklad som vybavoval minuly rok terasu, ale moc sa mi do toho nechcelo a aj dobre, ze som do toho nesiel strm hlav, ale ze som si to nechal prejst hlavou a zistoval som si vsetky moznosti varianty, ako je klasicke drevo, termodrevo, tiez klasicka dlazba, drevoplasty a podobne urobil som si v tom aspon jasno, prehlad a nekupil som nezmysel


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Ned 01. Nov 2020 15:58:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
to termodrevo co si zistoval on ma akoze vacsiu zivotnost ako klasicke drevo?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Ned 01. Nov 2020 16:55:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
zumbulak malo by mat teoreticky, ale aj tak po rokoch to uz nebude take ako na zaciatku, ked chces riesenie, ktore ti vydrzi roky a rovnako pekne na pohlady, ze nevysedivie, ze sa nejako neposkodi, tak to je drevoplast na to jak stvoreny ;)
ja som tak daval robit terasu z Timbermaxu a vyslo ma to cca 150 euro za stvorec a teda mam na to 25 rocnu zaruku, tak co viac mozem chciet


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 09. Nov 2020 17:48:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 06. Feb 2018 8:06:33
Príspevky: 32
Mozes mi povedat ako to mas so zarukou na tuto znacku?...
Na co vsetko sa zaruka vztahuje?...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 85  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt