Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 26. Okt 2024 20:26:50


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 438 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 24. Máj 2024 7:48:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 73
to mas o dost vacsiu istotu aj v tom dodani trebars, ze sa nezacne vyrobca na nieco vyhovarat, ze sa to nebude zbytocne predlzovat, alebo ze to nebude spravene ozaj na mieru a kvalitne, ked je to uz takato uz rokmi overena firma.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 31. Máj 2024 9:30:59 
diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 100
ked mi niekto povie, ze dodanie bude dajme tomu do dvoch tyzdnov, tak s tym pocitam a uz sa na to pripravim a aj na dome spravim nejake pripravy, ak to situacia vyzaduje. ked to pride skor, tak dobre pre mna aj pre predajcu, ze ma o starost menej. ale aby som dlhsie cakal, to sa mi davno pri niecom nestalo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 04. Jún 2024 10:39:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 20. Jún 2017 12:30:15
Príspevky: 43
Bydlisko: Bratislava
tak to je tvoje stastie potom, ze si dobre natrafil a mal stastie. lebo pribehy o dodani som si vypocul uz kadejake.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 10. Jún 2024 10:29:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Feb 2018 21:18:31
Príspevky: 34
Bydlisko: Malacky
Preto si treba firmu overiť ešte pred tým, ako sa rozhodneš niečo kupovať. Ja aj keď idem z nejakého eshopu objednávať prvý raz, tak si pozerám recenzie a skúsenosti hľadám, že kto čo hovorí a podobne. Lebo tak ako inak to máš zistiť, jedine tak, že sa opýtaš.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 11. Jún 2024 11:03:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 61
to je uplne normalne predsa, vsak ked nieco ides kupovat, tak potrebujes vediet, ci to za to stoji a ci to bude podla predstav. komu sa potom chce s tym zase stracat cas, ze by to bolo treba vracat. a to ked tienenie davas robit na mieru, tak ani neviem, ci by bolo nieco take vobec mozne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 13. Jún 2024 12:31:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 20. Jún 2017 12:30:15
Príspevky: 43
Bydlisko: Bratislava
renka mozem s tebou suhlasit. len to vacsinou je tak, ze najskor spoliehas na hocico, kym sa nepopalis, potom uz si zacnes davat lepsi pozor. chvalabohu nie je to moj pripad. ale vela takych poznam aj vo svojom okoli.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 14. Jún 2024 7:42:01 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 113
Bydlisko: Hlohovec
Tak popáliť sa na tom vonkajšom tienení to nechceš. Tam nie je zase veľa možností na to, ako by sa to dalo riešiť a najlacnejšia záležitosť to tiež nie je, že by sa to dalo len vymeniť. Preto radšej staviť na nejakú overenú firmu, kde si vieš aj pozrieť prípadne nejaké realizácie, kde ti predajca všetko vysvetlí a poukazuje.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 17. Jún 2024 9:20:41 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 109
Susedovi sa stalo, že sa mu to vodiace lanko nejak roztrhlo na vonkajšej žalúzii. Tak to boli špekulácie, ako to spraviť a tak ďalej. Myslím, že to bolo spôsobené jeho chybou, ale tak o tom potom. Ale mu hovorím, že však nech normálne kontaktuje firmu, čo mu to robila a nech to prídu oni vyriešiť. Načo sa do toho hrabať, keď to je ešte aj záruke a ani nevie, ako poriadne na to.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 438 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt