Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 5:12:42


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 30. Nov 2021 13:57:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
duflo no zvazoval som najskor take so sklenou vyplnou, potom som presiel na to, ze by mohli byt fajn napriklad aj take protihlukove. akoze dost posun si myslim a rozdiel. no ale potom som zase vymyslel, ze tie protihlukove, ze to by bolo asi uz moc. takze som skoncil pri klasickych ale takych lepsich. akoze vsetky su dobre, ale tak myslim, ze s lepsou vyplnou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 9:23:55 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
burak tak to pozeram, ze u teba to bolo take riadne na vazkach pri tom vybere. si zvazol ozaj kadejake moznosti. je pravda, ze to sklo nie je najlepsie riesnie, ked chces aby boli dvere protihlukove. akoze nevravim, ze netesnia aj taketo, ale predsa len je to rozdiel oproti takym plnym si myslim. zalezi tam dost aj na vyplni, aka sa pouzije podla mna. a ktoru si si dal? tipujem na drevotriesku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 12:06:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
duflo tie vyplne pri dverach, to je taka dolezita vec, ze na to treba davat pozor, ked sa kupuju dvere? a to je pri vsetkych tych druhoch tak, ci ako vlastne? vobec sa v tom nevyznam a mamina si vymyslela, ze chce kupovat nove dvere do spalne a do izby, tak reku by som aspon takto skusila ziskat nejake informacie a pomohla jej s tym.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 18:15:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@Dromir mohol by si mi napísať, že u koho riešiš dvere? Potrebovala by som do šatníka nejaké dvere vymyslieť. Teraz ho máme otvorený a nepáči sa mi to tak, keď aj niekto príde, tak tam je proste vidno a nemusia ľudia vidieť, čo tam máme. Mi to je také nepríjemné, tak by som chcela niečo vymyslieť. Akože napadol mi aj taký ten záves, čo sa kedysi dávalo. Ale to by zase hrkotalo, keby sa tam chodilo. Tak neviem, čo by bolo fajn? Nejaké zašuchovačky alebo také niečo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 03. Dec 2021 7:42:09 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
vlocka zaves podla mna nie je dobra volba, ak nie si tak celkovo orientovana na taketo veci. podla mna by ta to po case omrzelo. napadli mi aj skladacie dvere by nemuseli byt zla volba. ale samozrejme aj tie zasuchovacky by sa tam dali dat. kolko tam mas vlastne priestoru na tie dvere. asi hlavne od toho sa bude to rozhodovanie a vyber odvijat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 03. Dec 2021 12:39:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Burak presne ako hovoris... Inak co som tak zachytil rozne po takychto diskusiach, tak ludia chvalia tychto ich predajcov... To vie tiez zalezit pri tom, ked ide clovek nieco kupovat... Ak je predajca v pohode a vie poradit, hned mas z toho lepsi pocit, ze jednas s niekym, kto sa vyzna... Take plus by som spomenul aj to, ze si vies tych predajcov alebo resp. predajne aj dopredu pozriet na ich webe...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 07. Dec 2021 10:10:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Majooliva tuto par prispevkov pred nami mi Gustinoo poradil, aby som si vyskusal pozriet Sapeli. Ja som si to zbezne pozeral a aj som si vybral, ale chcel by som sa na to samozrejme popytat este predajcu, kym sa nieco zajedna. Aj na montaz sa chcem informovat, ze ci to mi potom pridu oni spravit, alebo uz je to cisto len v mojej reziii. Vlocka zatial este akoze neriesim, len som si pozeral ponuku a take nejake zakladne informacie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 08. Dec 2021 12:12:17 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
kralovic to mas pravdu, pre mna ako lajka a v takychto veciach, co sa tyka zariadovania a stavieb, tak do toho sa moc nejak nevyznam, cize pre mna je isto lepsie ist niekam do predajne a tam sa priamo poinformovat. ono ti predajcovia maju k dispozicii aj nejake ukazky, ze na tom sa to da aj lepsie vysvetlit alebo porovnat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 09. Dec 2021 8:35:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
duflo no hej, bol som taky nerozhodny, co si budeme hovorit. ale dolezite je, ze som sa konecne pre nieco rozhodol, no nie? som si trochu pospekuloval, ale zakazdym som zvazil, ci by to tam bolo okej. musim ale povedat, ze dost ma v tom aj predajca usmernil.
kralovic hej hej, to ako aj v mojom pripade. ja nemam co zle povedat na predajcu. fakt mi pri rozhodovani pomohol, lebo aj som spominal, ze som bol nerozhodny a jedno s druhym. nasiel si cas, venoval sa mi, vedel, vyznal sa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 09. Dec 2021 12:02:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Jan 2019 8:57:00
Príspevky: 16
Bydlisko: Martin
Horarka presne takto sme si to dopredu pozreli a našli sme si, kde to budeme mať najbližšie. Tak na to som sa už nechcela nejak vypytovať, že aby to musel niekto za mňa vyhľadávať. Tak ale sme si našli a boli pozrieť. Nejak sme si dopriali tieto Vianoce. Okrem dverí ešte aj sedačku. Ale však čože, treba sa nejak potešiť, no nie?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt