Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 21:05:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 88  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 06. Okt 2020 16:49:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 78
Bydlisko: Senica
@marco321 hej to je pravda aj celkovo je teraz dost problem akoze najst aj nejaku serioznu firmu. ved ked si pozries v nedelu nejakeho obcana za dverami na jednotke tak tam mas pomaly kazdy jeden raz tam mas , ze firma zacala stavat a uz nedokoncila ale sa po prvej reklamaci zdekovali a neviem co este. aby sa uz clovek aj bal sa takto na niekoho spolahnut :euforia:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 08. Okt 2020 7:26:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
hrncica: oni robia takéto veci?...o firme som už počul ale som myslel, že oni robia len krovy...toto je pre mňa novinka...takže normálne tam si sadneš s niekým nad projekt alebo teda povieš čo chceš a podľa toho urobia ti projekt?...to je zaujímavé to sa mi pozdáva...ale ti aj dajú ponuku na cenu nech to nie je šok hej?... :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 08. Okt 2020 8:00:56 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
isto musia dat nejaku cenovu ponuku nech vies do coho ides a ci vobec tie peniaze mas :lol: :lol: my tiez najprv dame spravit cenove ponuky a az potom sa rozhodneme ci chceme drevodom, aj ked su pekne to hej len nemam tiez ani sajnu kolko to tak moze stat


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Okt 2020 6:35:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...booter...tak chceli sme mat svoj klud...tak satnik...kupelna zvlast...a velka kuchyna s obyvackou, lebo to je u nas centrom diania...tak nam to proste nejako vyslo...ale je dobre, ze nasi pubertiaci ked maju svoju naladu tak sa maju kde zavriet...neviem si predstavit akoby to bolo v nejakom byte... :lol: tak Kontrakting oni to robia tak ze na mieru v podstate projekt aj vzhladom na lokalitu na pozemok na vsetko...je jednoduche robit s nejakymi katalogovymi projektmi...lenze myslim, ze je ozaj parada a je to umenie, ze navrhnu dom presne podla predstav a este aj tak aby to sedelo do danej lokality...aby ti to vyhovovalo v kazdom smere...ono tiez som myslela na zaciatku, ze bude drahsie ked si dame urobit projekt podla seba a teda rad architekta...ale ked sme si napokon zistovali aj po znamych, tak niektorych vysiel projekt katalogovy ale s upravami o dost viacej jak nas... ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Okt 2020 8:58:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 82
Bydlisko: Bratislava
hrncica píše:
...booter...tak chceli sme mat svoj klud...tak satnik...kupelna zvlast...a velka kuchyna s obyvackou, lebo to je u nas centrom diania...tak nam to proste nejako vyslo...ale je dobre, ze nasi pubertiaci ked maju svoju naladu tak sa maju kde zavriet...neviem si predstavit akoby to bolo v nejakom byte... :lol: tak Kontrakting oni to robia tak ze na mieru v podstate projekt aj vzhladom na lokalitu na pozemok na vsetko...je jednoduche robit s nejakymi katalogovymi projektmi...lenze myslim, ze je ozaj parada a je to umenie, ze navrhnu dom presne podla predstav a este aj tak aby to sedelo do danej lokality...aby ti to vyhovovalo v kazdom smere...ono tiez som myslela na zaciatku, ze bude drahsie ked si dame urobit projekt podla seba a teda rad architekta...ale ked sme si napokon zistovali aj po znamych, tak niektorych vysiel projekt katalogovy ale s upravami o dost viacej jak nas... ;)


tak to je pravda, je dobré keď má každý svoj priestor v dome ale zase vieš potom keď odídu tak čo s toľkým miestom. jedine, že by ste si tam nejakých kamošov na staré kolená nasťahovali alebo čo :lol: :lol: :lol: a koľko ste platili u nich za ten váš projekt? my sme to chceli aj preto, že sme tak trochu chceli celý ten proces prípravy aj urýchliť. vieš, že už bude projekt hotový, už len potom šup šup stavať


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Okt 2020 10:27:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...booter...to ano ale potom zase pridu vnucata tak myslim ze to nejako zvladneme...popripade sa budeme s muzom nahanat... :lol: nikdy nevies co vlastne sa moze stat...este je mozne, ze napriklad nasi alebo svokrovci sa k nam nastahuju...tak ako moji rodicia sa o starkych starali na stare kolena...ale tak nam to takto vyhovuje a myslim, ze to je podstatne...cenu ti povedat neviem na tieto veci mam muza ten ma prehlad v tom co ako vychadzalo...ale sme to vsetko vybavovali na komplet...lenze podla mna je nezmysel vybrat si katalogovy projekt a potom ho upravovat... :roll:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 16. Okt 2020 8:29:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
@bohro jáj to áno, to sa potom s firmou stretneme, veď to inak ani nejde. ja som chcel ale kontakt práve na tých čo majú ten dom aby som sa mohlo popýtať nejaké veci vieš. najlepšie to je takto od niekoho kto to už má postavené, aj aké má skúsenosti s firmou a tak


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 18. Okt 2020 17:16:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
LUIS

to mas pravdu je to ine ked ma niekto osobnu skusenost a vie ti povedat ako to cele prebiehalo, ale v dnesnej dobe aspon podla mna sa neoplati stavat nejake velke domy a skor je lepsie stavat na tom, ze mensi, ale prakticky, ze ozaj ten priestor bude rozumne vyuzity, ze tam nebudu nejake hluche miesta a mne sa dost paci napriklad aj tento napad http://staviamezdreva.sk/blog/koncept-m ... jekt-dasha ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 18. Okt 2020 21:55:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
@alenca my sme nič moc veľké práveže ani nechceli, chceli sme to proste cele také praktické len aby tam všetko malo svoje miesto. toto vyzerá veľmi zaujímavo, niečo také by bolo možno aj fajn. ukážem to hlavne žene ako sa jej to pozdáva. pozerám, že tam majú aj nejaké podcasty na tú tému drevodomov tak si to vypočujem. možno sa dozviem niečo nové ešte


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 22. Okt 2020 13:44:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 78
luis o akych podcastoch to hovoris?? nechapem??


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 88  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt