Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 15:56:41


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 15. Nov 2022 11:53:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava
Kormoranica vďaka za tip, pozeral som to, ale pozerám, že blízo máme aj jednu z tých predajní, tak uvažujem, že by som si spravil cestu a rovno to tam s niekým celé prebral. To bude asi jednoduchšie, ako sa mám preklikávať hore dole. A som aj zvedavý na tú predajňu, to priznávam, keď píšu, že je nejaká veľká.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 16. Nov 2022 11:00:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
To si myslim, ze budes prijemne prekvapeny, ked sa pojdes sam osobne pozriet do tej predajne na sedacky. A do ktorej sa chystas ist, do Bratislavy ci do Bystrice? Akoze bola som len v jednej, ale stalo to za to by som povedala. Ono by som sedacku asi ani nekupovala bez toho, aby som si ju sama nepozrela a nevyskusala.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 22. Nov 2022 12:19:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Je v tom rozdiel? Ze by v jednej mali vystavene to, co v druhej nie? Reku v jednej mozno maju tie kozene a druhej latkove, ci takto nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 23. Nov 2022 13:46:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Jan 2018 9:52:31
Príspevky: 34
ale to si nemyslim, vsak to by malo aky zmysel. este ked sa pise, ze su obe tie predajne rozlohou fakt velke, tak si myslim, ze tam sa toho pomeesti ajajaj. este budes nestastny z takej ponuky. pokial som dobre postrehol, tak primarne tie kozene oni ponukaju.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 24. Nov 2022 10:31:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
pre ukazku, ze ako to tam asi vyzera odporucam vyskusat toto https://my.matterport.com/show/?m=D9ev3ufvXno mna to strasne bavi pozerat. aj jednu aj druhu predajnu maju takto spravenu. nasla som to normalne na webe. a mozes tam vlastne vidiet aj to, ze aj v BA aj v BB maju aj kozene a aj latkove sedacky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 06. Dec 2022 12:59:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Domihike síce ja som bola aj priamo v predajni, ale keď už si to sem pridala, tak som sa išla aj teraz aspoň virtuálne poprechádzať. Takéto nakupovanie a vyberanie, to mám mega rada. A keďže sedačku máme, tak aspoň takto. Ale akože je to super, ak napríklad niekto nemá zrovna blízko do tej predajne, ale že má záujem, tak si to vie takto priblížiť pre predstavu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 12:39:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Mar 2017 12:56:17
Príspevky: 22
Sakxia ty si presne ako ja v tomto, behanie po obchodoch, to je proste moje. Akú ste si vybrali sedačku? Ja mám rada také jednoduché, nie zbytočne prekombinované, príjemné farby. V tomto som taký klasik, ako by môj manžel povedal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 08. Dec 2022 11:49:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava
Podla mna sa oplati aj si spravit vylet do nejakej predajne, ked vies, ze tie sedacky tam maju dobre a kvalitne. Radsej takto raz aj presjt dalej, ked tak aj zainvestovat do tej sedacky nieco. Lepsia varianta ako kupovat zakazdym po par rokoch novu sedacku, lebo sa niekto ulakomi. Ked si to tak zoberies, tak vo vysledku vyjde lepsie ta prva moznost.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 09. Dec 2022 11:36:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
Myslite, ze sa este da stihnut zohnat nejaka sedacka s tym, ze by mi ju dodali do Vianoc? Viem viem, riesim to trochu na poslednu chvilu, ale tak nadej zomiera posledna :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 12. Dec 2022 12:12:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
podla mna nie kazda predajna a firma ti toto zaruci. ale co som videla na fb, tak eurosofa garantuje na niektore sedacky dodanie do vianoc. ze to ako keby predobjednali nejak zasoby alebo ako by som to povedala. neviem, aku hladas sedacku, vsak ale vyskusaj pozriet, za to nedas nic :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt