Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 16. Apr 2021 11:58:47

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 187 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 07. Apr 2021 19:13:26 
občasný diskutér

SMINA

toto su uz take specificke veci, ze teda ja by som sa v tom asi uz stratila, to skor na tieto technicke veci je u nas moj muz a teda aj na cudzie vyrazy :lol:
mne ale napriklad pri dome zalezi na tom aby to bolo ekologicke byvanie, nech to nema nejaky zly vplyv aj na zivotne prostredie, lebo teda myslim, ze uz dost z velkej miery zatazujeme nasu planetu a teda mali by sme to nejako pozmenit, obmedzit ak tu chceme este dalsie roky zit

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 08. Apr 2021 8:48:21 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

toho sa nemusis bat @alenca, poviem ti, ze u nas napriklad sme do toho isli spolu, absolvovali sme vsetky stretnutia s firmou, co dom stavala spolu nech vieme ozaj do coho davame peniaze a ja som sa o to zaujimala napokon ovela viac ako drahy a teda myslim, ze mi to aj dost dalo :)
to, ze niektore veci su take technickejsie to neznamena, ze hned by to automaticky mala byt priorita muzov to vobec nie :)
my ked sme rozmyslali nad drevodomom a sme to pred znamymi spomenuli tak hned jasne musime riesit co je in trendy a to si ideme, ale to vobec tak nebolo, predsa len nas zaujalo to, ze drevo ako take je na dotyk prijemne, ze ma tu schopnost, ze vie pohlcovat z prostredia skodlive latky a tiez sa vie bez problemov vysporiadat s vlhkostou, vie ju regulovat, co iny material len tak nedokaze :)

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 09. Apr 2021 13:27:25 
občasný diskutér

lokma píše:
Oni by ti ju nespravili? Veď oni robia aj domy na kľúč nie? Teda aspoň čo o nich viem. Nebolo by lepšie aby spravili všetko oni?

Keby im to dám robiť trvalo by to o niečo dlhšie, preto si platňu dávam robiť inej firme a stavať dom bude zase iná firma. Keď že je teraz komplikovanejšia situácia riešim to ako sa dá :)

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 12. Apr 2021 13:22:18 
občasný diskutér

Ty máš aj presnú predstavu o dome z toho čo čítam a ako chceš riešiť vonkajší dizajn domu teda? Keď chceš ekologické bývanie? Nerýpem, len ma to zaujíma, všetko z prírodných materálov? To asi lacné nebude

Offline Profil

PoslaťNapísal: Str 14. Apr 2021 13:06:46 
občasný diskutér

Hlavné je aby to bolo potom dobre urobené, nech s tým nemáš starosti, mna aj pre toto oslovila možnosť stavby domu na kľúč a že montovaný, lebo to robí jedna firma a teda vieš, že oni medzi sebou komunikujú a že by nemalo dôjsť k nejakému problému.
Mám známeho, ktorý staval dom štýlom, že taký majster, onaký a napokon jeden na druhého sa vyhovárali a že to tak má byť a druhý zase onak, preto je lepšie keď je to jedna firma a je to bez starostí.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Str 14. Apr 2021 13:22:12 
občasný diskutér

Pokiaľ nemá človek známosti a možnosti, kúpiť trebárs okná, či krytinu lacnejšie. Tak stavba na klúč je naozaj pre nich. Brat tiež staval na kľúč a povedal, že nemože povedať jedno kriví slovo na firmu. Všetko prebehlo bez problémov, vždy ho ten majster informoval o všetkom .

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 15. Apr 2021 11:24:42 
občasný diskutér

Sony24 píše:
Pokiaľ nemá človek známosti a možnosti, kúpiť trebárs okná, či krytinu lacnejšie. Tak stavba na klúč je naozaj pre nich. Brat tiež staval na kľúč a povedal, že nemože povedať jedno kriví slovo na firmu. Všetko prebehlo bez problémov, vždy ho ten majster informoval o všetkom .

Tak v tomto máš pravdu, ja mám možnosť kúpiť okná preto som nchcel dom na kľúč, tak isto aj bezpečnostné dvere si viem zohnať lacnejšie :) No stavbu domu nechávam na odborníkov a na 1 firmu. Mám predstavu a dúfam, že ju čoskor presne naplníme

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 187 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia