Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 08. Máj 2024 23:08:24


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 226 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Štv 04. Apr 2024 10:03:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 60
Bydlisko: Martin
tak podla coho si vedel, ze vas caka dalsia kontrola, ked si nemohol najst papiere? toto vies v hlave udrzat, ale to, kam zalozis dolezite dokumenty, to nie? :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Pia 05. Apr 2024 8:40:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 28. Nov 2016 9:49:09
Príspevky: 67
Nehovorí ti nič také ako kalendár, poznámky a pripomienky? :D Toto využívam bežne a keby sa o papierovačky nestarala manželka, tak je možné, že by skončili niekde v kotli ako nepotrebné papiere, ktoré sa len prekladajú hore dole a zavadzajú. Takže toto ja úplne chápem :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Pon 08. Apr 2024 10:37:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Jún 2018 22:04:13
Príspevky: 28
no co by ste bez nas robili, ze? :D ale tak zase aj my bez vas. asi vela z nas by nevedelo vybrat nejaky spravny kotol si myslim. aspon teda ja by som si asi na take nieco sama netrufla. akoze jasne, viem ist do predajne, ale to by som sa bala, aby ma tam niekto neosmekol.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Uto 09. Apr 2024 7:09:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 48
To uz zial asi neovplyvnis v ziadnom pripade. Preto sa oplati poinformovat dopredu v takychto pripadoch. Lebo tak kotol mas investiciu dlhodobu, to nie je ako ked ides do potravin na nakup. A stavim sa, ze aj v tom pripade si pozries letaky, ze kde je co za aku cenu, ake to ma zlozenie, ci sa to oplati za tu cenu a podobne. Tak toto je to iste :D No dobre, nie uplne to iste, ale podstata pri nakupe ostava zachovana.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Štv 11. Apr 2024 11:06:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Nov 2017 11:27:57
Príspevky: 54
ale je to o tom isto, akurat si nelistujes doma letaky s aktualnou tyzdennou ponukou. ale mozes si kludne listovat prospekty. ceny su bud tam alebo na nete. cize vies si aj dopredu zistit, co ta kolko vyjde. ale mozno by som spomenul dotacie. to je carovna zalezitost a isto potesi, ked ju ziskas.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Pia 12. Apr 2024 8:42:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 97
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Som za to, aby sa tato tema ohladne dotacii viacej rozviedla. Isto je to dost napomocna suma pri zaobstaravani noveho systemu vykurovania. Ake su tam podmienky, aka je vyska a tak. Dakujem, neorientujem sa v tom akosi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Uto 16. Apr 2024 8:44:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 86
Bydlisko: Bratislava
Treba sa informovat u predajcu, kde chces kupovat kotol. Ono to zvykne byt tak, ze taki ti lepsi ti vedia s tym aj pomoct, alebo to vybavia rovno za teba vsetko. Vsak ono zase o nic specialne nie je, len treba nejake papierovacky vybavit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Str 17. Apr 2024 8:56:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Buď to stránka predajcu, osobné stretnutie alebo potom ešte je dosť dobrá stránka Zelená domácnostiam bodka sk. Tam sú informácie k takýmto veciach, všetky podmienky, čo musíš splniť, aby si získal financie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Pia 19. Apr 2024 7:27:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Mar 2019 11:40:59
Príspevky: 44
Bydlisko: Bratislava
Tak ked sme kupovali kotol, to sme kupovali kombinovany a predajca sa sam ponukol, ze ci by sme to vedeli vyuzit, ze ak ano, tak nam s tym rad pomoze. To je aj o pristupe podla mna a ked este takto vlastne sam od seba s tym prisiel, tak to bolo take fajn, ze asi sme na spravnej adrese. Kupovali sme inak kotol Atmos priamo u ich predajcu, ak by niekto hladal tip, ze kde sa to oplati riesit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Pon 22. Apr 2024 11:45:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Tak to môžeš byť rada, že ste takto dobre pochodili, nie každý má to šťastie. Ale tak to je ako pri všetkom, zase treba sa na to pozrieť aj z takej tej ľudskej stránky, ten predajca tiež nemusí mať každý deň náladu, tiež mávam v práci dni, kedy je lepšie na mňa ani nehovoriť.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 226 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt