Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 14:46:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 10:53:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Jan 2018 17:03:33
Príspevky: 26
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Simranka aj ste vybrali nejakú, keď ste tam boli? Lebo keď hovoríš, že to je taká veľká predajňa a majú tam toho veľa, tak to by bola škoda si niečo už nevybrať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 8:22:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
... imegna... tak sedacka musi v prvom rade podla mna zaujat.. to niekedy ani ten velky vyber nemusi pomoct.. vtedy moze byt prave naopak este tazsie vybrat, co nie? .. :lol: tiez sme boli v jednej fakt velkej predajni pozerat sedacky.. to som si vtedy aj dopredu pozeral, aby som vedel, co ma bude cakat... firma mala na stranke take ze 3D predajne... vlastne ich nafotene a spravene to bolo tak, ako keby si sa tam pohybovala, prechadzala, ked si sa preklikavala cez to...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 14. Sep 2022 9:00:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 01. Mar 2019 12:16:11
Príspevky: 32
- z toho, čo ste rozoberali som začala byť viacej naklonená koženej sedačke než látkovej -
- aj som si pozerala na nete nejake sedacky, co ponuka predajna, co ste spominali -
- vsak ja sa tu vami necham uplne este ovplyvnit :D -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 16. Sep 2022 13:25:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Dunajská Streda
Necudujem sa, tiez som bol isty cas zaujaty voci kozenej sedacke a to teraz prave taku hladam. Zaujimave ako sa menia tie preferencie aj vkus. Aku predajnu si pozerala? Aj si bola v predajni ci len online si si to pozerala? Nehovorim, ze je zle si to takto pozriet, ale lepsie bude asi ist si to aj poskusat a osobne pozriet, lebo tie farby predsa len mozu inak ukazat nazivo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 19. Sep 2022 5:51:59 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
esther vsak a preco nie, vsak ti nechcu zle a radia, tak toto je take dobre ovplyvnenie a poradenie zaroven. aj si si uz nieco teda pozerala?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 21. Sep 2022 10:11:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Karom to vážne sa ti nepáčili kožené sedačky? My sme mali takú riadnu koženú sedačku ešte keď som bola malá a ja som ju milovala, bola taká veľká, mohutná a fakt pohodlná. Tak už vtedy som si hovorila, že takú sedačku budem tiež raz mať, keď budem už sama bývať. Ale poviem ti, že nájsť v dnešnej dobe ozaj kvalitnú koženú sedačku dalo trochu zabrať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 8:20:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
Tak vies, ako to je vec vkusu proste. Tiez mi kozena sedacka nejak neprekaza, nemala som toto nejak urcene, ked som isla vyberat novu sedacku, ze ci bude kozena, latkova, ak latkova, aka latka a tak dalej. Pre mna bolo dolezite, aby mi padla do oka na prvy pohlad a aby bola pohodlna, ked sa na nu posadim a uvelebim sa. Vsak pri kazdej sedacke ja zakazdym na vyber viacero tych materialov, potahov, farieb.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 06. Okt 2022 6:07:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
hlasim sa k tej skupine, ktora ma doma kozenu sedacku a prehlasujem, ze je super :D akurat by som mozno spomenula, ze aj v tej kozi samotnej mozu byt rozdiely a podla toho v podstate sa da urcit, ze ci je sedacka kvalitna alebo nie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2022 11:50:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 71
Bydlisko: Bratislava
Tak potom by si mohla vedieť aspoň nejak priblížiť, že aké sú tie rozdiely a na čo si treba dať pozor, keď sa chystá niekto kupovať práve takúto koženú sedačku. Lebo tiež si myslím, že ono nie je koža ako koža a treba si dať hlavne pozor na tie kadejaké náhrady a na koženky, eko kože a neviem čo. Myslím si, že pri nich je potom aj životnosť nižšia a zase miera opotrebovania vyššia, keď porovnávame s originál kožou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 09. Nov 2022 11:28:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
Skus si pozriet Eurosofu, oni to mali na stranke rozpisane vsetko o tej kozi. Ked sme kupovali sedacku, tak sme si davali pozor na vsetko, na co sa dalo. Lebo tak sedacka velka, taka Uckova, takze nestala ani pat korun, tak sme chceli mat proste istotu, ze kupime dobre.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt