Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 18. Júl 2018 7:20:50

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 10. Júl 2018 13:54:37 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

...alliano...ale veď za nejaký čas to zarobíš naspäť a už ani nebudeš vedieť, že ťa to bolelo :D :) ...no čo bude lepšie, že ten dobrý vzduch budeš stále dýchať!...aj firmu chceš poradiť?..fúha, no tých je viacej ale podľa môjho názoru jedna z najlepších je Wolf...

Offline Profil

PoslaťNapísal: Str 11. Júl 2018 12:28:29 
okoloidúci

valien - tuto znacku,ktoru si sem napisal,tak aj my od nich mame vetraciu jednotku - akurat pred mesiacom nam to boli vsetko montovat - oni nam zabezpecili aj montaznu firmu,kedze oni sami nemontuju - oni len tie vetracie jednotky a prislusenstvo k tomu ponukaju

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 13. Júl 2018 9:57:56 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

...magoda...áno?..tak to je super..aspoň budeš vedieť aj ty napísať nejaké informácie allianovi ;) keď máš s nimi osobnú skúsenosť ;) ;) ...

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 16. Júl 2018 10:26:04 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

Valien!

To je tiez pravda, ze peniaze sa neustale tocia a ze casom ich zarobim. Len horsie je, ze teraz si budem musiet vyssi uver zobrat, aby nam to vsetko vyslo. Ale tak s tym sme aj pocitali, takze na to sa vyhovarat uz vobec nemozem! Ano? Aj taka firma je? O tej som este nepocul. Kolko su uz oni na trhu? Ty ich z kade poznas?

Magoda!

Som stastny, ze si napisala. Vies mi prosim ta aj povedat, aku tu vetraciu jednotku mate? Aku ma velkost, parametre a ostatne informacie? Vopred dakujem:)

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia