Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 23:16:23


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 24. Apr 2018 9:00:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
@branislav latkova je sice pekna ale podla mojho nazoru sa latkova o dost rychlejsie poskodi, vysedi a vybledne ako napriklad kozena. My mame kozenu a nedame na nu dopustit. Ma uz zopar rokov a stale vyzera dobre a zachovalo! A ma velke plus, ze sa velmi lahko cisti!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 25. Apr 2018 15:32:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Feb 2018 12:57:20
Príspevky: 20
Bydlisko: Trnava
MONCITA!
- no prisla si mi taka, ze mozno aj na nejaku extravagantnejsiu by si sa dala nahovorit:-D (no tym ta urazit vobec nechcem!)
- skoda, ze si nepamatas cenu:-/
- a kde presne v taliansku ste boli?
- inak boli ste v taliansku a mate aj taliansku sedacku. to je haluz :-D :-D
- nemylim sa, ze? oni maju sedacky z talianskej koze, ze?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 27. Apr 2018 9:36:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 29. Mar 2018 12:28:22
Príspevky: 20
KRISCHKO S TVOJOU ODPOVEDOU SA STOTOZNUJEM. V STAROM BYTE SME MALI LATKOVU SEDACKU A DOVOLIM SI POVEDAT, ZE PO 5 TICH ROKOCH VYZERALA STRASNE. JE PRAVDA, ZE JU DOST ZNICILI MOJE DETI ALE AJ TAK BOHVIE AKO DLHO NEVYDRZALA. TERAZ DO DOMU SME UZ VSADILI NA KOZU A VELMI PEKNU SME SI KUPILI V EUROSOFE V BRATISLAVE. UZ AJ DECKA SU VYRASTENE, TAK SNAD TATO VYDRZI ASPON 10 ROKOV A KEBY AJ DLHSIE, TAK BY TO BOLO ESTE LEPSIE ;) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 30. Apr 2018 9:35:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
@izabela som rad, ze mas taky isty nazor ;) ;) Je to tak, ze proste ta latkova sa rychlejsie opotrebuje. Mozno nepotrebuje taku starostlivost ako kozena ale zase ta dlhsie roky vydrzi. Ved mas skusenosti, takze ti to tu nemusim opisovat!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 11. Máj 2018 12:12:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Jan 2018 8:16:12
Príspevky: 29
Bydlisko: Senica
Ľubica ako máš pravdu, som dosť extravagantný človek ale pri sedačkách som opatrná a radšej svoju domácnosť odlíšim doplnkami. Sedačka je vec, ktorú kupujem na x rokov a ktorú len tak po dvoch rokoch meniť nebudem. A preto som sa rozhodla aj pre takúto viac menej obyčajnú. No veď v alpách sme boli, keďže sme išli lyžovať. Nemýliš sa, je to tak. Ich koža je z Talianska ;-):-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 14. Máj 2018 10:37:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 29. Mar 2018 12:28:22
Príspevky: 20
KRISCHKO NO O LATKOVU SOM SA VOBEC NESTARALA. IBA Z CASU NA CAS SOM JU POVYSAVALA ALE INAK NIC. O TUTO NOVU KOZENU SA O VELA VIACEJ STARAM. RAZ DO TYZDNA JU OD PRACHU UTRIEM A RAZ ZA PAR MESIACOM OSETRIM AJ PRIPRAVKOM NA KOZU. O TUTO SA MUSIM STARAT, KEDZE NEBOLA NAJLACNEJSIA :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 15. Máj 2018 14:08:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
izabela píše:
KRISCHKO S TVOJOU ODPOVEDOU SA STOTOZNUJEM. V STAROM BYTE SME MALI LATKOVU SEDACKU A DOVOLIM SI POVEDAT, ZE PO 5 TICH ROKOCH VYZERALA STRASNE. JE PRAVDA, ZE JU DOST ZNICILI MOJE DETI ALE AJ TAK BOHVIE AKO DLHO NEVYDRZALA. TERAZ DO DOMU SME UZ VSADILI NA KOZU A VELMI PEKNU SME SI KUPILI V EUROSOFE V BRATISLAVE. UZ AJ DECKA SU VYRASTENE, TAK SNAD TATO VYDRZI ASPON 10 ROKOV A KEBY AJ DLHSIE, TAK BY TO BOLO ESTE LEPSIE ;) :)


Ahoj - môžem tykať, nebude ti to vadiť, že?

Chcela som sa ťa opýtať, či tá firma - ktorú si tu spomenula má v ponuke aj látkové sedacie súpravy?

Veľmi sa mi také páčia a nikde v Trnave neviem takú nájsť:-( A preto ma napadlo, že by som vycestovala na jeden deň do Bratislavy, keďže to tak ďaleko nie je a popozerala tam nejaké predajne. Len zase viem, že nie všetky ponúkajú aj látkové.

Za odpoveď ďakujem:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 16. Máj 2018 10:10:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 29. Mar 2018 12:28:22
Príspevky: 20
KYMBOSA SAMOZREJME, ZE MI MOZES TYKAT :) IZABELA, TESI MA :) BOHUZIAL TA ALE MUSIM SKLAMAT, ONI VYRABAJU VYLUCNE LEN KOZENNE SEDACIE SUPRAVY. LATKOVE VOBEC ONI NEMAJU. UZ SI NA 100% ROZHODNUTA, ZE CHCES IBA LATKOVU?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 18. Máj 2018 6:22:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
izabela píše:
KYMBOSA SAMOZREJME, ZE MI MOZES TYKAT :) IZABELA, TESI MA :) BOHUZIAL TA ALE MUSIM SKLAMAT, ONI VYRABAJU VYLUCNE LEN KOZENNE SEDACIE SUPRAVY. LATKOVE VOBEC ONI NEMAJU. UZ SI NA 100% ROZHODNUTA, ZE CHCES IBA LATKOVU?


Teší aj mňa - moje meno je Kristína:-)

Vážne vyrábajú iba kožené? A prečo som si myslela, že aj látkové? Som si to asi z nejakou inou predajňou pomýlila:-(

No nie som ešte na sto percent rozhodnutá ale tak sme sa bavili s mojím manželom, že by bola fajn látková. Ale skúsim sa s ním ešte porozprávať, keďže mne sa veľmi páčia aj kožené. Len tie sú aj drahšie a to ma odrádza od nich:-(

Ceny sa ako pohybujú u nich?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 21. Máj 2018 10:04:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
@izabela ved hovorim, ze o latkovu sa vobec nemusis starat a o kozenu ano. Ale zase kozena ti to vrati v podobe krasy a dlhodobeho pouzivania :lol: :D


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt