Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Nov 2021 13:31:14

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 344 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 11. Nov 2021 13:19:53 
občasný diskutér

Lyda no jasne, ale tak chcela si vediet, tak som sa snazil to aspon nejakym sposobom ozrejmit. Zakazdym je najjednoduchsie sa priamo niekoho opytat, ked je ta moznost. Kedy planujes ist pozerat sedacku?

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 15. Nov 2021 11:30:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

@horarka taky je plan, ze tam by sme vybehli, ked to mame asi tak najblizsie z tych miest, kde maju predajne. teraz tento tyzden by som tam chcela ist, beriem si volno na stvrtok piatok, ked je tam ten sviatok. nech si pobeham a povybavujem takto co potrebujem. citala som, ze ked sa objedna teraz niekedy, ze vedia zarucit, ze to bude do vianoc. tak dufam, ze to este stihneme.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 18. Nov 2021 14:25:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

janica ano ano, tiez som to videla na fb tusim v nejakom prispevku, co pridavali. tak to je super si dopriat takyto darcek. daj potom vediet, ze ako ste pochodili, ci a hlavne teda, ze co ste zajednali.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Str 24. Nov 2021 8:48:48 
občasný diskutér

- jakvicka ako si teda pochodila? som sa tu dlhsie akosi neukazala, tak hadam za ten cas si sa nejak pohla. ak nie, mi napadlo, ze si skus aj teraz pozriet ponuku. pred vianocami a vlastne da sa povedat, ze uz aj takto koncom roka mavaju tiez riadne zlavy. co som pozerala, tak niektore sedacky su az v 45 zlave, tak to je uz co povedat si myslim. akoze polovicu sumy usetrit, to potesi.

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 344 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia