Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 8:32:45


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 11. Nov 2021 13:19:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 92
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Lyda no jasne, ale tak chcela si vediet, tak som sa snazil to aspon nejakym sposobom ozrejmit. Zakazdym je najjednoduchsie sa priamo niekoho opytat, ked je ta moznost. Kedy planujes ist pozerat sedacku?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 15. Nov 2021 11:30:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 14. Sep 2018 11:48:36
Príspevky: 33
@horarka taky je plan, ze tam by sme vybehli, ked to mame asi tak najblizsie z tych miest, kde maju predajne. teraz tento tyzden by som tam chcela ist, beriem si volno na stvrtok piatok, ked je tam ten sviatok. nech si pobeham a povybavujem takto co potrebujem. citala som, ze ked sa objedna teraz niekedy, ze vedia zarucit, ze to bude do vianoc. tak dufam, ze to este stihneme.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 18. Nov 2021 14:25:54 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
janica ano ano, tiez som to videla na fb tusim v nejakom prispevku, co pridavali. tak to je super si dopriat takyto darcek. daj potom vediet, ze ako ste pochodili, ci a hlavne teda, ze co ste zajednali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 24. Nov 2021 8:48:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- jakvicka ako si teda pochodila? som sa tu dlhsie akosi neukazala, tak hadam za ten cas si sa nejak pohla. ak nie, mi napadlo, ze si skus aj teraz pozriet ponuku. pred vianocami a vlastne da sa povedat, ze uz aj takto koncom roka mavaju tiez riadne zlavy. co som pozerala, tak niektore sedacky su az v 45 zlave, tak to je uz co povedat si myslim. akoze polovicu sumy usetrit, to potesi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 30. Nov 2021 11:55:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
neviete ako je to teraz s tymi predajnami sedaciek?.. tie su vsetky pozatvarane, ci ako to teraz funguje?.. len ako vydajne, alebo?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 11:59:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
Bojkotak si myslim, ze ako ktore. Najlepsie keby si si skusil zavolat, ak mas vyhliadnutu nejaku konkretnu. Alebo teda sa previezt a ist sa pozriem. Ale co mam skusenost s jednou predajnou alebo teda skor firmou, znackou. Tak oni maju spravenu taku vec, ze predajne su ako 3D a mozes sa tam ako keby poprechadzat. Viem, ze to nie je uplne ono, ale aspon takto by sa dalo v uvodzovkach poprechadzat a popozerat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 19:14:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
Eriicca celkom ma to zaujalo, čo si spomínala o tej 3D predajni. Nepočul som o tom ešte? Ktorá firma to tak má spravené? Čisto zo zvedavosti by som si to pozrel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 03. Dec 2021 11:11:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 34
Bydlisko: Zvolen
Vavriro bola som sa pozriet v predajni, vybrala som si sedacku, to som bola akoze riadne nadsena, ze sa mi podarilo najst nieco, co mi hned padlo do oka. A ako bonus k tomu bolo, ked mi predajca povedal, ze na tento model je taka, nechcem povedat, ze vianocna akcia, lebo to nie je uplne presne. Oni proste ze mavaju takto pred sviatkami ku koncu roka rozne vypredaje. Takze sa mi podarilo usetrit 30 percent z ceny. Podla mna super, co povies?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 06. Dec 2021 13:01:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Karcialajci80 nechcem hovoriť z Eriiccu, neviem, že čo presne ona myslela, ale čo ja viem, tak Eurosofa to má takto spravené. Oni majú dve predajne také naozajstné a zdá sa mi, že dokonca obidve majú spravené aj takouto 3D formou. Dobré na tom je, že si to pozrieš rovno na ich webe a nemusíš kvôli tomu sťahovať žiadne aplikácie, čo by ti len miesto zaberalo v telefóne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 08. Dec 2021 11:05:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Jakvicka ahoj moja, po dlhšom čase som sem zablúdila a žiadna správa od teba, že ako si pochodila, či si teba bola pozrieť a nakúpila alebo či si vôbec nejak pokročila.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt