Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Ned 04. Dec 2022 22:04:23

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 462 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 23. Nov 2022 9:37:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

ved prave, aj mne sa to velmi paci, kludne by som do toho sla tiez, je to predsalen take nieco ine, neposobi to za mna fadne, kazdy priestor taka sedacka dokonale ozivi, rozziari. ale je pravda, ze kazdy by toho veru nesiel. niektori sa boja, ze ich ta farba mozno po case omrzi, ale to tak vobec nie je podla mna. samozrejme, zalezi, aku farbu zvolis, to je jasne. ja by som isla pokojne aj do nejakej bordovej. ruzovu by mi asi chlap neschvalil, tak toto je taky kompromis by som povedala :D

Offline Profil

Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 02. Dec 2022 8:22:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

bordové sedačky sú tiež pekné:) no a aj keď ja mám osobne teda ružovú rada, asi by som ju si taký gauč nevybrala :D neviem si to predstaviť, to sa musí aj ťažšie farebne ladiť, kombinovať. možno niekto to dokáže, ja by som asi mala problém :D ale tak proti gustu...je to každého vec, nech si proste dá takú sedačku, aká sa mu páči:)

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 462 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia