Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 23:07:58


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 135 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pia 18. Jún 2021 10:21:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
@goldor v tej keramickej mas pravdu a dost, co si tak v poslednej dobe vsimam, sa na strechy dava coraz viac.
@milion ak sa mozem opytat, uz ste aj nad nejakou znackou premyslali?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Štv 08. Júl 2021 20:32:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 17:19:19
Príspevky: 56
Ano prave preto nas oslovila, lebo si ju ludia chvalia. No medzi tym sme si spravili aj mensi prieskum ale stihli sme si aj objednat. Rozhodnutie padlo na Tondach Stodo 12 v matnej ciernej. Prezreli sme si mnoho vyrobcov, no tito nas fakt presvedcili, ze u nich by sme mali zakotvit a kedze aj znamy chvalili vyber, tak som bol taky, ze sme vybrali dobre a nepodcenili sme strechu v nijakom pripade


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pia 09. Júl 2021 10:24:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
no tak potom super, ked uz mate aj objednane. pozeram akurat aku ste si to nakoniec vybrali a teda paradne vyzera. mohol by si poslat fotku ked ju budete mat nahodenu na dome. ako tu ste podla mna nepokazili nic takze mozes byt v klude


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 12. Júl 2021 12:10:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 17:19:19
Príspevky: 56
Som rad, ze sa ti moj vyber pozdava a sam som zvedavy, ako to cele ukaze, ked uz bude nasledne aj fasada dokoncena. Hej kamosi mi tiez odobrili skridlu, tak som bol v takej tej pohode, ze som tuto sferu stavby dobu proste nezanedbal


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Štv 15. Júl 2021 9:42:14 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
mna by zaujimalo, ci je aj takato skridla tak povediac bezudrzbova, alebo ste sa museli po case s nejakou tou udrzbou pasovat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 19. Júl 2021 8:54:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 7:59:11
Príspevky: 28
Bydlisko: Bratislava
aku udrzbu by si na nej chcel prosim ta robit. mozno tak ak ti ju nejaky ten vtak oznackuje a nebude sa ti chciet cakat na dazd, no inak nemas co so skridlou robit. ja mam skridlovu strechu engobu matnu od tondachu a nerobil som s nou veru nic a ani ma nejak nenapada, co by som mal


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Str 21. Júl 2021 8:21:33 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
@milastank ako vravíš. My sme už však mali dočinenia s naáletom kačiek, ale našťastie na druhý deň tak lialo, že sa to zmylo samo . Ja mám na dome tiež keramickú škridlu od nich, len teda iný model. Premýšľali sme aj nad tou, čo máš ty, no nakoniec sme sa rozhodli pre iný. No nič to nemení na tom, že výber značky sme nepodcenili. U nich je kvalita na prvom mieste.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 26. Júl 2021 10:17:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 7:59:11
Príspevky: 28
Bydlisko: Bratislava
heh no ved jasne take sa stane, neboj ja mam zas niekedy docinenia s holubmi. ale to nie je nic, co by bolo spojene priamo so skridlou. inak to si mal fajn, aj to teda dazd zmyl? a jaky typ ste si vybrali. nam tato hned nejakosi padla do oka a najlepsie sa hodila do celeho vonkajsieho konceptu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Str 28. Júl 2021 7:44:57 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Jasné, nič na streche neostalo, ani fľak. Však aj kvôli farebne stálosti sme si vybrali práve túto škridlu. Niektoré zvyknú po čase a hlavne teda napríklad čierne prevedenia po čase vyblednú, ale sa na nich vedia objaviť rôzne fľaky. No na tejto nie. Mám známeho, ktorý ju má na streche aj vyše 5 rokov a proste vyzerá ako keby ju tam pokladali včera


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pia 13. Aug 2021 9:44:27 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
presne ako pises. je super sa spolahnut, ze ti taka skridla vydrzi a vyzera ako nova stale. neviem si predstavit, ze by mi polozili strechu a casom by som tam videl vsetko ine len nie farbu a kvalitu. na druhej strane dobre, ze niekedy byvaju take prietrze mracien a riadny dazd, oplachne strechu a ked na nu zasvieti slnko tak sa miestami leskne ako prave vylestena


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 135 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt