Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 13:54:58


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 135 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Str 16. Feb 2022 7:59:43 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Ano Lucko89 mam dom, sice este nejake tie detaily v nom riesime ale to je asi take bezne a normalne, a predsa len sa hovori, ze ked mas vela volneho casu postav si dom :D Osobne si poviem, ze pokial mi niekto vie ponuknut predbeznu kalkulaciu a k tomu vizualizaciu, hned to vyuzivam. Je mi to lepsie lebo sa viem lahsie rozhodnut a pomohlo mi to velmi aj pri vybere strechy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pia 18. Feb 2022 8:32:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
romoprady vies co neviem ze z kolkych firiem, ako nevyzadujem aby ich bolo vela ale skor aby som mal z coho vyberat aj kvalitne aj farebne aj podla financii, ved hadam je toho na trhu viac ci?
edlino a ked pises ze palena skridla, to je len jeden typ alebo teda by sa dalo z coho vyberat? ci zalezi asi aj od velkosti a sklonu strechy.
lucko89 ved ako pozeram ze sa tu viaceri vyznate a kto ponuka prosim ta kalkulaciu a vizualizaciu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 21. Feb 2022 10:46:49 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
branciko a uz si sa aj po nejakej firme porozhliadol, pripadne si si dal spravit nejaku cenovu ponuku podla tvojich poziadaviek? ale asi nie ako pozeram, ked pises co sa tyka vyberu palenej skridle. je toho vela na vyber, ci uz farebne alebo typovo, ale to je na tebe ze po akej siahnes. my sme vyuzili aj poradenstvo a teda vybrali sme si z Tondachu skridlu :) ale ako v dnesnej dobe je to fakt len o tom, ze co by sa ti aj po tej vizualnej stranke pacilo mat na dome no.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Uto 22. Feb 2022 7:25:48 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Branciko no je to veru tak v tejto dobe, ze ak nevies alebo sa v tom nevyznas, dat si spravit aj tu vizualizaciu podla toho aka skridla by sa ti pozdavala. A vlastne aj to ako si napisal, myslim, ze cim viac by si to riesil co sa tyka poctu firiem tym viac by si bol asi nerozhodny.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pia 18. Mar 2022 8:50:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
Lucko89 suhlasim s tebou aj my ju mame v ramci projektu zahrnutu, ze tuto by sme chceli dat, teda uz len doladujeme aj detaily aky konkretny typ. S vizualizaciou som ja osobne nemal problem, kedze to islo ruka v ruke s projektom tam sme riesili vsetko potrebne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Str 23. Mar 2022 7:55:48 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Ale tak v dnesnej dobe povedzme si je lepsie ze dvakrat merat a raz strihat ako sa hovori, takze ano aj u mna je to tak ze dat si vsetko mozne pred tym spravit, ci uz vizualizaciu, kalkulaciu, riesit aj odborne poradenstvo a v klude spavat ze som dobre vybrat. Ved strecha je na dekady.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Str 30. Mar 2022 6:57:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Akoze jasne, treba prihliadat na vsetko co sa tyka vyberu strechy, ked viem ze kolko ju budem mat na dome a teda pokial chcem aby bola v 100% stale tak tu nie je o com. Denislav vies co pokial mas pri sebe odbornikov, ktorych pocuvas co a ako treba dat aj ohladom prislusenstva tak to je v pohode.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Uto 05. Apr 2022 7:57:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
lucko89 dik za typ na firmu alebo teda skridlu. rozhodol som sa ist tiez do toho. som sa rozpraval aj s viacerymi odbornikmi este, reku pokial mam cas, tak nech to zbytocne neuponahlam. takze som si dal vypracovat aj vizualizaciu a uvidime. dal som si take tri navrhy, lebo ako co sa tyka farebnosti to neviem a uvidime.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Str 06. Apr 2022 7:00:09 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
Branciko no tak super potom, tak to sa ti už pomaličky rozbehne nie? Keď teda uvidíš aj vizualizáciu, tak potom sa rozhodneš a hotovo :) Ale mám pocit, že to celkom aj u teba trvalo, aj keď si spomenul, že ti to síce nenaháňa no ale aj tak, čo mám kamošov, tí skôr hneď všetko aj naraz riešia, aj všetko potrebujú mať hneď :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Štv 14. Apr 2022 8:08:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Trenčín
branciko takze ides riesit tu skridlu co ti tu spomenuli? neviem ci som nahodou prehliadol ako si sa nakoniec rozhodol :D romoprady a povedzme si, kto nechce mat pri stavbe hned vsetko poriesene :D najlepsie je zacat stavat a na druhy den sa uz aj stahovat nie?

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 135 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt