Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 09. Máj 2024 0:20:53


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 799 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 03. Apr 2024 16:44:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 67
ja som tiez taky vodny typ :D takze si tak isto neviem predstavit zivot bez vane kdezto pani manzelka je za sprchovy kut z hladiska lepsej udrzby. ako najradsej by som mal oboje, len neviem ci to zmestime a ked sa na ten priestor kupelne pozriem tak nemam az taku dobru predstavivost aby som to odhadol. a na tej ich stranke to spravia akoze na mm presne a nasledne ta aj kontaktuju alebo je to nieco nezavazne ci ako to funguje?

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 04. Apr 2024 10:01:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 60
Bydlisko: Martin
len potom daj bacha, ak budete davat oboje, aby ta vana bola dost velka, aby si si v nej aj pohodlne oddychol. aby to nebolo len take na oko a aby si si proste vydupal to svoje. co sa tyka udrzby, tak to je asi uplne jedno, ci vana ci sprchovy. coho sa boji pri tom cisteni?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 05. Apr 2024 9:42:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Ak myslime ten isty konfigurator, tak by to malo byt tak, ze to si len ty sam robis navrhy, aby si vedel. Taka pomoc proste. Ale vedia ti aj oni vypracovat navrhy. My sme si davali tak viacero spravit a potom sme si vybrali. Lebo tak vedeli sme, ze co ideme kupovat, len sme nevedeli rozumne priestor nejak navrhnut, tam sme boli limitovani podobne ako aj vy, takze v tomto nam boli velmi napomocni.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 05. Apr 2024 12:42:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
takze ono su akoze aj take nejake ze vacsie rozmery tych vani alebo respektive robene na mieru? ja som zatial vsade v predajniach videl len tie klasicke rozmery a to je nic moc teda.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 08. Apr 2024 12:08:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
simurini bud to si vyberies nejaku kupelnu zo sablon a upravujes si ju podla seba, alebo si to budes planovat vsetko nanovo. takto si spravis vlastny navrh, ktory si vies potom normalne z tej stranky aj preposlat a mozes v pohode podla neho potom riesit kupelnu so vsetkym, co k tomu patri. este by som mozno spomenul, ze cele je to 3d, cize si to vies tak lepsie aj predstavit, ako by to ukazalo v realite.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 08. Apr 2024 13:51:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
a tie sablony vlastne kde najdem? to si dam normalne do googlu ze kupelnove sablony alebo mi to musi prist nejaka konkretna firma spravit ci najst si projektanta na to alebo ako :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 09. Apr 2024 7:38:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Filka az sa nemylim, tak by to malo byt vsetko na tej stranke Kaldewei. Aspon co som cital posledne prispevky, o com bola rec. Ale akoze kludne mozes ist aj vseobecne cez Google, ale to bude potom asi na dlho. Skus priamo tamtu stranku a tam to pozriet, ked pise Majster, ze odtial to ma on.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 09. Apr 2024 12:28:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Malacky
my sme pozerali vane na mieru cez svetkupelne.eu tam sa nam celkom pozdavali tie vane. su v niecom ine ako co tu spominate?

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 10. Apr 2024 7:38:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 9:09:47
Príspevky: 33
Bydlisko: Myjava
adelkana to mi ani nic nehovori ta stranka. musel by som pozriet, co tam ponukaju. neviem ake vane tam ponukaju, roznych vyrobcov? mas overene, aka je dostupnost, dodanie a tak dalej?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 10. Apr 2024 12:16:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 31. Okt 2017 13:09:48
Príspevky: 76
Bydlisko: Šamorín
dromir Takze mas s nimi osobnu skusenost predpokladam. Aka bola komunikacia s nimi ked si si teda takto chcel navrhnut vanu tak si ako postupoval?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 799 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt