Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2019 14:47:00

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 187 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 13. Mar 2019 13:45:24 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

plne suhlasim s tebou @sakxia. tiez som mala zasnene predstavy o tom ze si kupim velku sedacku s uloznym priestorom za najviac 1 000€ ale ked som zacala behat po obchodoch tak som hned zistila ze som na velkom omyle! a tak som svoje naroky trochu skresala limit som zvysila a nasla som sedacku mojich snov. no trvalo mi to dlho. kupila som si ju v eurosofe ale vysla ma dost vela. no nebanujem lebo sa mi hrozne paci. takze ludkovia ak ste v tom ze najdete krasnu sedacku za par korun tak ste na omyle.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 18. Mar 2019 14:24:39 
okoloidúci

cocka256 píše:
plne suhlasim s tebou @sakxia. tiez som mala zasnene predstavy o tom ze si kupim velku sedacku s uloznym priestorom za najviac 1 000€ ale ked som zacala behat po obchodoch tak som hned zistila ze som na velkom omyle! a tak som svoje naroky trochu skresala limit som zvysila a nasla som sedacku mojich snov. no trvalo mi to dlho. kupila som si ju v eurosofe ale vysla ma dost vela. no nebanujem lebo sa mi hrozne paci. takze ludkovia ak ste v tom ze najdete krasnu sedacku za par korun tak ste na omyle.

Na to prídu všetky, keď začnú behať po predajniach so sedačkami :D A za koľko si napokon kúpila? Ak to nie je tajné :)

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 21. Mar 2019 7:01:18 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

Jarmilaki :)

Bez toho by som nikdy nekúpila! Toho sa nemusíš báť ale ďakujem ti, že si mi to pripomenula :) Ja som bola taká, že v prvom rade budem pozerať na kvalitu, dizajn a pohodlnosť a až potom na cenu. Lebo viem, že sedačky vydržia dlhé desiatky rokov, tak sme si s drahým povedali, že viacej do nej investujeme. Aj mi máš poradiť nejakú dobrú predajňu so sedačkami?

Offline Profil

PoslaťNapísal: Uto 26. Mar 2019 11:46:55 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

tajne to nie je @saxkia. vobec mi neprekaza ti sem napisat cenu nasej sedacky. kupili sme ju za 2 680€. ano viem, ze to je dost vela ale ja som sa jednoducho do nej zalubila a musela som ju mat!

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 12. Apr 2019 11:54:43 
občasný diskutér

- cocka256 chcela som sa ťa spýtať, kde si ju kupovala ale vyššie som si to všimla, že si tu názov predajne už spomenula -
- koľko budeš mať u nich záruku na ňu? -
- lebo nebudem klamať ale na moje pomery je to riadne veľa za sedačku -
- oni majú všetky len takéto drahšie alebo sa nájde u nich aj nejaká taká s prijateľnejšou cenou? -

Offline Profil

PoslaťNapísal: Str 17. Apr 2019 11:02:54 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

mam klasicku dvojrocnu zaruku na nu @esther55. ani sa nejdem s tebou hadat lebo som si vedoma toho, ze bola drahsia a ze mozno by som niekde zohnala aj lacnejsiu ale ja som proste chcela kozenu a kvalitnejsiu a preto som si taku aj vybrala. da sa u nich vybrat aj lacnejsia ale samozrejme nie kozenu, iba nejaku latkovu. vsetko zalezi od toho, aku mas predstavu.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 18. Apr 2019 12:32:14 
okoloidúci

Tak to som velmi rada kisiacka, ze bez toho by si nekupila!...Lebo najdu sa aj taki experti, ktori si sedacku dokazu objednat z internetu a potom len vyplakavaju, ked im pride iny odtien alebo total nepohodlna...Vyzerate byt rozumní ludia a mám z toho radosť...Viem ti poradit Eurosofu, tam maju velmi pekne a pohodlne sedacky...Maju dve predajne, v BA a BB...Ako pozeram, tak vy byvate v PD?...To budete mat BB blizsie...My mame od nich a je superska :)

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 187 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia