Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 5:28:45


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 17. Okt 2016 16:46:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 10. Okt 2016 15:57:18
Príspevky: 17
Ahojte! Potrebovala by som radu od skúsenejších alebo od tých, ktorí si výberom okien na dom alebo byt už prešli. Veľmi by ste mi mohli, keby ste mi povedali aký typ okien ste dávali, načo si treba dávať pozor pri výbere okien a ako sa cenovo pohybujú? Ďakujem ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 18. Okt 2016 16:19:42 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
@kristinus ide o to ze ake chces, ci plastove, drevene, hlinikove alebo ake? Od toho by som sa vedel potom odrazit a poradit ti aky profil a ako to asi tak cenovo vychadza


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 19. Okt 2016 12:10:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 10. Okt 2016 15:57:18
Príspevky: 17
Romoprady dám si od teba poradiť aj toto ale premýšľala som že asi plastové by boli najvhodnejšie, teda aj predtým tam boli plastové ale tie chcem vymeniť pretože sa rosia a už sú predsa len staré. Neviem či lepšie sú hliníkové? Drevené určite nie!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2016 6:13:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 52
Kristinus hliníkové sú o dosť drahšie ako plastové. My sme spočiatku keď sme stavali dom rozmýšľali nad hliníkovými ale tá ich cena nás dosť odradila a preto sme sa rozhodli pre plastové. Plastové majú mnohé výhody ako napríklad že ich údržba je jednoduchá, môžeš si vybrať z viacerých farebných odtieňov, celkovo životnosť je dlhšia, majú dobré izolačné vlastnosti, šetria náklady na energiu a hlavne tá cena je nižšia..Poradil by som ti teda plastové napríklad profil salamander. Ten sme dávali aj my a úplne v pohodičke aj čo sa týka cena aj kvality


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2016 8:18:11 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
@kristinus tak uz ti celkom fajn vysvetlenie sem napisal aj gustinoo, je to pravda co napisal..hlinikove su sice urcite kvalitnejsie ale su o dost drahsie..pokial nemas tolko financnych prostriedkov tak by som isiel tou cestou plastovych okien..to je taka zlata stredna cesta..pokial vyberies profil a firmu ktora ho vyraba kvalitne tak to neobanujes..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2016 13:03:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 10. Okt 2016 15:57:18
Príspevky: 17
Gustinoo a Romoprady ďakujem teda odpovede, pomohli ste mi. Takže moje rozhodnutie že chcem plastové ostáva a idem teda zháňať firmu ktorá má prijateľné ceny, postoj a ktorá je aj spoľahlivá. Môžte mi teda poradiť nejakú keďže ako čítam skúsenosti máte lebo ste riešili tiež plastové okná a hlavne ty gustinoo lebo som pozerala aj profil salamander a celkom vyzerá fajn, že by aj mohol byť. Som si potom uvedomila že mi ho aj kamarát spomínal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 25. Okt 2016 11:15:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 52
Kristinus to sa ešte uvidí či ti poradím :D :D Ale tak rozhodol som sa že áno ;) Ako som už raz napísal, tak my sme objednávali profil salamander bluevolution, teda presne neviem či som ti písal aj typ ale že profil salamander som ti spomínal určite a z DD Tradu. Oni sú podľa mňa spoľahlivá firma a teda my sme s nimi nemali žiadne problémy. Neviem, ak chceš skús si pozrieť aj iné firmy, poprípade poposielať návrhy na cenové ponuky a potom sa rozhodneš. Ale čo sa týka mňa, tak ti radím túto:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 03. Nov 2016 11:24:35 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
@kristinus nie je zaco ;) ozaj a ako pozeram tak som tu uz dost dlho nebol a vsimol som si ze gustav ti tu poradil, aj si uz objednala okna,alebo sa este stale rozhodujes?ako si natom?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2016 19:35:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 10. Okt 2016 15:57:18
Príspevky: 17
Gustinoo som rád že si mi poradil, idem to kuknúť. Až teraz som si našla čas sem ísť a pozrieť vlastne čo si mi odpísal, lebo teraz mám neskutočne hektické obdobie :/ Idem to ale čo najrýchlejšie poriešiť aby som to už nemusela držať v hlave a hlavne aby som to stihla, lebo čoraz je zimšie a cez tie staré okná to je katastrofa :/
Romoprady nie ešte som neobjednala, prečítaj si čo som písala Gustavovi..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 08. Nov 2016 19:58:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 52
Kristinus nie je začo, však ja hneď ako to bolo možné som ti napísal lebo som si aj myslel že to budeš chcieť poriešiť čo najrýchlejšie. Tak potom daj vedieť ako to všetko dopadlo ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt