Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 14:18:58


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 18. Nov 2021 12:45:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Kamosi bol som pozerat drevoplastove dosky, ze by som to zakombinoval nejak do plotu. Prvotny plan bol dat ho spravit cisto betonovy, ale vypocul som si par nazorov, ze by to bolo proste nie dobre take cele betonove. Tak reku stopiky by som porobil take vacsie, hrubsie a do toho tie dosky. Mate to tak niekto spravene? Ze by ste mi vedeli dat nejake odporucania, tipy a triky?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 23. Nov 2021 11:30:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
@vavriro co by si potreboval poradit? ako to tam upevnit ci co presne? tam nemas toho zase tolko co vymysliet. hlavne aby si dobre dosky kupil, to bude zaklad si myslim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 25. Nov 2021 10:10:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Majooliva skor som to tak myslel, ze ktore dosky by bolo dobre kupit. Ci to ist niekam pozriet alebo odniekial objednat. Takto som to myslel, ako to treba spravit, to mam zhruba predstavu a viem si pozriet nejake navody, to je nic.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 25. Nov 2021 12:45:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Apr 2019 20:44:48
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
to tie iste dosky, co sa z nich robia podlahy? to sa da vyuzit aj takto na plot? som nevedela. my sme z nich davali robit cisto len podlahu na terasu a aj to nam prisla firma urobit na komplet aj s tou celou konstrukciou. to u nas na dvore montovali vsetko dokopy. ale ani nespomenuli, ze aj taketo ine vyuzitie to ma. budem aspon vediet, keby sme sa rozhodli renonovat plot, by sme to mali aspon pekne zladene cele.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 30. Nov 2021 11:50:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
... kralovic... ale preco, vsak dobre ti to ide a mas s tym teda zjavne aj dost skusenosti, ked mas o tom tolko informacii... to je kolkokrat lepsie si takto niekoho vypocut ako si len sam hladat info na nete... vies ako vlastna skusenost je vlastna skusenost... a ked nie drevene odtiene, tak potom ake?.. akoze nejake farebne alebo take nieco?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 11:56:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
JurajG pocuj vsak to ako sa sem fotky pridavaju? Mne to vobec nechce ist. Musim to este pozriet potom, lebo som z toho normalne nervozna, minule mi to islo bez problemov. Som ti chcela ukazat, ako je ta fasada spravena, tak ale bude to musiet pockat. Aspon ti to v skratke opisem teda. Je to perfektne, presne take, ako som chcela, tak ako som si to predstavovala, ked som na to natrafila v casopise. Myslim si, ze aj ostatnym sa to celkom pozdava, lebo susedia sa na to uz niekolkokrat vypytovali, ze ci su to drevene dosky a ci sa nebojim, ze sa to znici a takto. Tak ale uviedla som to vsetko na spravnu mieru, ze o drevo nejde ani zdaleka, ze jedine co to s drevom ma, je tam vzhlad a cast nazvu, ale vlastnostami su tieto dosky uplne na inej urovni.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 18:08:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@Burak aj tak by ma zaujímalo, že ako je to možné, že to vedia takto spraviť, že sa o to netreba nijak starať celý čas. Však to muselo dať koľko roboty niečo takéto vymyslieť. Teraz by bolo ešte fajn aplikovať na všetky materiály a koľko času by ľudia ušetrili si zober, keby pri všetkom bola taká údržba, že stačí zobrať hadicu a len vodou to pooplachovať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 03. Dec 2021 12:36:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Bojkotak ano?... Tak to potom dakujem za uznanie... Ale tak to nie su zase nejake uplne top odborne informacie, co som ti spominal, skor len take bezne zo zivota... No co sa tyka tych farieb, tak bud su to tie drevene odtiene by som to nazval... Akoze kvazi imitacia toho rezu stromu, ze je tam vidno aj ta struktura a takto... Su tam aj sive odtiene a potom take farebne... Ako fakt, ze farebne... Cervena, modra, zelena, oranzova... Popravde som nevidel u nikoho podlahu v takejto farbe ale pri vhodnej kombinacii s fasadou a celkovo domom to moze vyzerat dost zaujimavo...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 06. Dec 2021 10:10:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
@vavriro takto si to myslel. tak co by som neodporucil, ak to chces mat poriadne spravene a chces aby tie dosky aj vydrzali a vyzerali, tak nechod kupovat do retazcov a takychto obchodov. skus si pozriet nejaku firmu, co sa tomu venuje. vies, ze proste maju primarne taketo zameranie a ze to nie je len predajca kadecoho. napriklad taky Timbermax je v tomto podla mna dobry. co sa tyka kvality, tak to je neporovnatelne s hentakymi z obchodov. uz aj na pohlad neodbornik zbada rozdiel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 07. Dec 2021 12:19:56 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Eriicca ja som ti nejaký taký nostalgický alebo aký v poslednej dobe. Ma to fakt úprimne potešilo, čo si písala. Že sa ti to páči a že je to presne tak, ako si si to predstavovala na začiatku. Vieš ako, že si si niečo našla, čo chceš a tak si si išla za tým, až máš parádnu fasádu z wpc dosiek a hlavne teda netradičnú a neokukanú ako si hovorila už v tým prvých správach.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt