Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 4:47:40


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 60  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 23. Aug 2018 20:38:17 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Kamrino - Ak planujes teraz riesit vetranie s rekuperaciou u nich tak mas stastie, kedze od 1. augusta maju akciu, ze robia cenovu ponuku zadarmo. Staci ist len na tento link: www.optimalnevetranie.sk, vyplnit udaje a oni ta uz nasledne budu kontaktovat a zaslu ti vypracovanu cenovu ponuku. Samozrejme budes potrebovat projekt domu. Mas ho uz??


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Aug 2018 9:21:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Stupjakrado ďakujem ti veľmi pekne za odpoveď! Áno, projekt domu už máme, už aj základy sme začali kopať a budúci rok sa dostaneme k týmto veciam a preto ma napadlo, že už teraz si začnem zisťovať ktorá firma je dobrá a seriózna. A to mi úplne zadarmo spravia? Wau, tak to je super. Idem tú stránku pozrieť. Ďakujem ti ešte raz!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 27. Aug 2018 15:38:59 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Kamrino - Ano, uplne zadarmo ti to spravia. Je to sluzba, ktoru ponuka ich firma uplne zadarmika :) 8-) Pozri a ked cosi nebudes vediet, kludne sa ozvi. Rad poradim 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 12. Sep 2018 12:13:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
caute, my tiez akurat zaciname stavat dom a vetranie s rekuperaciou v nom jednoznacne chceme. no vedeli by ste mi poradit nejaku fajn firmu, ktora by mi to vedela nacenit a vsetko presne do detailu vysvetlit?? kedze prvy krat ideme stavat dom a firme na kluc si ho nechceme davat robit, tak tieto veci vsetky ostali na nas. budem za to velmi vdacny ked mi poradite!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 14. Sep 2018 8:06:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 9:09:47
Príspevky: 33
Bydlisko: Myjava
frlo8 píše:
caute, my tiez akurat zaciname stavat dom a vetranie s rekuperaciou v nom jednoznacne chceme. no vedeli by ste mi poradit nejaku fajn firmu, ktora by mi to vedela nacenit a vsetko presne do detailu vysvetlit?? kedze prvy krat ideme stavat dom a firme na kluc si ho nechceme davat robit, tak tieto veci vsetky ostali na nas. budem za to velmi vdacny ked mi poradite!


nacenit ti to vie kazda jedna firma, s tym problem nebudes mat! a co sa tyka toho vysvetlenia, tak co konkretne potrebujes vysvetlit? mozno ti v niecom budem vediet aj ja poradit, kedze vetranie s rekuperaciou v dome mame a presiel som si tym vsetkym.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 17. Sep 2018 8:25:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Stupjakrado už som ju pozeral a môžem povedať, že vyzerajú byť seriózny a vcelku dobre produkty ponúkajú. Nechcel som ich ešte teraz kontaktovať, keďže je to dosť skoro ale začiatkom roka im skúsim zaslať vyplnený formulár a som zvedavý akú cenu mi dajú. Čo som pozeral podľa veľkosti domu, tak tam majú jednu vetraciu jednotku, ktorá by sa mi hodila 8-) 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 18. Sep 2018 13:10:21 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Kamrino - ktora by sa ti hodila? Ved sem napis aj konkretny nazov, nie takto v hadankach pises a potom sa ta musim na vsetko pytat :/ :/


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 20. Sep 2018 15:20:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Stupjakrado táto CWL-300 EXCELLENT čo som pozeral podľa veľkosti domu a výkonu by nám mala stačiť. Pridávam aj foto: Obrázok


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 21. Sep 2018 8:22:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
@branno66 hej, to mi bolo jasne, ze mi to bude vediet nacenit kazda firma ale rad by som zistil, ktora nacenuje zadarmo a ktora je aj taka dobra, spolahliva. nechcem posielat 10tim firmam moj projekt, kedze z tych 10tich mozno 2 budu spolahlive a kvalitne. chapes co mam na mysli, nie? neviem sa tu nejako vyjadrovat ale pevne dufam, ze ma chapes :D a vysvetlit by som potreboval napriklad to, ze aky je rozdiel medzi centralnym a decentralnym vetranim - v tomto som uplne mimo :/


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 24. Sep 2018 16:08:04 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Kamrino - okey, konecne som to z teba dostal :lol: :D :D Inak tento vacsinou davaju, co som pocul. Ale tak uvidis, aky ti poslu este v cenovej ponuke. Potom v januari o tom este viac popiseme, ked to budes mat v ruke a bude to aktualne!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt