Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 2:32:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 597 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 60  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 07. Dec 2021 8:15:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
@mariena mám pocit, že pre centrálnu sa rozhodne viacero ľudí hneď pri stavbe. tiež sme to tak spravili, keď sme stavali domček, nechceli sme zbytočne vymýšľať s nejakou dodatočnou úpravou potom alebo čo. Takto to bolo jednoduchšie všetko a máme po starostiach.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Dec 2021 9:00:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
deminka no tiež si myslím, že ako pokiaľ sa dá a je tá možnosť hneď si ju dať nainštalovať tak nie je o čom. človek presne potom nepotrebuje myslieť na to, že by to mal riešiť nejako dodatočne. a vy ste vedeli, že ju chcete hneď aj od akej konkrétnej firmy? lebo keď sa stavia, tak by sa to v princípe malo tak rýchlejšie riešiť kvôli rozvodom a tak :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 15. Dec 2021 8:03:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
deminka veď hej, len presne hneď pri stavbe na to treba aj myslieť, že proste chceme centrálnu rekuperáciu tak to treba riešiť :) lebo je potrebné aby sa s rozvodmi počítalo pri tom stavaní :) ale tak podľa mňa nevadí, keď sa niekto pre ňu rozhodne aj dodatočne, tiež mám takých známych a sú radi aj za to :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 16. Dec 2021 9:31:21 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Tí, čo už máte rekuperáciu, ako je lepšie ju dať spraviť? Vrchom alebo spodkom? Neviem sa totiž nejako v tomto rozhýbať a neviem ani aké to má výhody, či to je v tomto prípade jedno?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 17. Dec 2021 9:15:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 37
Bydlisko: Hlohovec
milanjediny tak toto je asi na tebe ako by si to chcel, si tak myslím, pokiaľ nemáš vyslovene nejakú preferenciu či vrchom alebo spodkom nechaj si poradiť od firmy. ale tak teraz sa dávajú celkom znižovať stropy, čo sa všímam aj pri našich známych čo stavajú, takže ak sa tebe znížené stropy páčia, dá sa ísť aj touto cestou.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Dec 2021 10:19:15 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Veru nemám preferenciu, a ako mne je to jedno, len čo sa týka aj z nejakého cenového, nákladového hľadiska, to ma zaujíma že čo je lepšie. Hej? stropmi je to lepšie? Lebo ako jasné, s tým by som problém nemal a asi je to jednoduchšie čo sa týka potom roboty, či?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Dec 2021 9:26:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 37
Bydlisko: Hlohovec
tak myslím, že stropmi je to fajn, lebo to mi príde aj také jednoduchšie keď sa rozhodneš, že to chceš tak už nebudeš vytrhávať podlahu alebo ja neviem a tak riešiť rozvody spodkom či? ale ako jasné, je to na tebe ako by si sa rozhodol a možno by ti sama firma povedala, že spodkom by to v tvojom prípade bolo lepšie.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 03. Jan 2022 8:06:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
milanjediny no a už si si aj vybral nejakú firmu, ktorá by ti tú centrálnu rekuperáciu prišla nainštalovať? reku keď si písal, že ti je to jedno, čo sa týka cenového a nákladového hľadiska a tak podobne, to sa ti asi ľahšie rozhodovalo, si tak myslím či?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 04. Jan 2022 11:30:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
No my prerabame dom, takze tiez budeme asi rovno riesit aj rekuperaciu, len neviem ako spravne spravit priestor pre rozvody, mate s takym niecim niekto skusenost?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 05. Jan 2022 8:09:54 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
eliot vies co my sme si dali rekuperaciu tahat stropom, mame jednotku od Wolfu, konkretne CWL-F-300. ale teda na zaciatku sme to jasne ze riesili s firmou lebo aj oni potrebovali vediet, kadial tahat rozvody, ze to nie je len o tom, ze si spravis ako uznas za vhodne, predsa len to fungovanie ma nejake podmienky. takze skor by som ti poradil sa nakontaktovat na odbornikov aby sa ti to lahsie riesilo.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 597 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt