Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 19:19:51


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 889 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 89  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 29. Sep 2020 7:57:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
@davidenkooo tak neviem či sa budem chcieť s cudzím človekom stretnúť kvôli domu :D ja som sa s ním len chcel poradiť a popýtať sa, že ako to oni majú spravené a kto im to staval. neviem vlastne ani odkiaľ sú a kvôli tomu cestovať nebudem, veď mi môže aj fotky poslať keď budem niečo také potrebovať


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 29. Sep 2020 8:42:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 84
Bydlisko: Bratislava
hrncica píše:
...carol...nam uz drevodom stoji dva roky...byvame a byva sa nam dobre...kludne sa mozes pytat co ta zaujima...viem ako to bolo ked sme my firmu vyberali...nevedela som co skor nevedela som poriadne najst informacie lebo nik v okoli nemal drevodom a duplom nie montovany...vela ludi ma odhovaralo ze nam taky dom nevydrzi ze to nebude dobre...ale neriesili sme...kazdy nech sa stara sam o seba...


zdravím, ak môžem tak sa pripojím. tiež premýšľame teraz aký dom postaviť, sú rôzne možnosti teraz ale manželke sa strašne páčia tieto drevodomi, len nepoznám osobne nikoho kto by taký dom už mal. čo vás vyšiel taký dom? aký je veľký?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 29. Sep 2020 12:04:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 26. Jún 2017 8:03:20
Príspevky: 53
Bydlisko: Žilina
@Carol no teraz akoze co som pozerala aj na takom inom fore kde sa bavia ludia o domoch, tak je ich uz dost vela. A sa necudujem lebo je to fakt krasne. A za kolko cca vedia postavit taky dom? Nevies?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 29. Sep 2020 19:05:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...booter...mne sa to tiez lubi lebo je to take ine a to ma ozaj pritahovalo...ale ma to vela benefitov...tak cenu by som ti napisala, ale myslim ze je ti to zbytocne vediet lebo vela zalezi od projektu aky by ste si dali a tiez od firmy, ktora by to robila...tak nechcem aby ta to nejako zmiatlo...ale mame 122 stvorcov...ale verim, ze casom budem aj lutovat, ze sme aj menej nedali...pretoze fakt je ten ze deti velmi rychlo vyrastu odidu z domu a ostaneme samy dvaja...a potom ozaj aj toto co mame nam bude velke...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 29. Sep 2020 19:07:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...patula...nevsimla som si tvoj komentar ked som pisala...az teraz som ho zazrela...ako to myslis zakolko?...casovo alebo cenovo?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 29. Sep 2020 21:09:29 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Luis podľa toho, čo som si čítal tak som to pochopil tak, že skôr to myslel tak, že kontakt si vymeniť s firmou. S nejakou ktorá robí tieto domy nech vieš s nimi stále komunikovať, nech máš prehľad čo sa deje :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 30. Sep 2020 19:47:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
hrncica: mohla by si mi prosím ťa napísať aká firma vám dom robila?...to predtým ako ste do toho išli ste sa s nimi stretli a oni vám urobili ponuku alebo ako to celé prebiehalo?...
patula: to keby som vedel, tak sa tu asi nebudem na to pýtať nie??...ale určite je to menej jak murovaný dom...určite to nebude trvať niekoľko rokov... :mrgreen: :mrgreen: teda aspoň v to dúfam...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 30. Sep 2020 21:07:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Hrncica a to si vezmi ake velke domy sa stavali kedysi a ked este dvojgeneracne a tak, teraz podla mna je zbytocne stavat nejaky velky dom, lebo ono to aj rodinu tak od seba akoby oddeli, pretoze jeden do jednej izby, druhy do druhej a vobec neni rodina pokope, co je podla mna velka skoda. A dnes sa uz tak daju vymysliet prepracovat domy, aby bol maly, ale zato prakticky a rozumne rieseny, takze ja skor by som takyto smer volil.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 01. Okt 2020 7:00:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...carol...jasne nam to firma Kontrakting robila vsetko jak som pisala...ano my sme sa stretli u nich v Ziline...tam sme dohodli podrobnosti...ano na zaklade toho, co chces tak ti aj ponuku urobia predsa len pri dome chces mat predstavu na kolko ta to asi cele vyjde, nech mas prehlad...
...julchio...to ano teraz je to ine aj ja uz mam pocit ze sme pomerne velky zvolili...ale tak zatial si to uzivam...s upratovanim sa nejako trapit nemusim kedze mame ten vysavac co sam upratuje...deti tiez uz nieco pomozu tak pohodka...ano ano aj tato firma ma v ponuke take male domceky...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 01. Okt 2020 7:21:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 84
Bydlisko: Bratislava
hrncica píše:
...booter...mne sa to tiez lubi lebo je to take ine a to ma ozaj pritahovalo...ale ma to vela benefitov...tak cenu by som ti napisala, ale myslim ze je ti to zbytocne vediet lebo vela zalezi od projektu aky by ste si dali a tiez od firmy, ktora by to robila...tak nechcem aby ta to nejako zmiatlo...ale mame 122 stvorcov...ale verim, ze casom budem aj lutovat, ze sme aj menej nedali...pretoze fakt je ten ze deti velmi rychlo vyrastu odidu z domu a ostaneme samy dvaja...a potom ozaj aj toto co mame nam bude velke...


fú tak to máte fakt dosť veľký dom :D a máte akože viac poschodí či len jedno také veľké? my by sme chceli asi niečo menšie trochu ale bude záležať asi aj do toho aké projekty budú, lebo si nechceme dávať robiť vlastný, asi sa budeme držať nejakých čo budú mať tie firmy. a teda aké to má podľa teba benefity? prečo ste si vybrali taký dom?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 889 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt