Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 8:39:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 49 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Pia 25. Máj 2018 13:25:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 30. Apr 2018 22:15:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Komárno
...fraterina este nam ho nestavaju, kedze sme v stadiu len vybavovania...no pozemok sme kupili pri Nitre, kedze v Nitre aj pracujeme a aspon nebudeme musiet dochadzat az z Komarna (tam teraz totiz byvame)...a kolko nas bude cca stat?..kedze sme si vybrali 2.stupen, co znamena, ze nam spravia aj exterier na kluc a my si uz len interier dorobime, tak budeme platit 49,400€...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Ned 27. Máj 2018 21:59:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 30. Aug 2015 19:02:28
Príspevky: 56
hlavne taky aby mal garaž a rolovacie garažové vrata. Aby ste nemuseli parkovat vonku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Pon 28. Máj 2018 13:27:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
mufka píše:
...fraterina este nam ho nestavaju, kedze sme v stadiu len vybavovania...no pozemok sme kupili pri Nitre, kedze v Nitre aj pracujeme a aspon nebudeme musiet dochadzat az z Komarna (tam teraz totiz byvame)...a kolko nas bude cca stat?..kedze sme si vybrali 2.stupen, co znamena, ze nam spravia aj exterier na kluc a my si uz len interier dorobime, tak budeme platit 49,400€...


A to vám idú oni aj platňu robiť alebo to si vy spravíte a oni vám donesú iba tie keramické steny? Či ako prebieha výstavba takéhoto domčeka? A ešte ma jedna vec napadla, ktorá vlastne firma vám ho ide stavať? To si mi ešte nespomenula a dosť ma to zaujíma:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Str 30. Máj 2018 11:18:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 30. Apr 2018 22:15:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Komárno
...fraterina my to zatial mame dohodnute tak, ze zaklady si spravime sami a oni cisto nam dovezu len tie keramicke steny a dokoncia nam ho...kedze moj drahy ma dost vela kamaratov, ktory kopu zaklady, tak si to vieme sami lacnejsie spravit..vidis, to je pravda, ze som ti tu nespomenula firmu silicate world, pre ktoru sme sa rozhodli a ktora nam tuto stavbu bude realizovat..uz snad vies vsetko ale ak ta este nieco zaujima, tak kludne sa pytaj:-)...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Štv 31. Máj 2018 13:40:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
mufka píše:
...fraterina my to zatial mame dohodnute tak, ze zaklady si spravime sami a oni cisto nam dovezu len tie keramicke steny a dokoncia nam ho...kedze moj drahy ma dost vela kamaratov, ktory kopu zaklady, tak si to vieme sami lacnejsie spravit..vidis, to je pravda, ze som ti tu nespomenula firmu silicate world, pre ktoru sme sa rozhodli a ktora nam tuto stavbu bude realizovat..uz snad vies vsetko ale ak ta este nieco zaujima, tak kludne sa pytaj:-)...


Tak to máte super, keď poznáte takých ľudí. V dnešnej dobe to je poriadna výhoda! Áno, máš pravdu, že som už všetko od teba zistila. Už mi zostáva ti len popriať, aby Vám to všetko dobre dopadlo ;-) Držte sa! ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Uto 05. Jún 2018 13:40:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 30. Apr 2018 22:15:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Komárno
...fraterina no mam stastie, ze mam takeho manzela ako mam...on vie vsetko zariadit, je velmi sikovny;-)...dakujem ti velmi pekne..snad to tak aj bude a dufam, ze sa ziadne komplikacie nevyskytnu:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Štv 07. Jún 2018 10:23:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
@mufka držím palce aby vám to dobre dopadlo a dúfam, že nám sem potom pridáš aj nejaké fotky z výstavby ;) :) ...som zvedavá, ako sa takýto domček stavia...videla som len nejaké videá na youtube ;) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Pon 11. Jún 2018 11:46:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Jún 2018 9:44:25
Príspevky: 19
Eriicca píše:
@mufka držím palce aby vám to dobre dopadlo a dúfam, že nám sem potom pridáš aj nejaké fotky z výstavby ;) :) ...som zvedavá, ako sa takýto domček stavia...videla som len nejaké videá na youtube ;) :)


..ktoré videá si pozerala?..mohla by si mi sem pridať nejaké linky, rada by som si to tiež pozrela:-)...ďakujem


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Štv 14. Jún 2018 11:30:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Jún 2018 8:59:48
Príspevky: 10
Bydlisko: Malacky
Moja sestra teraz rieši papiere na keramický dom. Koľko to cca trvá, viete mi povedať??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: bungalov alebo poschodovy
PoslaťNapísal: Str 20. Jún 2018 14:04:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
@slnecnica každý jeden link osobitne sa mi sem nechce pridávať a preto ti to pošlem takto v celosti...tu máš všetky, ktoré na youtube majú a už si pozri ktoré ťa zaujme...ja mám skoro všetky pozreté :lol: :D
https://www.youtube.com/results?search_ ... cate+world
keď som bola na pn-ke a nudila sa, tak som to kukala...vie ako, nuda vie narobiť svoje :lol: :lol: :lol:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 49 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt