Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 22:31:34


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 09. Dec 2021 8:31:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
vlocka predstava je to rozhodne pekna, ale obavam sa, ze to nie je takto mozne pri vsetkych materialoch. ono zalezi od toho procesu vyroby. uvediem ti priklad konkretne na tychto wpc doskach. tie take lacnejsie co su, co kupis bezne v marketoch sa vyrabaju inak, proste takym ako keby jednoduchsim vyrobnym procesom a ked vyjdu z vyroby, tak sa brusia. to moze tie dosky aj poskodit, ked sa do nich takto zabrda. kdezto tieto druhe, co sme spominali, tie kvalitnejsie, tak tam sa pouziva dvojita extruzia pri vyrobe a to vlastne znamena, ze ta doska dostane taku ako keby povrchovu upravu, vdaka ktorej su tie vlastnosti lepsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 13. Dec 2021 10:57:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Majooliva ozaj je to az takto vidno ten rozdiel? Tak to si necham v tomto poradit od niekoho, kto uz ma skusenost, to akoze neni o com. A toto co spominas tuto firmu, tak oni sa tak vo vacsom tomu venuju? Da sa ist aj niekde pozriet teda co maju v ponuke? Vies, ako ked ides do marketu a tam si mozes popozerat tie vystavene kusy jednotlive, ci aj oni to takto maju alebo funguju len nejak ako eshop.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 14. Dec 2021 10:54:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
jasamia no jasne, vsak ono nemaju, ze len jedno urcenie na co sa pouzivaju. tam je sirsie vyuzitie. okrem tychto podlah a plotu, co si spomenula, tak sa daju pouzit aj na fasady. bude ako normalne obklad na fasadu, alebo podobne ako slnolamy. zalezi od toho, akym sposobom sa ulozia a namontuju.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 16. Dec 2021 10:29:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@Burak tak to si už moc odborné názvy na mňa použil. Ale rozumiem, čo si tým chcel povedať. Proste sa tie lacné kadejaké nevyplatia tak ako tie kvalitnejšie, lepšie. Inak tomu nerozumiem, že prečo sa to teda brúsi, čo si spomínal tie marketové, keď ich to môže poškodiť. Však to aj ja ako lajk viem posúdiť, že ten druhý spôsobom výroby je ako keby aj viacej šetrný voči tomu materiálu, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 17. Dec 2021 10:50:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
... kralovic... praveze mna oslovili zrovna tie farebne... taketo hnede drevene, to vidavam vsade mozne... ale taketo farby a este aby to posobilo ako drevou tou strukturou, to moze vyzerat dost zaujimavo si myslim... kludne by som isiel do niecoho takehoto... skusim si to niekde najst, ze ako vyzeraju cele realizacie v takejto farbe...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 03. Jan 2022 11:24:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Apr 2019 20:44:48
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
deden skutocne? fakt by som akoze nepovedala, ze tie dosky maju taketo rozne vyuzitie. my sme ich riesili skrz pohladu, takze mi nenapadlo sa nad tym ani nejak viacej zamyslat. ale dobre vediet kazdopadne. na tej fasade si to celkom ale neviem predstavit, ze ako si to myslel s tym ulozenim, ze sa to da viacerymi sposobmi spravit. nemas nejaky obrazok alebo fotku pre lepsiu predstavu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 04. Jan 2022 11:15:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
@vavriro aspon z mojho pohladu istotne ano. vsak najlepsie, keby si si to sam pozrel a porovnal. da sa to ist pozriet, takze to bez problemov. tak vo vacsom, no neviem, ako to presne myslis. predavaju dosky aj samostate a vedia ti prist aj na montaz a aj na zameranie, ked to situacia vyzaduje. a dosky maju siroke vyuzitie. tak da sa asi povedat, ze je to tak vo vacsom. pozriet mozes ist do samorina, to by som ti aj odporucal to u nich navstivit. tam si vies vsetko pozriet, poukazuju ti co treba.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 05. Jan 2022 10:43:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
vlocka ale to nie su nejak odborne nazvy, mozno to tak znie, ale to sa normalne vola tak ten sposob vyroby. neviem ako inak by som to nazval a zase rozpisovat do detailov to nebudem. ak by niekto chcel, tak to si vie dohladat aj na ich webe trebars, alebo sa na to popytat. nuz co ti poviem, asi nemaju na to technologie alebo sa im to viacej finance oplati, fakt neviem. ale v konecnom vysledku na to doplati ten, co si taketo lajdacke dosky kupi. preto za mna odporucam nesetrit a stavit na istotu a kvalitu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 07. Jan 2022 12:15:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Majooliva ved rad by som isiel pozriet. Akoze co som bol pozerat, tak len v marketoch, ale ty si hovoril aj o niecom inom tusim. A to len tam maju ci aj niekde inde funguju?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 11. Jan 2022 9:27:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
jasamia tak ta podlaha, to je asi take najbeznejsie vyuzitie si myslim. ale tak vidis, su tam aj ine vyuzitia okrem tohto. foto nemam ale takto ti sem hodim aspon odkaz https://www.timbermax.sk/fasadne-obklady aby si si to vedela pre predstavu pozriet. vlastne su tam dva sposoby, ako sa daju tie dosky davat na terasu, vsak to spoznas rozdiel. lepsie vidiet ako keby to tu mam na pol strany rozpisovat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt