Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 10:57:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 223 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Pon 18. Mar 2024 11:31:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
nie je to tak, ze ked ty kupujes kotol, tak by ti mal predajca automaticky k tomu ponuknut aj vsetko ostatne potrebne pre zapojenie? lebo co budes vsak robit len so samotnym kotlom. to vela asi nevyhrejes doma :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Uto 19. Mar 2024 11:42:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
vsak a nie je to tak, ze kupis vsetko dokopy? lebo moc v tom zmysel nevidim, ze by to nebolo v kope uz vsetko. nemyslim teraz ten kompletny system, tak vseobecne proste. ale ked je na to zvlast vytvoreny cely dokument, tak toho je vsak aj viacero variantov.
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Str 20. Mar 2024 12:41:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Treba si pozriet, co to vsetko obsahuje a mate hotovo. Nemusite tu riesit taketo dilemy :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Štv 21. Mar 2024 10:58:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
juriduri k tomuto si sa prosim ta kde dostal... daval som to do google podla toho, co sa pise na tom screene, ale nenaslo mi nic. len takto si to hladal, ci na ich webe priamo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Štv 21. Mar 2024 14:20:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
normalne na ich stranke som rovno pozeral. tak mam skusenost s firmou ako takou a aj s kotlom, tak som takto cielene rovno isiel. ale ze kde presne to bolo, tak to neviem, ci ta budem vediet znavigovat. skus pozriet tu sekciu, ze instalacia kotlov a tam, ked sa dostanes cez vsetky tie slovne navody, co je tam rozpisane, tak by malo byt aj toto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Pia 22. Mar 2024 10:39:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
hej, je to tam, musel som skontrolovať :D ale bližšie som nepozeral, čo píšu, to nejak momentálne chvalabohu nepotrebujem riešiť. len mám takú otázku, či dávate kotol aj kontrolovať a ako pravidelne, ak áno.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Pon 25. Mar 2024 10:58:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
- pokial sa bavime o kotli na tuhe palivo, tak kontrola by mala byt vykonana raz za tri roky. kedysi to boli dva, ale predlzilo sa to. ale ak sa ti ziada, alebo sa ti nebodaj nieco nezda byt v poriadku, tak mozes technika privolat hocikedy, jasne, ze nebudes cakat v taktom pripade, kym uplynie ta doba. -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Uto 02. Apr 2024 9:15:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 17:19:19
Príspevky: 59
Neviem preco som bol v tom, ze sa to nejak zrusilo. Akoze prislo mi to aj divne, ze by nebolo treba vykonavat nejake kontroly, vsak kurenie zase nie je nieco take, ze je jedno, ako to funguje, hlavne, ze funguje. Ale teda diky za ozrejmenie :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Str 03. Apr 2024 10:12:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 82
Vsetky taketo zariadenia vyzaduju pravidelne kontroly a na zaklade toho pripadne servisovanie. To si neviem predstavit, ze by sa to nekontrolovalo. A zase tiez nie je kontrola ako kontrola. Tebe sa moze zdat vsetko okej, si povies, ze vsak kurit kuri, tak co budem riesit. Ale ked sa na to pozrie niekto odbornym ockom, tak to moze byt uz o inom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Štv 04. Apr 2024 7:07:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 55
Kresko presne sme toto doma riešili nedávno, že kedy nás čaká kontrola ďalšia. Jasné, že papiere som dohľadať nemohol, to je taká klasika u mňa, tak ma potom osvietilo, že pozriem to na stránke výrobcu, že tam to predsa musia mať uvedené. A tak aj bolo. My máme teda kotol Atmos, toť aj výrobca teda, ale tak to asi každý bude mať tie isté info uvedené.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 223 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt